Xrv750 σελα RD07

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδες παιζει καμοια σελα για αγορα, απο κατω με νοιαζει να μην λειπουν κουμπωματα κλπ και να μην ειναι σπασμενη, το υφασμα ας ειναι και σε χαλια κατασταση....


Ευχαριστω πολυ

#xrv_world_explorer
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σέλα δεν έχω αλλά άμα θες καλό αφρολέξ γιατί θες να χτίσεις μόνος σου μια σελίτσα ευχαρίστως έλα πάρε όσο θες. Πήρα μπόλικο γιατί έφτιαξα κι εγώ μια σέλα δεύτερη για το LC4. Επίσης μπορώ να σου προτείνω μαγαζί στο Μοναστηράκι για να πάρεις ύφασμα καλό αντιολισθητικό αδιάβροχο και σπρέυ ειδικό βενζινόκολλας και ενδεχομένως και αφρολέξ αν θες να πάρεις να έχεις ολόκληρο φύλλο (2 μέτρα επι 1 πουλάνε)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σέλα δεν έχω αλλά άμα θες καλό αφρολέξ γιατί θες να χτίσεις μόνος σου μια σελίτσα ευχαρίστως έλα πάρε όσο θες. Πήρα μπόλικο γιατί έφτιαξα κι εγώ μια σέλα δεύτερη για το LC4. Επίσης μπορώ να σου προτείνω μαγαζί στο Μοναστηράκι για να πάρεις ύφασμα καλό αντιολισθητικό αδιάβροχο και σπρέυ ειδικό βενζινόκολλας και ενδεχομένως και αφρολέξ αν θες να πάρεις να έχεις ολόκληρο φύλλο (2 μέτρα επι 1 πουλάνε)
Παιδια βρηκα σελα σε ενα παλικαρακι στον αγιο δημητριο..... Με ενδιαφερει το μαγαζι στο μοναστηρακο για στειλε info.... Ας κλειδωσει και το θεμα.....

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom