Xrv750 africa twin 2001 rd07a

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα παιδιά , μιας που θα μείνω ένα χρόνο εκτός μετά από πρόσφατο χειρουργείο που ξαναεκανα , το δίνω με όλη την προίκα του και τα μπαγκαζια του και τις αναμνήσεις μας.....

Εννοείτε για το φόρουμ η τιμή είναι ελαφρώς συζητήσιμη για να μην χάσω την επαφή μαζί του!






Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καταρχήν περαστικά αγορίνα..με το καλό να φύγει μια από τις καλύτερες Αφρικανες που κυκλοφορούν. .
Δες όλο αυτό..σαν μία ευκαιρία να φτιάξεις μια "κάβα"... για την επόμενη "τουριστική"... πού έχεις βάλει σκοπό...!!!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καταρχήν περαστικά αγορίνα..με το καλό να φύγει μια από τις καλύτερες Αφρικανες που κυκλοφορούν. .
Δες όλο αυτό..σαν μία ευκαιρία να φτιάξεις μια "κάβα"... για την επόμενη "τουριστική"... πού έχεις βάλει σκοπό...!!!!!!
Πετράκο μου να Σάι καλά , ήμουν γιατρό χθες που με πειρες!!!! Έχω ξεκινήσει ήδη κάβα για το επόμενο χειρουργείο χαχαχα.... Και είπα μην κάθετε και τι κοιτάω και μου γυρίζουν τα λαμπακια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περαστικά και υπομονή με την μλκια που έμπλεξες.

Καλοπουλητη η πολύ περιποιημένη αφρικανα και μακάρι να φύγει εδώ μέσα, για να την βλεπουμε
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Περαστικα! Πρωτα απ ολα η υγεια

Να παει στο καλο η αφρικα
Σιδερα και πλαστικα ειναι ολα τα μηχανακια Και απο αυτη την αποψη ιδια ειναι ολα!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Περαστικα και γρηγορα ευχομαι φιλε.
Ολα τα αλλα έρχονται δευτερα! Καλη πώληση.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλή ανάρρωση Αποστολε...
Με το καλό να φύγει...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σας ευχαριστώ παίδες, μακάρι να ξεμπλεξω και να ευχαριστηθω πιο νορμάλ χιλιόμετρα αλλά έστω να ναι απροβληματιστα.... Όταν στέρησε αυτό που είσαι γεννημένος να κάνεις είναι ότι χειρότερο!!!! Κρίμα σε αυτούς που τρώνε το κεφάλι τους από δικιά τους μαλακια και χάνουν αυτές τις ομορφιές τις ζωής!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Περαστικά ρε φιλαράκι.Ευχομαι πολύ γρήγορη ανάρρωση και έχεις και τα χέρια και το μυαλό και την όρεξη να φτιάξεις οποία μηχανή θες κούκλα.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Όταν στέρησε αυτό που είσαι γεννημένος να κάνεις είναι ότι χειρότερο!!!!
Ας μείνουμε στο γεγονός ότι ξέρεις ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία στη ζωή από τη γνώση αυτή. Οι περισσότεροι άνθρωποι ζουν όλη τους τη ζωή, πεθαίνουν και δεν το έχουν βρει ποτέ.

Ο χρόνος είναι σχετικός και περνάει γρήγορα!!!!

Όλα θα πάνε καλά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Περαστικά Αποστολάρα, προέχει η υγεία γιατί όλα από εκεί ξεκινούν.

Καλοπουλητο και το μηχανάκι, η αλήθεια είναι ότιστη θέση σου δεν θα το έδινα για το λόγο του ότι έχεις ρίξει πολύ χρήμα και δουλειά, πράγματα τα οποία θα πάνε χαμένα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ευχαριστώ παιδιά ας πουμε ότι αυτά που έχασα τα γλεντησα με την καρδιά μου όπου με πήγε.... Natassa μιλάω και γω αλλά τις να πεις και συ απορώ πως την παλέψες τόσο και σένα καλή επιστροφή!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αποστόλη περαστικα και καλή δύναμη. Εγώ θα πω δωστην. Άλλωστε έψαχνες να αλλάξεις. Τώρα ευκαιρία είναι ένα χρόνο να λιώσεις στο σωλήνα, στα φόρα και στο ψαρ να δεις τι καλό θα είναι το επόμενο, κ εμεις εδω να το συζητάμε. Με το καλό η επέμβαση
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Βίδες και παλιοσίδερα.Πάμε γι άλλα.Περαστικά λοιπόν και ....θα τη βρείς την άκρη.
 
Top Bottom