Xt660r 2004 προβλημα με βεντιλατερ

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τα καλοκαιρια στο κεντρο της αθηνας ειτε σε κινηση ειτε σε ρολλ χαλαρα πρωτη δευτερα το βεντιλατερ δουλευει συνεχεια, μηπως να εβαζα ενα καινουργιο θερμοστατη που να ανοιγει πιο συχνα;;;; εχει κανεις το ιδιο θεμα;;; η να εβαζα και δευτερο βεντιλατερ δεν ξερω καν αν παιρνει.... Δεν με απασχολει και δεν το θεωρω προβλημα, αλλα επειδη θα ξεκινησω τα χωματινα πιστευω καλοκαιρι με χαμηλες θερμοκρασιες θα δουλευει ασταματητα το βεντιλατερ και δεν ειναι να χαλαει γιατι ειναι και πανακριβω....


Ας μεταφερθει σε σωστη ενοτητα αν ειμαι λαθος εδω, ευχαριστω πολυ!!!!

#xrv_world_explorer
 

Coyote

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Varadero C-ABS 2010
Για να δουλεύει σημαίνει ότι πρέπει να δουλεύει, αν δεν δούλευε θα ήταν πρόβλημα.

Βασικά έχω διαβάσει τρεις φορές το πόστ σου και προσπαθώ να καταλάβω τι θες να κάνεις... θες να δουλεύει συνέχεια ή όχι;
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Αν από parafluid είσαι εντάξει κι αν τα νερά δεν ανακατεύονται με τα λάδια δεν έχεις να φοβηθείς κάτι.
Χαμηλές ταχύτητες, πρώτη-δευτέρα και πόλη φυσιολογικό μου ακούγεται να δουλεύει συνέχεια.
Που να δεις το XJ6...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αυτο ακουω απο πολλους , και νομιζα μονο το δικο μου ειναι αφυσικο ....... επισης οταν τα on off σε αργους ρυθμους μεσα στο βουνο , ανεβαζουν θερμοκρασιες ( εννοω δουλευουν παντα εκει μεταξυ 80 - 90 ; ) αυτο ειναι το φυσιολογικο;;; για καλοκαιρι μιλαω παντα...
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Αυτο ακουω απο πολλους , και νομιζα μονο το δικο μου ειναι αφυσικο ....... επισης οταν τα on off σε αργους ρυθμους μεσα στο βουνο , ανεβαζουν θερμοκρασιες ( εννοω δουλευουν παντα εκει μεταξυ 80 - 90 ; ) αυτο ειναι το φυσιολογικο;;; για καλοκαιρι μιλαω παντα...
Καλοκαίρι και 80-90 σε κλειστά κομμάτια είναι super.
Βγαίνεις στη φλαταδουρα και δροσίζεται!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλοκαίρι και 80-90 σε κλειστά κομμάτια είναι super.
Βγαίνεις στη φλαταδουρα και δροσίζεται!
Οκ θα το δω στην πρωτη βολτα...... Τα συμπτωματα του θερμοστατη στα μηχανακια χωρις οργανο θερμοκρασιας ποια ειναι;;;

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom