Xt660r Daily & Adv project its ready!!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Mιας που μας άφησε χρόνους το διπλό Σταντ .....πήρα ένα ορθοστάτη για να το έχω μαζί μου ....τρομερή ποιότητα παναλαφρο και ωραίο φινίρισμα!!!!!





Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Mιας που μας άφησε χρόνους το διπλό Σταντ .....πήρα ένα ορθοστάτη για να το έχω μαζί μου ....τρομερή ποιότητα παναλαφρο και ωραίο φινίρισμα!!!!!





Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ ωραίο Αποστόλη. Πόσο χρέωση είχαν τα μεταφορικά;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πολύ ωραίο Αποστόλη. Πόσο χρέωση είχαν τα μεταφορικά;
Νομίζω 10 ευρώ ...όλο μαζί μου πήγε 55 ευρώ....

Για τους λογου το αληθές όλοι πρέπει να πάρουμε από ένα τέτοιο ..... Το έβαλα πάνω για ένα 24ωρο με βροχή και αέρα και δεν έκανε κιχ..... Πρέπει να ζυγίζει όλο και ολο 300γρ.



Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Νομίζω 10 ευρώ ...όλο μαζί μου πήγε 55 ευρώ....

Για τους λογου το αληθές όλοι πρέπει να πάρουμε από ένα τέτοιο ..... Το έβαλα πάνω για ένα 24ωρο με βροχή και αέρα και δεν έκανε κιχ..... Πρέπει να ζυγίζει όλο και ολο 300γρ.



Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να εχεις το νου σου με αυτο το πραμα, γιατι δεν ειναι για πολλα πολλα "κουνηματα" της μηχανης αν χρειαστει να κανεις καμμια δουλεια!!!!
Χανει την ισορροπια της για πλακα!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Να εχεις το νου σου με αυτο το πραμα, γιατι δεν ειναι για πολλα πολλα "κουνηματα" της μηχανης αν χρειαστει να κανεις καμμια δουλεια!!!!
Χανει την ισορροπια της για πλακα!!!!!
Το έχεις δοκιμάσει;;;;; Εγώ που είμαι και περιεργος σαύτα είναι τέρμα σταθερό από όλες τις απόψεις αρκεί να βρεις σωστό σημείο να το στιριξεις

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το έχεις δοκιμάσει;;;;; Εγώ που είμαι και περιεργος σαύτα είναι τέρμα σταθερό από όλες τις απόψεις αρκεί να βρεις σωστό σημείο να το στιριξεις

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aυτο ειναι μονο για em/cy περιπτωσεις, οταν εισαι μακρια απ'το σπιτι σου και δεν εχεις τι αλλο να κανεις. Παντα ομως να επιλεγεις επιπλεον δεσιμο της μηχανης σου (πχ σε δεντρο) για να κανεις την μηχανη οσο πιο σταθερη γινεται!!!
Δουλειες οπως, πχ βγαλσιμο της ροδας (ειτε της μπροστα, ειτε της πισω) που απαιτουν δυναμη για να λυθει το παξιμαδι ή ο πειρος, θα κουνησουν την μηχανη αρκετα. Εκει υπαρχει μεγαλος κινδυνος να κουνηθει η μαλακία αυτη, να φυγει απ'τη θεση της και να σου πεσει η μηχανη. Και καλα να πεσει κατω, μην πεσει επανω σου ειναι το προβλημα!!!
Γενικα και εν συντομια, μην του εχεις εμπιστοσυνη και αν το χρησιμοποιησεις να δεσεις καλα την μηχανη σου, οπου και οπως βρεις.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Έπρεπε να έχει κάποιο τρόπο δεσίματος πάνω στην μηχανή.

Εγώ θα έβρισκα τα δύο σημεία της μηχανής που θα την στηρίξει, αν βγάλεις τον πίσω ή τον μπροστά τροχό, και θα έκανα κάποια πατέντα να βιδώνει κάπου ή να δένεται με κάποιον τρόπο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Το ψώνισα αφού το είδα εδώ! Μπράβο Αποστόλη! Οι οδηγίες είναι σαφείς, για να βγάλεις πίσω τροχό δένεις το εμπρός φρένο με το ιμαντακι που εχει στη συσκευασία και για βγάλεις τον εμπρός βάζεις ταχύτητα στο σασμάν...και δεν πάει πουθενά!!!

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom