Xt660r Daily & Adv project its ready!!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και κει που λες ...οκ μια χαρά είναι σε τρώει ο Παύλος σου για αλλαγές....για να δω θα καταφέρει κάποιος να μου φτιάξει εξάτμιση...την προεργασία την έκανα πάντως!!!!


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Έτοιμη και η βάση του πίσω φρένου .... Τελικά η σαβουάρ κάπου πάντα βολεύει ..... Μην πετάτε τίποτα!!!


Μας τσιτωσατεεεε με το τροφφυ αμάν ...


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Θα πάρω ktm !!!! Πολύ όμορφη κατασκευή μεταξύ τριών μοντέλων μέσα σε διάστημα από 99 έως 03 τα τρομπακια έχουν 3 διαφορετικούς κωδικούς με διαστάσεις 11μμ ... 12μμ .... 13μμ .χαχαχα.... Οπότε το νου σας οποίος μπλέξει ... Ανεβάζω του 13μμ το σχέδιο


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Γιατί διάλεξες το 11mm τρομπάκι? Ρωτάω αν είναι κάποιος αλλος λόγος πέρα του οτι οσο μεγαλώνει η διάμετρος,αυξάνεται η δύναμη πέδησης και μειώνεται η πληροφόρηση.
Τα δοκίμασες και σου αρεσε στη χρήση που κάνεις καλύτερα?
Ρωτάω γιατί θέλω να αντικαταστήσω τη μαμα τρόμπα του νέου αποκτήματος η οποία είναι 13αρα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γιατί διάλεξες το 11mm τρομπάκι? Ρωτάω αν είναι κάποιος αλλος λόγος πέρα του οτι οσο μεγαλώνει η διάμετρος,αυξάνεται η δύναμη πέδησης και μειώνεται η πληροφόρηση.
Τα δοκίμασες και σου αρεσε στη χρήση που κάνεις καλύτερα?
Ρωτάω γιατί θέλω να αντικαταστήσω τη μαμα τρόμπα του νέου αποκτήματος η οποία είναι 13αρα.
Δεν το διάλεξα εγώ .. πάω αγοράζω μια μεταχειρισμένη τρόμπα την λύνω να τις κάνω επισκευή είναι με πρεσαριστό σύστημα, λέω τι να κάνω να πάω να αγορασω άλλη μια από δεύτερη γενιά , την λύνω πάλι πρεσαριστει .... Λέω δεν γαμιεται θα πάω να πάρω σετ επισκευής ... Οι τρομπες από κάτω ιδιους κωδικούς αλλά η μία του 99 και η άλλη του 03 .... Πάω στην ktm να παραγγείλω και μου λέει το παραπάνω στορυ ....τα μετράω επιτόπου όντως το ένα 11 και το άλλο 13 ... Επέλεξα να φτιάξω το 13αρι , τώρα για πιο λόγο θα δείξει στο μέλλον ...πάντως δεν θα ξανά έμπλεξα με πρεσαριστό σετ , δεν κουμπώνει με τίποτα ....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι τραβάτε και εσείς με τα γιαπωνέζικα... :p
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τι τραβάτε και εσείς με τα γιαπωνέζικα... :p
Γιάννο να σου στείλω αεροπορικως να μου περασεις στην πρεσα ένα δακτυλίδι φ15 χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στην κολοπιλλα που με βρήκε να καταργήσω το ais system μίλησα με τον Νικόλα ouzakias και μου πε ότι το έκανε και ο ίδιος και όλα οκ .... Αλλα εκεί που το φοράει άντε βγαλτον χαχαχα .....ευτυχώς ήμουν τυχερός και κόβοντας ένα Άλεν έλυσαν και οι δύο βίδες....η ανακούφιση που πηρα τρελή


 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Αποστόλη μήπως έχεις τις διαστάσεις του μαμά αμορτισέρ πίσω ? Βρέθηκε ένα τυχαία και κάνω σκέψεις...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αποστόλη μήπως έχεις τις διαστάσεις του μαμά αμορτισέρ πίσω ? Βρέθηκε ένα τυχαία και κάνω σκέψεις...
Θα ψάξω να δω αν δεν την έχω πουλήσει να στην μετρήσω...μόνο ύψος θες;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Θα ψάξω να δω αν δεν την έχω πουλήσει να στην μετρήσω...μόνο ύψος θες;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν σου είναι εύκολο , ύψος και σημεία έδρασης. thnx
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
αν σου είναι εύκολο , ύψος και σημεία έδρασης. thnx
Μήτσο ... 340mm από τρύπα σε τρύπα και τρυπες για βίδες 12mm παχος


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Toν τελευταίο καιρό και ενώ έχω το μηχανάκι αραγμενο αρκετό καιρό έβλεπα να χάνει ελάχιστα παραφλου και όλο εσφιγκα κολιεδες ξανά εσφυγκα . Τίποτα τελικά .... Μετά από μια λάθος κίνηση παρατήρησα μια πολύ μικρή τρύπα πάνω στο κολάρο (τα οποία είναι as3perfomance) .... Αδικαιολόγητα και άρχιζα να κράζω στον jimmatas ότι τι μακακες είναι κλπ επίθετα ..... Όμως ποτέ δεν χρειαζετε να βγάζεις συμπερασμα , επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ότι δεν χρειαζετε να αγοράσω σετ , τουλάχιστον θα γλυτώσω κάποια χρήματα..


Αγαπάμε as3 performance , κατάφεραν να μην χάσουν εναν πελάτη !!!!


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom