Xt660r Daily & Adv project its ready!!!!

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Η μεγαλη διαφορα ειναι οτι ειναι κανονικο εργοστασιο οι Πολωνοι για παραγωγη εξατμισεων με προδιαγραφές iso και δινουν και 5 χρονια εγγυηση σε αυτη τη τιμη σε σχεση με Ελλαδα..επισης ψωνιζουν ακομα και Αμερικανοι...εγω στο advrider την ειχα δει τη λυση της ολοσωμης απο dominator.οποτε φανταζομαι δεν θα ειναι κακη ποιοτικα.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Με προβληματιζει λιγο και ο λαιμος που ενα κοιταει ανηφορο και ο αλλος κατηφορο.... Αλλα ειναι και υπερφθημη λυση...... Εντομεταξυ μπορει να με βοηθησει καποιος ποιες ειναι οι μοντες που θα χρειαστει;;;


#xrv_world_explorer
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Με προβληματιζει λιγο και ο λαιμος που ενα κοιταει ανηφορο και ο αλλος κατηφορο.... Αλλα ειναι και υπερφθημη λυση...... Εντομεταξυ μπορει να με βοηθησει καποιος ποιες ειναι οι μοντες που θα χρειαστει;;;


#xrv_world_explorer
Δες αυτον.λεει οτι απλα μετακινει το δοχειο των υγρων φρενου.
"Installing it wasn’t hard, really direct fit, just required a rear brake reservoir to be zip tied to the frame in order to avoid its melting."


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Για πειτε κανα επιχειρημα ακομα;;;;
To βάρος... αν και αυτό από οτι φαίνεται δε σε πολυαπασχολεί :hungover:
Πέρα από την πλάκα, από τη στιγμή που το προορίζεις και για χωμάτινη χρήση, μάλλον θα έπρεπε να αρχίσεις να ξηλώνεις και όχι να προσθέτεις.
Οι προσθέσεις, για πρακτικούς λόγους καλό θα ήταν να αφορούν μόνο τις απαραίτητες προστασίες και αυτές με το ελάχιστο δυνατό βάρος.

:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Diana αδερφες μου diana


#xrv_world_explorer
Να δω και ζαρτιέρα στο XT και ας πεθάνω... :ha
Γεια σου ρε Απόστολε...!:friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Με προβληματιζει λιγο και ο λαιμος που ενα κοιταει ανηφορο και ο αλλος κατηφορο.... Αλλα ειναι και υπερφθημη λυση...... Εντομεταξυ μπορει να με βοηθησει καποιος ποιες ειναι οι μοντες που θα χρειαστει;;;


#xrv_world_explorer
Στα περισσότερα εντούρο έτσι είναι μη σε προβληματίζει τίποτα.
Αν είχα ΧΤR και για χώμα η πρώτη αλλαγή που θα έκανα θα ήταν αυτή και η δεύτερη ένα ohlins αμορτισέρ και αναβάθμιση όσο γίνεται στο μπροστινό.

Και μια πιο ψηλή και ίσια σέλα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Δες αυτον.λεει οτι απλα μετακινει το δοχειο των υγρων φρενου.
"Installing it wasn’t hard, really direct fit, just required a rear brake reservoir to be zip tied to the frame in order to avoid its melting."


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δινει μεχρι και πλακακι ανταπτορα ο Πολωνος για να μη χρειαστει πατεντες...
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Οι dominator είναι μια χαρά εξατμίσεις.(προφανώς και ανάλογα με την τιμή τους)
Τις φέρνει επίσημα Ελλάδα ένα κατάστημα στην Πάτρα που τυγχάνει να τον ξέρω και τις έχω επεξεργαστεί από κοντά.
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω σε σχέση με race tech τις θεωρώ πολύ καλύτερες.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Diana αδερφες μου diana


#xrv_world_explorer
με εστειλες τωρα με το καλσον!!! Πως μου διεφυγε τετοια πατεντα?

θα βαλω στο CRF μου φαινεται να κραταει λιγο παραπανω το μαμα φιλτρο...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
με εστειλες τωρα με το καλσον!!! Πως μου διεφυγε τετοια πατεντα?

θα βαλω στο CRF μου φαινεται να κραταει λιγο παραπανω το μαμα φιλτρο...
Οχι εγω μητσεε.... Το χα δει στο βροχιδη στην προετοιμασια του πριν φυγει για αφρικη, αυτος μαλιστα ειχε βαλει διπλο..... Χαχαχαχα μαλακιζομαι με μικρο δουλειες και δεν το τελειωνω γιατι μας βλεπω να παρανομουμε αν ειναι ετοιμο συντομα χαχαχα

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δινει μεχρι και πλακακι ανταπτορα ο Πολωνος για να μη χρειαστει πατεντες...
Ειμαστε σιγουροι γιαυτο, αυτο σημαινει οτι ειναι ψαγμενοι.... Αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχεις πουλησει πολλες....

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οι dominator είναι μια χαρά εξατμίσεις.(προφανώς και ανάλογα με την τιμή τους)
Τις φέρνει επίσημα Ελλάδα ένα κατάστημα στην Πάτρα που τυγχάνει να τον ξέρω και τις έχω επεξεργαστεί από κοντά.
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω σε σχέση με race tech τις θεωρώ πολύ καλύτερες.
Χμμμμμ βαλθηκατε ολοι να τις παραγγελω τον αλλο μηνα...... Και μια ποδια απο motoboxer πιο ψηλη και τελος

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Λοιπον σημερα ταιριαξα το εμπρος φτερο και αν και το πληρωσα 28 ευρω μαζι με το τελωνειο ηταν η πιο καλη αγορα που εκανα... Ο κινεζος το εδεινε για 80αρι μοτοκροσσ και με ενθουσιασε το μικρο εξωγκομα απο την πισω μερια κατι το οποιο θα ηθελε κοψιμο απο κανονικο μοτοκροσσ και δεν θα εδειχνε εργοστασιο μετα το κοψιμο...


Το αποτελεσμα με δικαιωσε


#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στο θεμα τον εξατμισεων τωρα.... Αν βαλω μονη θα μπορω να βαλω και εργαλειοφορο κατω στην ποδια κατι το οποιο δεν μπορω να κανω τωρα γιατι η αποσταση ποδιας με τροχο δεν περνει τον εργαλειοφορο της sw

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και τοποθετηση εμπρος γεφυρας απο africa xrv750 μετα απο πολυ πατεντα αλλα μαλλον τσαμπα το παιδεμα, φαινετε να μην εχει χωρο για τις λασπες κατι το οποιο εχω ακουσει οτι πολυ απο δω μεσα εχουν θεμα, αλλα βαριεμαι να το ψιλωσω και αλλο ρε γαμωτο..... Εκανα μετρηματα με ασφαλτινο λαστιχο

#fuckkkk


#xrv_world_explorer
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
επειδη ειναι παραπλησια μηχανακια με το strada,και αυτο τις εβγαζε στο πλαι τους λαιμους,και παιζανε κατι τρακαρισμενα στο καρ,αμα δεις κανενα απο κοντα,επεξεργασου το χωροταξικα αν θα σε επερνε.
λεμε τωρα...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
επειδη ειναι παραπλησια μηχανακια με το strada,και αυτο τις εβγαζε στο πλαι τους λαιμους,και παιζανε κατι τρακαρισμενα στο καρ,αμα δεις κανενα απο κοντα,επεξεργασου το χωροταξικα αν θα σε επερνε.
λεμε τωρα...
To aprilia λες που φοραγαν το ιδιο μοτερ;;;;

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom