XT660Z Tenere

Kaiowas

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Xtz 660 (2010]
Γεια χαρά στους γνωστές. Έχω ένα σπάσιμο (σαν ίσιο κόψιμο- δεν λείπει κομμάτι) στη μάσκα. Το χρωμα της είναι το μπορντώ. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να την επισκευάσω, αν μπορώ να την πάρω από κάποιον εδώ που την έχει διαθέσιμη ή πως μπορώ να την αναζητήσω στο Ίντερνετ με το χρωμα της. Μπερδεύομαι με τους κωδικούς. Ευχαριστώ πολύ.

Προσπάθησα να ανεβάσω μια φωτο αλλά δεν τα κατάφερα. Αν χρειαστεί, το ξανά προσπαθώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Γεια χαρά στους γνωστές. Έχω ένα σπάσιμο (σαν ίσιο κόψιμο- δεν λείπει κομμάτι) στη μάσκα. Το χρωμα της είναι το μπορντώ. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να την επισκευάσω, αν μπορώ να την πάρω από κάποιον εδώ που την έχει διαθέσιμη ή πως μπορώ να την αναζητήσω στο Ίντερνετ με το χρωμα της. Μπερδεύομαι με τους κωδικούς. Ευχαριστώ πολύ.

Προσπάθησα να ανεβάσω μια φωτο αλλά δεν τα κατάφερα. Αν χρειαστεί, το ξανά προσπαθώ
Με την τιμή που έχει αν το βρεις καινούργιο καλύτερη λύση φαντάζει η αγορά αυτού και ένα βάψιμο
Yamaha Tenere XT660Z 2008 2016 Front Fairing Rally style -no windshield- Perfect-fairings

Το καινούριο
Yamaha XT660Z TENERE 2009 Cowling - MSP
 

Kaiowas

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Xtz 660 (2010]
Ευχαριστώ παρα πολύ. Στην δεύτερη περίπτωση, του μαμισιου, πως καταλαβαίνω το χρωμα που θέλω; Είναι κάποιος συγκεκριμένος κωδικός;
 

ilias991

Μέλος
Όνομα
Ηλίας
Μοτό
yamaha xtz tenere 660
Παίζει να έχει κανένας πουθενά αυτό ή κάτι αντίστοιχο;; Βάση πινακίδας
Ποσο δύσκολο να είναι να το αντιγράψεις;;;;
Υπάρχει μήπως το μαμά σε κάποια αποθήκη;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παίζει να έχει κανένας πουθενά αυτό ή κάτι αντίστοιχο;; Βάση πινακίδας
Ποσο δύσκολο να είναι να το αντιγράψεις;;;;
Υπάρχει μήπως το μαμά σε κάποια αποθήκη;
Να το αντιγράψεις, δεν είναι δύσκολο.
Το δύσκολο όπως λες, είναι να βρεθεί "δείγμα"!!!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Εμενα δε μου αρεσε ποτε το συγκεκριμενο.
Και ειχε και κατι θεματακια αν θυμαμαι καλα με τη στηρριξη Του.
Εγω αν βαλω κατι καποια στιγμη εκει πισω,θα του βαλω ενα απλο εντουραδικο κλασσικο aftermarket.
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z
ρε παιδιά έχει δοκιμάσει να βάλει κανεις χούφτες Accerbis rally pro? Δοκίμασα να τις βάλω όμως είχα θεματα. Έβρισκαν μπροστά, στην μασκα. Σκέφτομαι να κάνω και μια δοκιμή με τις accerbis rally profile. Αν δεν τα καταφέρω και με αυτές τότε barkbusters που παίρνουν το αντίβαρο. Γράψτε και τι φοράτε εσείς! Ευχαριστώ πολύ!
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Έκανα και εγώ πειραματισμούς μέχρι που τις ξήλωσα γιατί ήθελε ψάξιμο ώστε να μην βρίσκει..
Αν δεν είναι πιο ψηλά το τιμόνι και λιιιγο πιο πίσω κάπου θα βρίσκουν οι χούφτες.
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z
Έκανα και εγώ πειραματισμούς μέχρι που τις ξήλωσα γιατί ήθελε ψάξιμο ώστε να μην βρίσκει..
Αν δεν είναι πιο ψηλά το τιμόνι και λιιιγο πιο πίσω κάπου θα βρίσκουν οι χούφτες.
Δοκίμασες backbusters?
 

Kaiowas

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Xtz 660 (2010]
Γεια σας φίλοι και φίλες. Έχει κάποιος υπόψιν του έναν καλό πολυδιακόπτη που να χώραει στο τιμόνι και να είναι προσβάσιμος χωρίς να χρειάζεται να φεύγει το χέρι μακριά; Για φώτα, προβολείς κλπ. Ευχαριστώ πολύ
 
Top Bottom