Yamaha T7 Tenere

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ντοπιες εντουρο-διαδρομες με Τ700, καταφερνει ν'ανεβει την αποτομη σαθρη ανηφορα με τα πριονια :ok:

Πού πάτε ωρε μέσα στα σκοτάδια;
θέτε να σας φάνε οι ύαινες και τα τσακαλια;

Ενεκα που είναι η παγκόσμια μέρα ποίησης αλλά καλά οι μηχανοκίνητοι, οι άλλοι που πήγαν για πεζοπορία... Με βροχή εχει τύχει να βολταρω αλλά νυχτα αποφευγω μεγαλες βόλτες.. ίσως φταίει η φιμέ ζελατίνα που έχω σε όλα τα κράνη...Αμα δε βλέπεις τιποτα δεν ευχαριστιέσαι βόλτα.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Με τι λαστιχάκι κεντάει το παλικάρι;
Δε φαινεται καλα, το πισω μου φανηκε για ΜΤ21 σε ενα απο τα πρωτα πλανα πριν ξεκινησουν, το μπροστα οχι. Σιγουρα ομως οχι τα μαμα STR.

Πού πάτε ωρε μέσα στα σκοτάδια;
θέτε να σας φάνε οι ύαινες και τα τσακαλια;

Ενεκα που είναι η παγκόσμια μέρα ποίησης αλλά καλά οι μηχανοκίνητοι, οι άλλοι που πήγαν για πεζοπορία... Με βροχή εχει τύχει να βολταρω αλλά νυχτα αποφευγω μεγαλες βόλτες.. ίσως φταίει η φιμέ ζελατίνα που έχω σε όλα τα κράνη...Αμα δε βλέπεις τιποτα δεν ευχαριστιέσαι βόλτα.
Ας ειναι καλα που ειχανε και το Τ700 μαζι, γιατι με τα καντηλια των μικρων θελει και γατισιο ματι να βλεπει στο σκοταδι. Με καλα φωτα γινεται νυχτερινη χωματινη, εχουν γινει καποιες και εδω μεσα οταν επιασε νυχτα - αλλα εννοειται χωρις φυμε ζελατινα.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
:yup::yup::yup:Καλημέρα σε όλους... Το βαπόρι απ΄τη Γαλλία ξεφορτώνει μες την εβδομάδα...
Για όποιον ενδιαφέρεται έχουν ένα euro 4 άσπρο κόκκινο στην yamaha πιπεριγκος στο Πολυγωνο
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Το μαγικό κουτί έφτασε... Την άλλη εβδομάδα θα είναι έτοιμα και τα χαρτιά και Πέμπτη η Παρασκευή το παίρνω στα χέρια μου. :yew::yew:
Καλοτάξιδο...διόρθωσε και το ( έρχεται) στο προφίλ ( ήρθε)

Άντε και στου stefos τα καλορίζικα
 
Top Bottom