Yamaha T7 Tenere

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι το ξέρω , είναι ο κύριος που μου είπε ότι είναι καλύτερος από την ακραποβιτς
Είναι σοβαρός προς αποφυγήν λόγος... ;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Δεν το έβαλα επειδή είναι ευκαιρία , το έβαλα μόνο και μόνο για την εξάτμιση .
κούτα έχει 11000
Κι όμως ,είναι "ευκαιρία"
Εχει 2000 € έξτρα ,τα περισσότερα εκ των οποίων ,θα τα βαζε όποιος το παιρνε καινούργιο
Και επίσης ,ακόμα κ να θελει κάποιος να το πάρει καινούργιο άμεσα ,ΔΕΝ υπάρχουν ετοιμοπαράδοτα.
Και με 3000 ασφάλτινα χλμ ,είναι ουσιαστικά καινούργιο κ εντός εγγύησης.
Εγώ ,αν ήθελα Τ7 ,το παιρνα σήμερα ,κ γλύτωνα 3000 € κ αναμονή


ΥΓ: Θα άλλαζα βέβαια ΑΜΕΣΑ τελικό εξάτμισης + ΠΑΡΜΠΡΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
1700€ είναι τα αξεσουάρ και όχι δεν θα έβαζα τοπ κεις σε Τ700 , επίσης υπαρχουν ετοιμοπαράδοτα πχια .

τελικό εννοείται με το καλημέρα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με τα ίδια λεφτά παίρνετε 1190R χωρίς παρμπρίζ.
(ερασιτέχνες ρπσμ)
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Όλοι Tenere θα πάρετε...
Δεν θελουνε πασα μου... Θελουνε να γραφουνε μονο γιατι φοβούνται να παραδεχτούν οτι εχουνε καρκαλεμ και πενφε και δεν ειναι ευχαριστημένοι...

:dnl:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με πετσοκοψες τώρα :roflmao:
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Με πετσοκοψες τώρα :roflmao:
Εε ναιιιιιιιιιιιιιιιι ρε φίλε :friend:, μπαίνεις στο θέμα TENERE και πετάς " γιατί να μην πάρω αυτο.." Ε ΠΆΡΤΟ ΡΕ ΓΙΆΝΝΗ να δω τι θα καταλάβεις, και θα έρχομαι δίπλα σου στο βνο και θα σου λέω "καλό το εργαλείο? Γιατί δεν σε βλέπω να το ανοίγεις καθόλου...":Watching:, που να το ανοίξεις να απλώσει 100αλογατα? Με 230+ κιλα + ότι κουβαλάμε ούτε μια τσιριτσαντζουλα δεν θα μπορείς να κάνεις...
Να δείτε που σιγά σιγά οι ποιο πολλοί 9x0 κάτοχοι σε αυτό το θρεντ θα μπαίνουν.... Γιάννη θα σου δώσω το TENERE μια μέρα να παίξεις λίγο, άντε επειδή είσαι καλό παιδί και σε βλέπω έχεις ανάγκες... αλλά να το γυρίσεις πίσω εε? Δεν θέλω "άστο μου λίγο ακόμα ρε Χριστάκη , δεν το χάρηκα ρε Χριστάκη" Φιλιά στη γέφυρα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εε ναιιιιιιιιιιιιιιιι ρε φίλε :friend:, μπαίνεις στο θέμα TENERE και πετάς " γιατί να μην πάρω αυτο.." Ε ΠΆΡΤΟ ΡΕ ΓΙΆΝΝΗ να δω τι θα καταλάβεις, και θα έρχομαι δίπλα σου στο βνο και θα σου λέω "καλό το εργαλείο? Γιατί δεν σε βλέπω να το ανοίγεις καθόλου...":Watching:, που να το ανοίξεις να απλώσει 100αλογατα? Με 230+ κιλα + ότι κουβαλάμε ούτε μια τσιριτσαντζουλα δεν θα μπορείς να κάνεις...
Να δείτε που σιγά σιγά οι ποιο πολλοί 9x0 κάτοχοι σε αυτό το θρεντ θα μπαίνουν.... Γιάννη θα σου δώσω το TENERE μια μέρα να παίξεις λίγο, άντε επειδή είσαι καλό παιδί και σε βλέπω έχεις ανάγκες... αλλά να το γυρίσεις πίσω εε? Δεν θέλω "άστο μου λίγο ακόμα ρε Χριστάκη , δεν το χάρηκα ρε Χριστάκη" Φιλιά στη γέφυρα
:roflmao::roflmao::roflmao:

Γειά σου ρε Χρηστάρα αγάπη!! :inlove::inlove:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Οι κάτοχοι tenere700 οι νυν οι πρώην κι επόμενοι πρέπει να φτιάξουν ένα owners thread όπως έκανε ο manosxlv για τις μοντες κτλ που θα έχει μόνο σχετικές αναρτήσεις με το μηχανάκι. Όλα τα υπόλοιπα μαζί με τα αυτοκόλλητα εδώ...ας δώσουν οι διαχειριστές και σε δύο τρία μέλη που το κατέχουν και είναι και οι ίδιοι ιδιοκτήτες Τ700 διαχειριστικά δικαιώματα μόνο για αυτό το owners thread να μεταφέρουν εδώ τα άσχετα ποστ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι κάτοχοι tenere700 οι νυν οι πρώην κι επόμενοι πρέπει να φτιάξουν ένα owners thread όπως έκανε ο manosxlv για τις μοντες κτλ που θα έχει μόνο σχετικές αναρτήσεις με το μηχανάκι. Όλα τα υπόλοιπα μαζί με τα αυτοκόλλητα εδώ...ας δώσουν οι διαχειριστές και σε δύο τρία μέλη που το κατέχουν και είναι και οι ίδιοι ιδιοκτήτες Τ700 διαχειριστικά δικαιώματα μόνο για αυτό το owners thread να μεταφέρουν εδώ τα άσχετα ποστ.
Οι υπόλοιπο κάτοχοι άλλων εταιρειών, κατουρησαν στο πηγάδι?
Για να φτάσουν το κράξιμο που έχουν φάει οι μπενφε και οι σκατεμ, θέλουν χρόνια ακόμα.
Εδώ.... Θα τα λέμε όλα.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Οι κάτοχοι tenere700 οι νυν οι πρώην κι επόμενοι πρέπει να φτιάξουν ένα owners thread όπως έκανε ο manosxlv για τις μοντες κτλ που θα έχει μόνο σχετικές αναρτήσεις με το μηχανάκι. Όλα τα υπόλοιπα μαζί με τα αυτοκόλλητα εδώ...ας δώσουν οι διαχειριστές και σε δύο τρία μέλη που το κατέχουν και είναι και οι ίδιοι ιδιοκτήτες Τ700 διαχειριστικά δικαιώματα μόνο για αυτό το owners thread να μεταφέρουν εδώ τα άσχετα ποστ.
Είμαστε 5 νοματαιοι και επειδη εχουμε λυμένα τα υπαρξιακά μας λογω τ7 συν που δεν βγαζει προβλήματα το μεκανακι, το θρεντ θα είναι ήσυχο σαν ταφος...Καλυτερα εδώ. Μπας και δειτε το φως.

ΥΓ.Μια συγγνώμη και στον amyroukai που τον προγγιξα για το σπαμ. :roflmao:
 
Top Bottom