Yamaha T7 Tenere

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο τελετάρχης έκανε αναβάθμιση, όχι υποβάθμιση. Πες ότι πιάνουν τόπο τα λεφτά, η τουλάχιστον έτσι λέει στην γυναίκα του να μην τρώει ξύλο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με πεθαμενατζηδικες κουβέντες είστε μέσα στο θέμα, όταν μιλάτε για τζαπαν εργαλεία.... Συνεχιστε
Αδυσώπητος.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ πάλι αν συνεχίσει και βγάζει τέτοια βιντεάκια αυτό το κουλαδι ο Ταρες, θα το κάψω το Τενερε μου και θα πάρω bmw, έλεος δλδ...
Να το παρεις τριβαλιτσο :p

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επανερχόμεθα στο θέμα "γόνατα αναβάτη, ο εχθρός του σχεδιαστή" με διακριτικό υπότιτλο "αρνητές ψηλών αναστημάτων" και παραθέτω το πειστήριο για την σωστή σχεδίαση μιάς ον-οφ μοτοσικλέτας. Ο Πολ Ταρές είναι παλικαράκι 1,90 και το γονατάκι του σχεδόν ορθή γωνία, όπως πρέπει να είναι για να μπορεί να εναλάσσει καθιστή και όρθια θέση χωρίς να κάνει squats από βαθύ κάθισμα κάθε φορά, εννοείται τρελό μπόνους στην ΕΟ.


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μανάρι μου δες που είναι ο ποπος του σε σχέση με τη σέλα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μανάρι μου δες που είναι ο ποπος του σε σχέση με τη σέλα.
Τι άλλο θα κοιτούσες εσύ μετά τόσο καιρό στο καράβι, δεν απορώ. Έτσι κάθομαι και εγώ στο 950, ενίοτε και εντελώς στην πίσω θέση.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι άλλο θα κοιτούσες εσύ μετά τόσο καιρό στο καράβι, δεν απορώ. Έτσι κάθομαι και εγώ στο 950, ενίοτε και εντελώς στην πίσω θέση.
Σε λίγο θα μου πεις ότι βάζω και ζάχαρη στον καφέ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δε θα έλεγα το ίδιο και για τα κιλά μου :rolleyes:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι άλλο θα κοιτούσες εσύ μετά τόσο καιρό στο καράβι, δεν απορώ. Έτσι κάθομαι και εγώ στο 950, ενίοτε και εντελώς στην πίσω θέση.
Σε έκανα εικόνα και με αναστάτωσες...
Προστυχε...
 
Top Bottom