Yamaha T7 Tenere

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το θετικό της υπόθεσης είναι πως το "πρωτότυπο" αρχίζει και σχηματοποιείται σε μια μορφή που δεν φαίνεται απίθανο να παραδοθεί κοντά σε αυτήν.
Νομίζω πως θα είναι αρκετά ποιο χωμάτινο από το Africa Twin, μακάρι δηλαδή να το τολμήσει η Yamaha. Mακάρι να είναι το 790 ο ανταγωνισμός και όχι το ΑΤ.
 

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450
Πλέον πιστέυω μόνο στην Yamaha. Οι τύποι είναι Go Big or Go Home φάση. Έβγαλαν το τρίτροχο, ελπίζω να βγει το Tenere πολύ κοντά σε αυτό που βλέπουμε. Αλλιώς δεν έχουμε μέλλον...
Το 790 δεν θα παίζει όπως μας το έδειξαν. Καλά βέβαια έκαναν και το έδειξαν έτσι γιατί λέει ο κόσμος ''Ας μην πάρω το Triumph ή το τάδε, ας περιμένω λίγο να βγει το 790.'' Και μόλις βγει και φάμε φασόλι.... :wacky:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Τουλάχιστον σε εμφάνιση, ειναι μακράν καλύτερο απο τον Ντάφι Ντακ ΚΤΜ 800 adve.
To Τ7 το βλέπω και φτιάχνομαι, το αλλο μου φαινεται αδιάφορο εως άσχημο με την μασκα που του βάλανε.


Αντε καιρος ηταν να ξυπνήσουν οι σχιστομάτηδες.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σε αυτή τη μορφή αν προχωρήσει θα απευθύνεται σε πολύ μικρό ποσοστό αναβατών ανα την υφήλιο.
Ίσως βγει σε 2 εκδόσεις...είναι της μόδας άλλωστε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τουλάχιστον σε εμφάνιση, ειναι μακράν καλύτερο απο τον Ντάφι Ντακ ΚΤΜ 800 adve.
To Τ7 το βλέπω και φτιάχνομαι, το αλλο μου φαινεται αδιάφορο εως άσχημο με την μασκα που του βάλανε.


Αντε καιρος ηταν να ξυπνήσουν οι σχιστομάτηδες.
Πραγματικά και εγώ απορώ για ποιο λόγο διαλέγουν τέτοιες αμφιλεγόμενες αισθητικές.
 

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
Ωχ ωχ ωχ... Δικηγόρο έχουμε εδώ μέσα, γιατί δεν βλέπω να γλυτώνω το διαζύγιο?
Πάνω που είπα να ηρεμήσω και να περιμένω να μεγαλώσουν λίγο οι μικρές. ΓΜΤ
Κουκλί είναι.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
σοβαρο εργαλειο.
αλλα πολυ το καθηστερουνε ρε γμτ.
αντε και θα βγει,αντε και θα βγει..κ ακομα βγαινει..
εντωμεταξυ οσο αργει μεγαλωνει και η προσμονη αλλα και οι απαιτησεις του κοινου αυξανονται.
γιατι σου λεει κατι πολυ καλο θα ετοιμαζεται τοσον καιρο...
και ελπιζω να το κρατησουν ετσι ψιλοπολεμικο και να μη το κανουν περισσοτερο γιαλαντζι και αρχισουν τα user friendly και τις περικοπες, και αλλα τετοια.

μονο το διαφανο μουτρο με χαλαει λιγο αλλα νταξ.συνηθιζεται

μπαινει στην stand by λιστα που εχω και με κατι αλλα πραγματακια για οταν πιασω το τζοκερ
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κάποιοι θα άρχισαν τις προσευχές: "να μην βγει έτσι, να μην βγει έτσι, να μην βγει έτσι....."

:p:p:p

Αρχίζουν και τοποθετούνται τα κομμάτια "παραγωγής" πάνω... ψηφιακά όργανα, ποδιά α λα μπικίνι, καπάκια με "κλασικά" κουμπώματα. Θα αφαιρεθεί και η Akrapa και... Ναι, ναι, είμαστε κοντά στο τελικό σχέδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom