Yamaha T7 Tenere

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Μπράβο ρε φίλε!!!! Εγώ μόνο στο fairing δεν θα το έβαζα το αυτοκόλλητο γιατί κόβει οπτικό πεδίο και στην αρχή θα σου φανεί παράξενο, ειδικά σε έλιγμούς ανάμεσα σε αυτοκίνητα....Κατά τα άλλα σούπερ!!! Μια ερώτηση, τα μαμά αυτοκόλλητα που είναι από κάτω δεν τα έβγαλές, σωστά???? Δεν φαίνονται σαν ανάγλυφα από μέσα όταν το κοιτάς από κοντά ????
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Μπράβο ρε φίλε!!!! Εγώ μόνο στο fairing δεν θα το έβαζα το αυτοκόλλητο γιατί κόβει οπτικό πεδίο και στην αρχή θα σου φανεί παράξενο, ειδικά σε έλιγμούς ανάμεσα σε αυτοκίνητα....Κατά τα άλλα σούπερ!!! Μια ερώτηση, τα μαμά αυτοκόλλητα που είναι από κάτω δεν τα έβγαλές, σωστά???? Δεν φαίνονται σαν ανάγλυφα από μέσα όταν το κοιτάς από κοντά ????
Δεν κόβει οπτικό πεδίο καθώς εκεί είναι τα μπαράκια απο τα όργανα.
Τα αυτοκόλλητα βγήκαν όλα !! δεν έμεινε τίποτα . Φαντάσου η μηχανή μπροστά ήταν τόταλ μπλάκ!! μου άρεσε πολύ μπορώ να πω χωρίς αυτοκόλλητα :D
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Καλημέρα σας!!!
Χριστουγεννιάτικο δώρο στο μηχανάκι λίγο πριν τις γιορτές! World Raid Factory Racing κουστούμι από την εταιρία Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it . Τα αυτοκόλλητα είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και εύκολα κατά την τοποθέτηση!
Η τοποθέτηση έγινε στο Image Επιγραφες στα Χανιά
Το αποτέλεσμα είναι το κάτι άλλο!!!



Δεν γνωρίζω ποιο είναι καλύτερο η όχι (στην κατηγορία του ) αλλά το θεωρώ από τα ομορφότερα (στην κατηγορία ) το είδα στην αντιπροσωπία και έπαθα αυτήν την πλάκα την μ@@πλακα .

τώρα εσείς με τα αυτοκόλλητα το απογειώσατε!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τρομερή...
Για να πω την αναποδιά μου... Μόνο στις ζάντες δεν μου αρέσουν.
Μπορεί να φαίνονται περίεργα από τις φώτο
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Καλημέρα σας!!!
Χριστουγεννιάτικο δώρο στο μηχανάκι λίγο πριν τις γιορτές! World Raid Factory Racing κουστούμι από την εταιρία Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it . Τα αυτοκόλλητα είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και εύκολα κατά την τοποθέτηση!
Η τοποθέτηση έγινε στο Image Επιγραφες στα Χανιά
Το αποτέλεσμα είναι το κάτι άλλο!!!


Πανέμορφο!!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει είναι πολύ ωραία προσθήκη

Αλλά δεν μπορούσα να μη γελάσω με την πινακίδα που είναι 690

Κατά βάθος παντού κρύβεται ένα κτμ
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλημέρα σας!!!
Χριστουγεννιάτικο δώρο στο μηχανάκι λίγο πριν τις γιορτές! World Raid Factory Racing κουστούμι από την εταιρία Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it . Τα αυτοκόλλητα είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και εύκολα κατά την τοποθέτηση!
Η τοποθέτηση έγινε στο Image Επιγραφες στα Χανιά
Το αποτέλεσμα είναι το κάτι άλλο!!!


πανέμορφο!! ήταν που ήταν ωραίο, έγινε κουκλί!!!! να το χαίρεσαι όσο μπορείς ;)
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
πανέμορφο!! ήταν που ήταν ωραίο, έγινε κουκλί!!!! να το χαίρεσαι όσο μπορείς ;)
Το ανταλλαζει με Vstrom,κριμα που τοχεις δωσει
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Το ανταλλαζει με Vstrom,κριμα που τοχεις δωσει
Οκ, καλό είναι είπαμε....

Αλλά πορτοκαλί έρωτας δεν είναι!!!! Άσε που δεν θα έχει τους κραδασμούς του 640!!! Αυτά τα χάδια αγάπης δεν θα τα βρω πουθενά
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Οκ, καλό είναι είπαμε....

Αλλά πορτοκαλί έρωτας δεν είναι!!!! Άσε που δεν θα έχει τους κραδασμούς του 640!!! Αυτά τα χάδια αγάπης δεν θα τα βρω πουθενά
Α


Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Οκ, καλό είναι είπαμε....

Αλλά πορτοκαλί έρωτας δεν είναι!!!! Άσε που δεν θα έχει τους κραδασμούς του 640!!! Αυτά τα χάδια αγάπης δεν θα τα βρω πουθενά
Υπαρχει λυση στο προβλημα σου> Sybian - Wikipedia
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Α


Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
που έδωσες το 990 για τον Πίου "το μάυρο πιστόλι" των μηχανών ε??? σε καταλαβαίνω....
 

PanosP

Μέλος
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
Yamaha Tenere 700, (x) Honda CRF 250 Rally
Καλημέρα σας!!!
Χριστουγεννιάτικο δώρο στο μηχανάκι λίγο πριν τις γιορτές! World Raid Factory Racing κουστούμι από την εταιρία Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it . Τα αυτοκόλλητα είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και εύκολα κατά την τοποθέτηση!
Με βαλες σε πειρασμό για το chesterfield sticker kit!
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Καλημέρα σας!!!
Χριστουγεννιάτικο δώρο στο μηχανάκι λίγο πριν τις γιορτές! World Raid Factory Racing κουστούμι από την εταιρία Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it . Τα αυτοκόλλητα είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και εύκολα κατά την τοποθέτηση!
Η τοποθέτηση έγινε στο Image Επιγραφες στα Χανιά
Το αποτέλεσμα είναι το κάτι άλλο!!!


Κουκλί σκέτο λέμε..... Φτού φτού!
Πανέμορφο!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Top Bottom