...

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Για καινούργιο θα κοίταζα τα εξής

-Kawasaki Versys 650 (το είχα κι εγώ παλιά, έχει βελτιώθεί πολύ παντού αλλά το ξαναχες)
-Suzuki V-strom 650 (επίσης βελτιωμένο αλλά άμα το ξαναχες περσυνά ξινά σταφύλια)

-Honda NC750X αυτόματο. Να καίω 4 λίτρα τα 100 χλμ, αλεξίσφαιρο και τίμιο (λίγο ξενέρωτο)

Και άμα πήγαινα στα 10,5 -11 ποθ κανει το tenere που λες θα κοίταζα πρώτα το TRACER 900 φυσικά και μετά αν έβρισκα κάνα Stock v-strom 1000

Στο τέλος θα κατέληγα στο Tracer 900 γιατί αυτό είναι αναβάθμιση απο τα 600 που είχες. Άλλο μοτέρ, άλλο πλαίσιο, άλλη μηχανή. Να έχεις άλογα να ευχαριστηθείς. Και άσε το Tenere στους χωμάτινους.

Ανέβα κατηγορία να έχει νόημα η αλλαγή και να το ευχαριστηθείς για χρόνια χωρίς να βαρεθείς.

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στο καινούργιο 900 έχει λυθεί οποίο θέμα υπήρξε με το κοντο ψαλίδι. Μπήκε μακρύτερο και πάει καρφί η μηχανή. Και έχει μοτέρ που σου παίρνει το κεφάλι χωριά που είναι πανέμορφο. Άλλο επίπεδο από το tenere στην άσφαλτο καμία σχεση
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τους είπες ότι το θες για άσφαλτο και σε προετρεψαν για tenere.

Οι φράσεις στόχοι πωλήσεων, περιθώρια κέρδους, στατιστικά αποτελέσματα, απόσβεση επένδυσης, υπάρχον stock σου λενε τίποτα? Αν εσύ έπαιρνες ας πούμε 1 χιλιάρικο αν πούλαγες ένα tracer και 1,5 χιλιάρικο αν πούλαγες ένα tenere τι θα μου πρότεινες να αγοράσω? Και μάλιστα θα επέμενες!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αφού βρε παλικάρι μου το τενερε θα πάρεις, γιατί δεν το κάνεις μια ώρα νωρίτερα να το χαρείς περισσότερο???
Και μόνο που το γουστάρεις φτάνει!!!!

Άλλωστε, με ότι μηχανακι κι αν πάρεις, κάποιους συμβιβασμούς - υποχωρήσεις θα τις κάνεις...

Πάρε αυτό που το βλέπεις και λες πόσο τυχερός και ευτυχισμένος είσαι που είναι δικό σου και καλές βόλτες...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αφού βρε παλικάρι μου το τενερε θα πάρεις, γιατί δεν το κάνεις μια ώρα νωρίτερα να το χαρείς περισσότερο???
Και μόνο που το γουστάρεις φτάνει!!!!

Άλλωστε, με ότι μηχανακι κι αν πάρεις, κάποιους συμβιβασμούς - υποχωρήσεις θα τις κάνεις...

Πάρε αυτό που το βλέπεις και λες πόσο τυχερός και ευτυχισμένος είσαι που είναι δικό σου και καλές βόλτες...
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο !!!

:omg2:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αφού βρε παλικάρι μου το τενερε θα πάρεις, γιατί δεν το κάνεις μια ώρα νωρίτερα να το χαρείς περισσότερο???
Και μόνο που το γουστάρεις φτάνει!!!!

Άλλωστε, με ότι μηχανακι κι αν πάρεις, κάποιους συμβιβασμούς - υποχωρήσεις θα τις κάνεις...

Πάρε αυτό που το βλέπεις και λες πόσο τυχερός και ευτυχισμένος είσαι που είναι δικό σου και καλές βόλτες...
Το διαβάσαμε κ αυτό:roflmao::roflmao::roflmao:
 
Top Bottom