Ομαδική από 21 brothers

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Σκοπεύω να κάνω παραγγελία από τους Πολωνούς πλαϊνά σαμάρια
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κάτι ας μου πει να δούμε μπας και μας κάνει καλητερη τιμή και να μοιράσουμε τα μεταφορικά που είναι 35€
Μερσυ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

paraligo

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
gs1200
WR450F 09
WR450F 17
honda wave 110
Mε ενδιαφέρει και εμένα για βάλε αν είναι εύκολο το link........
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Hi,


Thank you for your mail. Here are your answers.

SAKWY 2x 30L - black (standard), with front it one of colors described below - costs: 125 euro
Size 30L: 43x35x18 cm

They fit to almost every frames.

Additions for SAKWY:

pockets for 2x 1.5 liter bottles - extra payment of 14.5 euro
additional pockets - closed, approx. 1.5L - additional payment for 2 items: 17 euro
fastening a total of 8 handles, for both bags - on top or bottom of each pannier (optional), allows you to attach a load on the bag and under it .. the cost of a set of 8 pieces is an additional 12 euro
for safety - reflection material on the SAKWA Front - additional payment of 2.5 euro

If you do not have enough capacity, you can attach the PLUS 5L Bag to every SAKWY 30L

Each of the PLUS 5L Bags consists of two layers, an external one resistant to mechanical damage, and a completely sealed inner one. PLUS bags are completely WATERPROOF, thanks to their construction and rolling closure.

SAKWY and BAG PLUS can be made in BLACK with combination of front panel in colors: BLACK, WHITE, YELLOW, ORANGE, RED, NAVY BLUE, GRAY, GREEN.

Real photo of SAKWY and additional options below :)

Shipping to Greece cost: 32 euro
___________________________________________________

To run an order, just write what you want to buy :)

Payment is made as soon as the SAKWY etc. will be ready - then we send you mail, and you can pay by bank transfer to our bank account, or via PayPal (only that this form requires a surcharge of 3% because they charge such a commission).

After posting the payment, we carry out the shipment :)

One more thing - at the moment we are taking orders with delivery in end of May / 1 week of June. Although we work hard to make the deadlines shorter.


Have a nice day !

Paul










Sent from my iPhone using Tapatalk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πρόκοψα και παρήγγειλα χθες βράδυ εσωτερικές τσάντες για τις βαλίτσες.. (55€ με μεταφορικά), διαφορετικά θα έπαιρνα τις δικές τους με 34 το ζευγάρι που είναι και καλύτερες.
http://www.21brothers.eu/21brothers.eu/Torby_do_Kufrow.html
Έχουν γενικά δυνατά πραγματάκια, χρησιμοποιείστε τον μεταφραστή του Chrome για να βγάλετε άκρη.
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Είδα την ιστοσελίδα τους και θέλω τους εσωτερικούς σάκους για βαλίτσες. Λογικά θα μπορούν να τα βάλουν όλα στην ομαδική.
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ε φαντάζομαι πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα
Τους έστειλα μνμ αν γίνεται να έχουμε καλητερη τιμή για ομαδική παραγγελία αλλά δυστηχως η επικοινωνία μαζί τους είναι λίγο αργή . Όποτε βλέπουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Λοιπόν μου απάντησαν και είπαν πως αν είναι μεγάλη η παραγγελία θα κάνουν κάτι καλητερο .... ακαθόριστα
Απλά θα πάρει λίγο χρόνο γιατί τα προϊόντα τους τα φτιάχνουν κατόπιν παραγγελίας δλδ δεν έχουν στοκ προϊόντα .
Όποτε ότι θέλετε στείλτε μου μνμ να τα παραγγγειλω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Λοιπόν μέχρι τώρα έχουμε
@kostasdirt εσωτερικούς σάκους
@nikos_pc εσωτερικόυς σάκους
@paraligo δεν ξέρω

@sob σαμάρια 30λιτρα συν τις έξτρα θήκες
@δημητρης σαμάρια
Κι εγώ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
πρέπει να δώσουμε και διαστάσεις που θέλουμε? ειδικά εμεις με τους εσωτερικούς σάκους.
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
πρέπει να δώσουμε και διαστάσεις που θέλουμε? ειδικά εμεις με τους εσωτερικούς σάκους.
Αυτό δεν το ξέρω έχω στείλει μαιλ να μάθω
Φαντάζομαι πως ναι αφού δεν είναι όλες η βαλίτσες ιδιες


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
Λοιπόν μέχρι τώρα έχουμε
@kostasdirt εσωτερικούς σάκους
@nikos_pc εσωτερικόυς σάκους
@paraligo δεν ξέρω

@sob σαμάρια 30λιτρα συν τις έξτρα θήκες
@δημητρης σαμάρια
Κι εγώ

@gaslion σαμάρια 30 λίτρα (κόκκινο χρώμα), συν τσέπες για φιάλες 1,5 lt, συν τις 8 χειρολαβές, συν 2χ PLUS 5L (κόκκινο χρώμα), συν 1χ PLUS 10L (κόκκινο χρώμα), συν 2χ πρόσθετα σημεία σταθεροποίησης για τις PLUS
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Το θέμα με τους σάκους για τις βαλίτσες δεν παίζει. Δεν φτιάχνουν ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom