AdvTrOFFy 2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έχει ρε καφέ, καταφύγιο είναι όχι σπηλιά :roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
thenos στο καταφύγιο θα έχει να πιούμε κανένα καφέ το πρωί ή πρέπει να φέρουμε τετζερι;
Και δεν φέρνεις...
Αλλά θα έχει πάντως.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Περιπετειώδη εκδρομή σου λέει μετά.....με έτοιμο καφέ
Δεν πάμε καλα
Ρε άνθρωπε της Παναγίας. Βάλατε αμάξι να κουβαλάει πράγματα! Ο καφές σε πείραξε?! :roflmao:

Σε λίγο θα μας πάρουν από τη bmw motorrad να τους οργανώνουμε εκδρομες με παππούδες από το Αμβούργο ξέρω γω.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Περιπετειώδη εκδρομή σου λέει μετά.....με έτοιμο καφέ
Δεν πάμε καλα
Θα φέρω ένα βυτίο μαζούτ να το διυλισουμε να φτιάξουμε τη βενζινη μας.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Επίσης στο καταφύγιο έχει και γήπεδο ποδοσφαίρου οπότε μπορείτε να κάνετε και αθλοπαιδιές ή αγώνα μεταξύ bmwδακηδων και κατεμαδων ή Γιαπωνέζων και Ασιατών κλπ...
 

Airhead

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Daytona Maveric 500 2021
Υπάρχει μια καθαριότητα του γύρω χώρου από χόρτα πέτρες κλαδιά ώστε να μπορούν να μπούν σκηνές και να περπατάς άνετα, και επίσης νιπτήρας και τουαλέτα με ντουζ.
ΟΚ, λογικό. Ααααα να δηλώσω και εγώ τώρα που πήγε και σε ωραίο νούμερο.

77. Airhead σκηνή στην Ελάτη / σκηνή στο καταφύγιο

Θα την πέσουμε κάπου όλοι μαζί για μάσα Ελάτη, να βρεθούμε και οι νέοι, ή θα φριάξει το σκυλί αμα σκάσουμε τόσα ορκ και να σκορπίσουμε στα γύρω μπιτσόμπαρα;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επίσης στο καταφύγιο έχει και γήπεδο ποδοσφαίρου οπότε μπορείτε να κάνετε και αθλοπαιδιές ή αγώνα μεταξύ bmwδακηδων και κατεμαδων ή Γιαπωνέζων και Ασιατών κλπ...
Ρε σταματήστε να γράφετε!! Με τις ιδέες σας δεν θα μείνει ρουθούνι!!

Ότι έχουμε γλυτώσει από το βουνό σε τραυματισμούς θα μαζευτούμε οι επίδοξοι Ρονάλντοι να γεμίσουμε κάνα κέντρο αποκατάστασης. Θα φωνάζουμε την εμακ να μας κατεβάζει!

Εγώ πάντως θα κάτσω τέρμα άμα παίξουμε! Θα αποκρουω τις επιθέσεις ποιότητας από τη honda!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε άνθρωπε της Παναγίας. Βάλατε αμάξι να κουβαλάει πράγματα! Ο καφές σε πείραξε?! :roflmao:

Σε λίγο θα μας πάρουν από τη bmw motorrad να τους οργανώνουμε εκδρομες με παππούδες από το Αμβούργο ξέρω γω.
Βάλαμε όχημα υποστήριξης....μεταφοράς αποσκευών, γιατί υπάρχουν και τακαρισια εργαλεία που δουλεύουν ξεφορτωτα
Μην κοιτάς που θα έρθεις με 200 και βάλε κιλά ακατάλληλο για χώμα μαστοδοντο


Payback....bitches
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ρε σταματήστε να γράφετε!! Με τις ιδέες σας δεν θα μείνει ρουθούνι!!

Ότι έχουμε γλυτώσει από το βουνό σε τραυματισμούς θα μαζευτούμε οι επίδοξοι Ρονάλντοι να γεμίσουμε κάνα κέντρο αποκατάστασης. Θα φωνάζουμε την εμακ να μας κατεβάζει!

Εγώ πάντως θα κάτσω τέρμα άμα παίξουμε! Θα αποκρουω τις επιθέσεις ποιότητας από τη honda!
Το τέρμα είναι αποκλειστικά για τους 4XL στο μπλουζάκι φίλε. Αστα αυτά που ξέρεις! Χαχα
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Το τέρμα είναι αποκλειστικά για τους 4XL στο μπλουζάκι φίλε. Αστα αυτά που ξέρεις! Χαχα
Και να κάτσουμε δίπλα δίπλα...
Ούτε μπαλάκι του πινκπόνκ δεν θα περάσει..... :roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βάλαμε όχημα υποστήριξης....μεταφοράς αποσκευών, γιατί υπάρχουν και τακαρισια εργαλεία που δουλεύουν ξεφορτωτα
Μην κοιτάς που θα έρθεις με 200 και βάλε κιλά ακατάλληλο για χώμα μαστοδοντο


Payback....bitches
νομίζεις το χω σε πολύ να πετάξω τον Κινέζο πάνω στο τρέιλερ και να ανέβω ανέμελος επάνω! Ας όψεται η πλύση εγκεφάλου εδώ πώς άμα φορτώσεις είσαι ψηφοφορος της Eurovision που με έκανε να ξεπέσω σε βαρύ on-off!:roflmao:
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Τελικά το Σάββατο το βράδυ, θα υπάρχει στο καταφύγιο τίποτα για μάσα ή να φέρουμε τίποτα "κυνήγια " από την ολοήμερη περιπλάνηση μας στα βουνά, σαν γνήσιοι "βουνάνθρωποι".
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
νομίζεις το χω σε πολύ να πετάξω τον Κινέζο πάνω στο τρέιλερ και να ανέβω ανέμελος επάνω! Ας όψεται η πλύση εγκεφάλου εδώ πώς άμα φορτώσεις είσαι ψηφοφορος της Eurovision που με έκανε να ξεπέσω σε βαρύ on-off!:roflmao:
Κοίτα η eurovision φέτος ήταν και γαμώ… πέρα απο τα φυλετικά.. είχε γαμώ τα τραγούδια..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
AdvtrOFFy και Laspotherapy tour μαζί...!
Δύο σε ένα...!
Προσφορά του φόρουμ...!!!

Στην αρχή της βόλτας φυσικά για να μην προλάβετε να ζεσταθείτε...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ρε άνθρωπε της Παναγίας. Βάλατε αμάξι να κουβαλάει πράγματα! Ο καφές σε πείραξε?! :roflmao:

Σε λίγο θα μας πάρουν από τη bmw motorrad να τους οργανώνουμε εκδρομες με παππούδες από το Αμβούργο ξέρω γω.
Με νταλίκα βεβαίως βεβαίως.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom