AdvTrOFFy 2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Να πω πώς στην παρούσα εκδρομή δεν χρειάζεται να κουβαλήσεις φίλτρο αέρα γιατί δεν υπάρχει τόση σκόνη.
Άλλωστε έως σήμερα βρέχει...
Για τα υπόλοιπα συμφωνώ.
Μήπως να το πάρει το φίλτρο αέρα με τόση Αφρικανική σκόνη που θα έχει αυτές τις μέρες; Τι γίνεται στα μεγάλα υψόμετρα τις περιοχής με αυτό το θέμα; Θα βλέπουμε τη θέα ή θα είναι όλα πορτοκαλί;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μήπως να το πάρει το φίλτρο αέρα με τόση Αφρικανική σκόνη που θα έχει αυτές τις μέρες; Τι γίνεται στα μεγάλα υψόμετρα τις περιοχής με αυτό το θέμα; Θα βλέπουμε τη θέα ή θα είναι όλα πορτοκαλί;
Για την ώρα βρέχει ελαφρώς με ολίγη λάσπη...
Ας πιστέψουμε ότι θα πέσουν μέσα αυτή τη φορά που είπαν ότι θα τραβήξει για το νότο το φαινόμενο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ρε παίδες, είπαμε, φίλτρο αέρα μη τρελαθούμε κιόλας! Καμιά ντίζα συμπλέκτη κοιτάχτε να έχετε όποιος δεν έχει τρόμπα και οπωσδήποτε εργαλεία για να βγαίνουν οι ρόδες αν χρειαστεί σε κάνα λάστιχο μαζί με τις σαμπρέλες.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Καλημέρα σε ανυπόμονους, ανέτοιμους,έτοιμους,χωμάτινους ασφάλτινους και λοιπούς μαχητές(της ταβέρνας)
Εγώ αύριο θα σηκωθώ με την ησυχία μου,θα φορτώσω και κατά της 12 χοντρικά θα ξεκινήσω.αν θέλει κανείς παρέα να κάνουμε και κάνα επαρχιακό κομμάτι ας ρίξει σύρμα.
Αλλιώς κατά της τρεις θα είμαι Ελάτη να μαζέψω μάχιμους για φαγητό στους καλόγερους
Ελα από Βόλο να κεράσω τσιπουράκι και φεύγουμε μαζί το βράδυ.:dnl:
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Καλημέρα σε ανυπόμονους, ανέτοιμους,έτοιμους,χωμάτινους ασφάλτινους και λοιπούς μαχητές(της ταβέρνας)
Εγώ αύριο θα σηκωθώ με την ησυχία μου,θα φορτώσω και κατά της 12 χοντρικά θα ξεκινήσω.αν θέλει κανείς παρέα να κάνουμε και κάνα επαρχιακό κομμάτι ας ρίξει σύρμα.
Αλλιώς κατά της τρεις θα είμαι Ελάτη να μαζέψω μάχιμους για φαγητό στους καλόγερους
Νά αλλάξεις το πίσω λάστιχο... :yew:
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Εκεί που είναι το φίλτρο στο ΤΑ θέλει κανά 2ωρο να φτάσεις και ντίζα δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Καλημέρα σε ανυπόμονους, ανέτοιμους,έτοιμους,χωμάτινους ασφάλτινους και λοιπούς μαχητές(της ταβέρνας)
Εγώ αύριο θα σηκωθώ με την ησυχία μου,θα φορτώσω και κατά της 12 χοντρικά θα ξεκινήσω.αν θέλει κανείς παρέα να κάνουμε και κάνα επαρχιακό κομμάτι ας ρίξει σύρμα.
Αλλιώς κατά της τρεις θα είμαι Ελάτη να μαζέψω μάχιμους για φαγητό στους καλόγερους
Ενδιαφέρομαι! Από πού ξεκινάς?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Νομίζω πως από τα πιο σημαντικά είναι να έχουμε τα εργαλεία που ταιριάζουν στην μηχανή μας και σαμπρέλες. Και ας μην ξέρεις να τα χρησιμοποιείς θα βρεθεί κάποιος που να ξέρει. Αν δεν τα έχεις όμως ίσως είναι δύσκολο να βρεθεί.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νομίζω πως από τα πιο σημαντικά είναι να έχουμε τα εργαλεία που ταιριάζουν στην μηχανή μας και σαμπρέλες. Και ας μην ξέρεις να τα χρησιμοποιείς θα βρεθεί κάποιος που να ξέρει. Αν δεν τα έχεις όμως ίσως είναι δύσκολο να βρεθεί.
Μην αγχώνεσαι...
Θα έρθει ο απο-μηχανής θεός και θα τα φτιάξει όλα... :roflmao:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μην αγχώνεσαι...
Θα έρθει ο απο-μηχανής θεός και θα τα φτιάξει όλα... :roflmao:
Όταν το μηχανάκι είναι ήδη ρεταλι, δεν αγχώνεσαι για τίποτα. Να γιατί παλιό.;)

Ο turtle αισθάνεται cool :cool: μαζί με τον amyroukai στην τοποθεσία ΕΛΠΑ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ανακοίνωσης...
Φου-φου, ένα-δυο , ένα-δυο...
Την Παρασκευή μετά τις 18:30 βρισκόμαστε στο παρακάτω καφέ για κουτσομπολιό, καφέ, απεριτίφ κτλ. και μπας και καταφέρουμε να οργανωθούμε ώστε να φτιάξουμε τις ομάδες... :p


 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ανακοίνωσης...
Φου-φου, ένα-δυο , ένα-δυο...
Την Παρασκευή μετά τις 18:30 βρισκόμαστε στο παρακάτω καφέ για κουτσομπολιό, καφέ, απεριτίφ κτλ. και μπας και καταφέρουμε να οργανωθούμε ώστε να φτιάξουμε τις ομάδες... :p


Και που θα χωρεσουμε ρε φιλος???
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και που θα χωρεσουμε ρε φιλος???
Θες να δώσουμε ραντεβού στην παιδική χαρά...?
Στην κούνια δεν χωράς πάντως... :roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εάν έρθεις καβαλώντας τον κυρίαρχο μάλλον όχι .. :p
Ο κυρίαρχος τα έχει τιναξει μετά από τροφυ, ποτέ πριν
Άσε που ξέρει τον δρόμο μέχρι Ελάτη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom