Έκθεση Μοτοσυκλέτας στην Ελλάδα το 2017

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Να μας συγχωρεί ο δημιουργός του θεματος που ιςως να σκεφτεί καποιος οτι επηρεάζουμε το θεμα
ομως απο την άλλη πλευρά θεωρώ οτι δημιουργούμε μια ένταση για την έκθεση στην ελλαδα και μια προταση παλι για έκθεση για αυτους που ειναι μακριά απο την αθηνα και πιο κοντα στην γείτονα χωρα
Συγχωρεμένοι:D
Άλλωστε είναι σχετική με το θέμα η κουβέντα που κάνετε...απλά είναι αρκετά μακριά από εδώ, δε θα πήγαινα Τουρκία μόνο για να δω έκθεση μοτοσυκλετών.
Είναι διαφορετικό να γίνεται στην πατρίδα σου,να μιλάς με επαγγελματίες που ξέρεις,να κανονίζεις μια ανταλλαγή ή να ζητάς προσφορές,να προγραμματίίζεις test ride κ.ο.κ.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Όλοι οι εισαγωγείς-αντιπρόσωποι μοτοσυκλετών με όλα τους τα brands, καθώς και εταιρείες moto εξοπλισμού, ειδών ένδυσης, ανταλλακτικών, κτλ

Πηγή



 
Τελευταία επεξεργασία:

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Μπορεί να γίνομαι λίγο σπασικλάκι αλλά διατηρώ ακόμα κάποιες επιφυλάξεις για το αν τελικά θα πραγματοποιηθεί.Μακάρι να μην υπάρξει κάποιο απρόοπτο αυτόν τον ενάμιση μήνα που μεσολαβεί και να οργανωθεί μια αξιόλογη εκθεσούλα με normal αντίτιμο και με μεγάλη συμμετοχή εταιρειών που θα ομορφύνει το πρώτο μετακοντοσουβλιακό μας ΣΚ :D
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
...που θα ομορφύνει το πρώτο μετακοντοσουβλιακό μας ΣΚ :D
Καλό μου παιδί :) ...

ευκαιρία να φάμε και κοντοσούβλια άφτερ, εκείνη την ημέρα, η Japanese Connection του φόρουμ ξέρει καλό μαγαζί εκεί κοντά :D
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Καλή ιδέα!
Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει καλά αλλά νομίζω πως η Σχιστομάτικη Connection του forum θα έβρισκε καλό κοψιδομάγαζο ακόμα και στου βοδιού το κέρατο αν γινόταν η Έκθεση :happy:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καλή ιδέα!
Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει καλά αλλά νομίζω πως η Σχιστομάτικη Connection του forum θα έβρισκε καλό κοψιδομάγαζο ακόμα και στου βοδιού το κέρατο αν γινόταν η Έκθεση :happy:
να 'ξερα μονο ποιος φουστης στο σφυριξε:secret:........
τοσα χρονια το κραταμε μυστικο....
την γλυτωνεις λογω κατοχης τενεκε...
:jp:yes::yes::yes:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Και για μας που δεν θα πάμε :photo:.....:pc:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Βάζω την πρώτη φωτο απο την έκθεση


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι ειναι?
Καλογερος κρανους?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω θα παω σε 3 ωρες να δω ενα-δυο μηχανακια...


...και το μηχανακι του Rossi !! :muted:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω θα παω σε 3 ωρες να δω ενα-δυο μηχανακια...


...και το μηχανακι του Rossi !! :muted:
Λευτέρη και εγω φιλε αυριο τα δυο τελευταία πιστόλια θελω να δω πιο πολυ !! Αν προλάβω και test ride δεεεε θα ειμαι υπερ ευχαριστημένος :p
 
Top Bottom