Αγάπη μόνο...στέρεα !

chrisf

Μέλος
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
suzuki bandit 650
Νίκο συγχαρητήρια για την κίνηση σου! Θέλω κάποια στιγμή να γνωριστούμε μιας Κ είμαστε γειτονακια.Πετρούπολη μένω.

Στάλθηκε από το LG-D605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφού μέχρι τώρα ,δεν τα'χει "δεσμεύσει" κανείς...
...ζητώ "δικαίωμα" στο: "τα θέλω".
(έστω κι αν είναι να τα μεταφέρω-δώσω σε κάποιον άλλον ,πχ στον Θένο)


ΥΓ: Το "δικαίωμα" θα το εξηγήσω ,αλλά όχι τώρα ,μια και ,λόγω συγκίνησης , δεν μπορώ να βρώ τα λόγια...
Ρε ΦΙΛΕ τι περιμένεις να σου πω μετά απο τα τσίπουρα...
Δεν έχω λόγια....
Όσο υπάρχουν αυτοί οι άνθρωποι (πχ,Νικόλας,Γάτος) μπορώ να είμαι αισιόδοξος στην ζωή μου...!!!
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Νίκο έτσι όπως το πας ο Σάντα Κλάους βλέπω να χάνει τη θέση του!!!!! Άπειρα μπράβο και το καλο να σου επιστρέφει γλήγορα από το σύμπαν,η Θεό αν προτιμάς!!!!
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Αν δεν θέλει κάποιος φίλος τους δίσκΟΙ , θα με ενδιέφεραν μιας και έχω ασχοληθεί αρκετά με τον αναλογικό ήχο...(αυτό δηλαδήΣ έχω σπουδάσει):)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΟΚ Κώστα, επειδή απάντησες πρώτος δικά σου ! Όποτε μπορείς πέρνα να τα πάρεις...



Αν δεν τα καταφέρει ο Κώστας, δικά σου φίλε...
Πρώτ'απ'όλα ,ΚΑΛΗμέρα φίλε Νίκο ,κ σ'ευχαριστούμε για τις πολλαπλές προσφορές σου ,στους ανθρώπους του χώρου. :friendship:

Δεν παίζει να μήν τα "καταφέρω" ,ο μόνος λόγος να μην τα πάρω ,θα είναι να καταλάβω ,ότι κάποιος άλλος τα χρειάζεται περισσότερο ,ή θα τα χρησιμοποιήσει καλύτερα απο εμένα.


Αφού μέχρι τώρα ,δεν τα'χει "δεσμεύσει" κανείς...
...ζητώ "δικαίωμα" στο: "τα θέλω".
(έστω κι αν είναι να τα μεταφέρω-δώσω σε κάποιον άλλον ,πχ στον Θένο)


ΥΓ: Το "δικαίωμα" θα το εξηγήσω ,αλλά όχι τώρα ,μια και ,λόγω συγκίνησης , δεν μπορώ να βρώ τα λόγια...
Τώρα που ξημέρωσε άλλη μια μέρα ,κι έχω το προνόμιο να πίνω ακόμα ένα καφεδάκι ,κ να σκέφτομαι ,κ να γράφω ,ας (προσπαθήσω να) εξηγήσω ,το "δικαίωμα" στο "τα θέλω".

Κάθε φορά που ανοίγεις ένα νέο θέμα "χαρίζονται" ,φίλε Νίκο ,αυτό που νιώθω ,
είναι ένας κόμπος στο λαιμό ,ένα κάψιμο στο στήθος ,κι ένα σφίξιμο στο στομάχι.

Σε καμία περίπτωση επίσης ,δεν χαίρομαι για την "ευκαιρία" που βρήκα μπροστά μου ,κ δεν με πιάνει "έπαρση" να προλάβω να πατήσω τα κουμπάκια ,για να "αρπάξω την ευκαιρία".

Οι λόγοι των συναισθημάτων μου ,φαντάζομαι ότι ,δεν χρήζουν περεταίρω ανάλυσης.

Συνήθως λοιπόν ,δεν γράφω τίποτα ,αφού ,ούτε παραπάνω πράγματα "χρειάζομαι" πραγματικά ,ούτε κ το "κατέχειν" γενικώς ,ήταν ποτέ στόχος στην ζωή μου.
Βλέπεις...
Εχω συνειδητοποιήσει κι εγώ ,φίλε Νίκο ,ότι η Ζωή ,είναι μια τόση δά διαδρομή ,και κυρίως ,ότι ποτέ δεν ξέρουμε ,σε ποιά στροφή τελειώνει...
Γι'αυτό και απέχω συνήθως ,συνειδητά ,από "διεκδικήσεις" ,μια κ θεωρώ ότι τα σημαντικά ,είναι αλλού ,αλλά μπροστά μας ,μικρά -ίσως- πολύ για να τα δούμε ,αλλά αξίζουν πολλά ,κι ας μην το κατανοούμε συνήθως.


Ερχομαι λοιπόν στο "χαρίζονται τα στέρεα".
Αφού γουστάρεις ,κ σου κάνει καλό ,καλά κάνεις ,κ μπράβο σου ,κι ευχαριστούμε.

Πρίν απο μένα λοιπόν ,ενδιαφέρθηκε ο Θένος ,με μόνο "θέμα" την απόσταση ,κάτι το οποίο λύνεται ,εύκολα.
Κι εγώ ,κι ο Θένος ,ασχολούμαστε με τον αναλογικό ήχο.
Εχουμε κι οι δυό αρκετά μηχανήματα του παρελθόντος ,συνδεδεμένα και εν λειτουργία ,καθώς κ αρκετά βινύλια.
Και οι δυό ,αν πάρουμε τα δώρα σου ,θα τα προσθέσουμε στο "σύστημά" μας ,κ θα δουλέψουν ,γι'αυτό που φτιάχτηκαν.
Να προσφέρουν ήχο δηλαδή ,κι όχι για αποθήκευση ,ή οτιδήποτε άλλο.

Παρ΄όλα αυτά ,μιλώντας προσωπικά για μένα ,κ να μην τα πάρω ,δεν θα μου "λείψουν".
Βέβαια ,αν τα πάρω ,θα προστεθούν επιλογές ,σε τομέα που γουστάρω κι ασχολούμαι.
Όπως το'να'χω 2 μηχανάκια δηλαδή.

Αν όμως κάποιος τα χρειάζεται όντως (πχ έχει ένα μπαούλο βινύλια -όπως κι εγώ- ,αλλά έχει ξεμείνει απο μηχανήματα) ας το πεί ,κι απο μεριάς μου ,ας τα πάρει.

Δεν ξέρω πχ ,πόσο πρακτικό θα ήταν ,ένα τέτοιο σύνολο ηχοσυστήματος ,για τον φοιτητή γιό του φίλου Arisxios...?
Εχει το παληκάρι βινύλια ;
Τα'χει κουβαλήσει στον τόπο σπουδών ;
Εχει τρόπο να κουβαλήσει τα μηχανήματα εκεί ,κι όταν έρθει ή ώρα να τα μεταφέρει πάλι πίσω στον τόπο κατοικίας του ;
Και αξίζει το κόστος ;(γιατί το συνολάκι έχει όγκο κ βάρος)

Γι'αυτό λοιπόν κι έγραψα "δικαίωμα" στο να τα πάρω ,εκτός κι αν κάποιος τα χρειάζεται όντως ,οπότε αποσύρομαι μετά χαράς ,κ του εύχομαι να τα χαρεί. :friendship:




ΥΓ.1.:
Φίλε Νίκο ,μια κι είμαστε κ γειτονάκια ,να κανονίσουμε καφεδάκι ,κ να τα πούμε από κοντά ,περί ήχων ,και όχι μόνον.:ok:

ΥΓ.2.: Αν κατάλαβα καλά ,ότι ο Θένος έχει ξεμείνει από πικάπ ,μπορώ να τα παραλάβω ,να του στείλω το πικάπ ,κ να κρατήσω ηχεία κ ενισχτή.
Αλλιώς ,ξεπακετάρω τον μίκτη μου ,και το κάνω ΝάιΤ-Κλούμπ το τσαρδί'μ. :p



Νικόλα :friendship::friendship::friendship:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Φίλε μου καλε τον ενισχυτή και τα ηχεία θα κρατήσω για το παιδί

Και εγώ με την σειρά μου πικαπ και δίσκους θα τα χαρίσω σε ένα συνάδελφο που αυτός παίζει ακόμα βινύλιο !!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
ασχετο αλλα με τα βινυλια και τους προ και τελικους ενισχυτες καθως και το τι βελονα να βαλω η τι κεφαλη με το λιγοτερο βαρος κτλ.Ανοιξε η ορεξη και επιθυμια να ξεσκονίσω το αρχαιο πλην τιμιο Marantz που αγορασα εκει στα 1985 με τον ιδρωτα των χεριων μου και τα 700+ βινυλια με rock και soul μουσικης που φυλαγε η συγχωρεμενη μανα στα "σερβαν"-αγνωστη λεξη για αρκετους - μαζι με τα σερβιτσια και ολο μου παραπονιοταν να τα παρω γιατι επιαναν χωρο.
Βινυλια η δισκους που οταν ανοιξα τα κουτια οπου ηταν συσκευασμενοι με ρωτησε η κορη μου με την αφελεια μικρου παιδιου......."αυτοι ειναι οι δισκοι που θα κληρονομησω;Νομιζα οτι θα ηταν σερβιρισματος!" και εγω προσπαθησα διπλωμενος απο τα γελια να της εξηγω πως ακουγε μουσικη τοτε ο μπαμπας.
Σε οποιον καταληξουν ευχομαι να χαρει το δωρο αυτο και να μην σταματησει να ακουει τερμα τις μουσικες αυτες.:D:friendship:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Πρώτ'απ'όλα ,ΚΑΛΗμέρα φίλε Νίκο ,κ σ'ευχαριστούμε για τις πολλαπλές προσφορές σου ,στους ανθρώπους του χώρου. :friendship:

Δεν παίζει να μήν τα "καταφέρω" ,ο μόνος λόγος να μην τα πάρω ,θα είναι να καταλάβω ,ότι κάποιος άλλος τα χρειάζεται περισσότερο ,ή θα τα χρησιμοποιήσει καλύτερα απο εμένα.



Τώρα που ξημέρωσε άλλη μια μέρα ,κι έχω το προνόμιο να πίνω ακόμα ένα καφεδάκι ,κ να σκέφτομαι ,κ να γράφω ,ας (προσπαθήσω να) εξηγήσω ,το "δικαίωμα" στο "τα θέλω".

Κάθε φορά που ανοίγεις ένα νέο θέμα "χαρίζονται" ,φίλε Νίκο ,αυτό που νιώθω ,
είναι ένας κόμπος στο λαιμό ,ένα κάψιμο στο στήθος ,κι ένα σφίξιμο στο στομάχι.

Σε καμία περίπτωση επίσης ,δεν χαίρομαι για την "ευκαιρία" που βρήκα μπροστά μου ,κ δεν με πιάνει "έπαρση" να προλάβω να πατήσω τα κουμπάκια ,για να "αρπάξω την ευκαιρία".

Οι λόγοι των συναισθημάτων μου ,φαντάζομαι ότι ,δεν χρήζουν περεταίρω ανάλυσης.

Συνήθως λοιπόν ,δεν γράφω τίποτα ,αφού ,ούτε παραπάνω πράγματα "χρειάζομαι" πραγματικά ,ούτε κ το "κατέχειν" γενικώς ,ήταν ποτέ στόχος στην ζωή μου.
Βλέπεις...
Εχω συνειδητοποιήσει κι εγώ ,φίλε Νίκο ,ότι η Ζωή ,είναι μια τόση δά διαδρομή ,και κυρίως ,ότι ποτέ δεν ξέρουμε ,σε ποιά στροφή τελειώνει...
Γι'αυτό και απέχω συνήθως ,συνειδητά ,από "διεκδικήσεις" ,μια κ θεωρώ ότι τα σημαντικά ,είναι αλλού ,αλλά μπροστά μας ,μικρά -ίσως- πολύ για να τα δούμε ,αλλά αξίζουν πολλά ,κι ας μην το κατανοούμε συνήθως.


Ερχομαι λοιπόν στο "χαρίζονται τα στέρεα".
Αφού γουστάρεις ,κ σου κάνει καλό ,καλά κάνεις ,κ μπράβο σου ,κι ευχαριστούμε.

Πρίν απο μένα λοιπόν ,ενδιαφέρθηκε ο Θένος ,με μόνο "θέμα" την απόσταση ,κάτι το οποίο λύνεται ,εύκολα.
Κι εγώ ,κι ο Θένος ,ασχολούμαστε με τον αναλογικό ήχο.
Εχουμε κι οι δυό αρκετά μηχανήματα του παρελθόντος ,συνδεδεμένα και εν λειτουργία ,καθώς κ αρκετά βινύλια.
Και οι δυό ,αν πάρουμε τα δώρα σου ,θα τα προσθέσουμε στο "σύστημά" μας ,κ θα δουλέψουν ,γι'αυτό που φτιάχτηκαν.
Να προσφέρουν ήχο δηλαδή ,κι όχι για αποθήκευση ,ή οτιδήποτε άλλο.

Παρ΄όλα αυτά ,μιλώντας προσωπικά για μένα ,κ να μην τα πάρω ,δεν θα μου "λείψουν".
Βέβαια ,αν τα πάρω ,θα προστεθούν επιλογές ,σε τομέα που γουστάρω κι ασχολούμαι.
Όπως το'να'χω 2 μηχανάκια δηλαδή.

Αν όμως κάποιος τα χρειάζεται όντως (πχ έχει ένα μπαούλο βινύλια -όπως κι εγώ- ,αλλά έχει ξεμείνει απο μηχανήματα) ας το πεί ,κι απο μεριάς μου ,ας τα πάρει.

Δεν ξέρω πχ ,πόσο πρακτικό θα ήταν ,ένα τέτοιο σύνολο ηχοσυστήματος ,για τον φοιτητή γιό του φίλου Arisxios...?
Εχει το παληκάρι βινύλια ;
Τα'χει κουβαλήσει στον τόπο σπουδών ;
Εχει τρόπο να κουβαλήσει τα μηχανήματα εκεί ,κι όταν έρθει ή ώρα να τα μεταφέρει πάλι πίσω στον τόπο κατοικίας του ;
Και αξίζει το κόστος ;(γιατί το συνολάκι έχει όγκο κ βάρος)

Γι'αυτό λοιπόν κι έγραψα "δικαίωμα" στο να τα πάρω ,εκτός κι αν κάποιος τα χρειάζεται όντως ,οπότε αποσύρομαι μετά χαράς ,κ του εύχομαι να τα χαρεί. :friendship:



ΥΓ.1.:
Φίλε Νίκο ,μια κι είμαστε κ γειτονάκια ,να κανονίσουμε καφεδάκι ,κ να τα πούμε από κοντά ,περί ήχων ,και όχι μόνον.:ok:

ΥΓ.2.: Αν κατάλαβα καλά ,ότι ο Θένος έχει ξεμείνει από πικάπ ,μπορώ να τα παραλάβω ,να του στείλω το πικάπ ,κ να κρατήσω ηχεία κ ενισχτή.
Αλλιώς ,ξεπακετάρω τον μίκτη μου ,και το κάνω ΝάιΤ-Κλούμπ το τσαρδί'μ. :p



Νικόλα :friendship::friendship::friendship:



Και επειδή αναφέρθηκες το όνομά μου δεν θα σχολιάσω τα παραπάνω λόγια σου καλό θα ήτανε πριν γράψεις κάτι το σκέφτεσαι
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Χαλαρά, γιατί μου χαλάτε τη μάσκα ομορφιάς και είμαι και θρήσκος άνθρωπΑς και δεν θέλω να αρχίσω ψαλμωδίες :D μέρες που έρχονται.

Είπα πως θα τα πάρει ο El-Gatto, ούτε τον ξέρω τον άνθρωπο, μόνο σε φωτογραφίες τον έχω δει. Αν δεν μπορέσει αυτός, τότε θα τα πάρει
ο Arisxios που ούτε κι αυτόν τον ξέρω, αν και μάλλον είχαμε πιεί ένα καφέ πριν καμιά δεκαριά χρόνια στο BMWBikers γιατί κάτι μου λέει το νικ του...

Μη μου αρχίζετε τα μα μου σου του, έτσι και γιουβέτσι, σε μια κίνηση από καρδιάς, αγαπούλες μου :) θα μπορούσα να τα είχα βάλει να τα χαρίσω σε ένα φόρουμ με audio/video θεματολογία που είμαι μέλος, αλλά δεν το έκανα γιατί θεωρώ τους μοτοσυκλετιστές ωραίους ανθρώπους και τους βλέπω σαν φίλους ΟΛΟΥΣ.

Αγάπη μόνο :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ρε τι γινεται εδω ????!!!!
Τι διαμαντια βγαινουν στο "χαρισε το"..... χαιρομαι γιατι βλεπω οτι στη κοινωνια μας υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι και τους ανακαλυπτω μεσω advRide !!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Χαλαρά, γιατί μου χαλάτε τη μάσκα ομορφιάς και είμαι και θρήσκος άνθρωπΑς και δεν θέλω να αρχίσω ψαλμωδίες :D μέρες που έρχονται.

Είπα πως θα τα πάρει ο El-Gatto, ούτε τον ξέρω τον άνθρωπο, μόνο σε φωτογραφίες τον έχω δει. Αν δεν μπορέσει αυτός, τότε θα τα πάρει
ο Arisxios που ούτε κι αυτόν τον ξέρω, αν και μάλλον είχαμε πιεί ένα καφέ πριν καμιά δεκαριά χρόνια στο BMWBikers γιατί κάτι μου λέει το νικ του...

Μη μου αρχίζετε τα μα μου σου του, έτσι και γιουβέτσι, σε μια κίνηση από καρδιάς, αγαπούλες μου :) θα μπορούσα να τα είχα βάλει να τα χαρίσω σε ένα φόρουμ με audio/video θεματολογία που είμαι μέλος, αλλά δεν το έκανα γιατί θεωρώ τους μοτοσυκλετιστές ωραίους ανθρώπους και τους βλέπω σαν φίλους ΟΛΟΥΣ.

Αγάπη μόνο :)
εαν χαλασει η μασκα νικολη, στειλε μνμ ποιος ειναι ο φταιχτης να του σκισω το ''ταμ τι ρι ρι'':D:D:D

επισης να δηλωσω οτι εισαι αυτος που εχει αγγιξει ευαισθητες χορδες μου...:inlove:
(σημ. το νου σας τι θα σχολιασετε οι υπολοιποι...)

για αυτο ξεκινησα να ψαχουλευω πραγματα που δεν χρειαζομαι...
και ηδη ξεκινησα να χαριζω ...με ολη μου την καρδια....:ok:

να 'σαι καλα ρε νικολα!!!:friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Φίλε μου καλε τον ενισχυτή και τα ηχεία θα κρατήσω για το παιδί

Και εγώ με την σειρά μου πικαπ και δίσκους θα τα χαρίσω σε ένα συνάδελφο που αυτός παίζει ακόμα βινύλιο !!!
OK ,έτσι το καταλαβαίνω.
Αφού είναι έτσι λοιπόν ,εγώ αποσύρομαι ,αφού ,όπως προείπα ,δεν μου "λείπουν" τα συγκεκριμένα μηχανήματα.
Ας τα πάρει ο νεαρός φοιτητής ,κ να τα χαρεί του εύχομαι. :ok:

Αφού όμως δεν χρειάζεσαι το πικάπ ,αν συμφωνείς κι εσύ κι ο Νικόλας ,θα μπορούσα να το παραλάβω ,κ να το στείλω στον Θένο ,ο οποίος το ζήτησε εξ'αρχής.



Και επειδή αναφέρθηκες το όνομά μου δεν θα σχολιάσω τα παραπάνω λόγια σου καλό θα ήτανε πριν γράψεις κάτι το σκέφτεσαι
Διάβασα πολλές φορές αυτά που έγραψα ,κ δεν βρήκα κάπου-κάτι άσχημο ή προσβλητικό.
Οπότε ,δεν καταλαβαίνω προς τι αυτό το ύφος.
Αν σε έθιξα κάπως-κάπου ,να ζητήσω συγνώμη ,μιά κ δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.
Αλλά ,ειλικρινά ,δεν καταλαβαίνω γιατί "στράβωσες"...
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ok
το πικαπ και τους δίσκους δεν τα χρειαζομαι εξάλλου και εγώ θα τα έδινα στο συνάδελφο !!!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Πάλι τα ίδια ρε γεροντοκαμένοι; :pointu:

Πέρνα Κώστα να πάρεις το πικάπ (συννενοήσου πρώτα αν θέλει ο Θανάσης και τους δίσκους), και τα υπόλοιπα τα παίρνει ο Άρης...

Παλιόπαιδα ατίθασα :inlove:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ειμαστε αλητες μαλλιαδες μηχανοβιοι ρεεεεεεεε κ το αιμα βραζει ευκολα αν κ εχουμε χρυση καρδια κ αυτο φαινεται εδω !!!!! Μπραβο σε ολους για τη προθυμεια να βοηθησουν !!!!!!!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ειμαστε αλητες μαλλιαδες μηχανοβιοι ρεεεεεεεε κ το αιμα βραζει ευκολα αν κ εχουμε χρυση καρδια κ αυτο φαινεται εδω !!!!! Μπραβο σε ολους για τη προθυμεια να βοηθησουν !!!!!!!

Χα χα χα χα εγώ δεν έχω Μαλλιά
Ναι αυτό που λες είναι αλήθεια καμία φορά ο γραφομενος λόγο Παρεξηγείτε !!!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αν δεν θέλει κάποιος φίλος τους δίσκΟΙ , θα με ενδιέφεραν μιας και έχω ασχοληθεί αρκετά με τον αναλογικό ήχο...(αυτό δηλαδήΣ έχω σπουδάσει):)

Υπενθυμίζω πως είναι δίσκοι λαϊκής έως γαβ γαβ μουσικής στην πλειονότητά τους, με 2-3 ροκ...μόλις πάρει ο Κωστής το πικάπ, είναι στη διάθεσή σου όλοι οι δίσκοι φίλε μου.
 
Top Bottom