Αγορά 990 ADV

Stoumas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tiger 800
S1000XR
Καλησπέρα!!

Μιας κ πλησιάζει η απελευθέρωση από την σιδερένια «φυλακή» (5 μέρες ακόμη :cool::cool:), είμαι έτοιμος να ενδώσω στις εσωτερικές μου φωνές και να προβώ στην αγορά του κρυφού μου πόθου ενός 990 adve! (Δεν ξέρω γιατί τριγυρνάει η εικόνα ενός meme στο μυαλό μου που λέει I don’t want peace I want problems! always! :D:D)

Κάνα τιπ τι και πως να προσέξω θα τα εκτιμούσα δέοντος!!!
Ευχαριστω όλη την παρέα!!
Επίσης αν πωλείται κάποιο από μέλος ας αναφερθεί
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Φίλε μου, καλή χρονιά κι εύχομαι να βρεις σύντομα το 990 adv απλά ελπίζω να μην σκοπεύεις να αλλάξεις το S1000XR με το 990 γιατί σε αυτό το φόρουμ είναι ιεροσυλία να πουλάμε Πε εν Φε S 1000Xr...θα πέσουν οι σερβερ, θα αρχίσουν να στέλνουν memo από το Μοναχο και τα κεντρικά της Πε εν φε...
 

Stoumas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tiger 800
S1000XR
To XR έφυγε! Μας χαιρέτησε, φουλ επιπλωμένο.
Αν ρωτάς αν το έχω μετανιώσει όλα μου τα κύτταρα θα φωνάξουν Ν Α Ι .
υπομονη τώρα, στην αναμονή της καινούριας.
Τι στο καλό παθαίνουμε εμείς μετά τον έλικα και καταλήγουμε στα πορτοκαλί, ο θεός και η ψυχούλα μας το ξέρει.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
To XR έφυγε! Μας χαιρέτησε, φουλ επιπλωμένο.
Αν ρωτάς αν το έχω μετανιώσει όλα μου τα κύτταρα θα φωνάξουν Ν Α Ι .
υπομονη τώρα, στην αναμονή της καινούριας.
Τι στο καλό παθαίνουμε εμείς μετά τον έλικα και καταλήγουμε στα πορτοκαλί, ο θεός και η ψυχούλα μας το ξέρει.
Καινούρια χρονιά με ατομικές βόμβες...Πάντως είσαι στο καταλληλο μέρος για να βρεις 990...θα σε καθοδηγήσουν εδώ οι γνώστες.
 

Lioulios

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Crf 1000
Μονο χαρες θα παρεις απο το μηχανακι που ψαχνεις .
Καποια θεματα που εβγαζε ήταν χαζα μπροστα σε αυτα που προσφερει και οι περισσοτεροι τα εχουν λυσει σημερα .
Αυτο που παρατηρω ομως ειναι πως οι τιμες ειναι αδικαιολογητα ψηλες σε ορισμενα .
Ολα καινε αμα τα πας , αλλα αυτο καίει ενα κλικ παραπανω απο τα αλλα .

Το θεμα ομως ειναι πως αφου το εχεις αποθημενο ,ΠΡΕΠΕΙ να το αποκτησεις και να τα δεις ολα αυτα απο μονος σου .
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To XR έφυγε! Μας χαιρέτησε, φουλ επιπλωμένο.
Αν ρωτάς αν το έχω μετανιώσει όλα μου τα κύτταρα θα φωνάξουν Ν Α Ι .
,...
Εγκλημα
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Οι ανώμαλοι που πουλάνε το besteresterer μηχανάκι ever για να πάρουν πορτοκαλι λαίλαπα, κατάρα και πηγή καντηλιων, χωράνε στο φόρουμ?????

Με τι καλό να βρεις γρήγορα αυτό που ζητάς φίλε ;)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
To XR έφυγε! Μας χαιρέτησε, φουλ επιπλωμένο.
Αν ρωτάς αν το έχω μετανιώσει όλα μου τα κύτταρα θα φωνάξουν Ν Α Ι .
υπομονη τώρα, στην αναμονή της καινούριας.
Τι στο καλό παθαίνουμε εμείς μετά τον έλικα και καταλήγουμε στα πορτοκαλί, ο θεός και η ψυχούλα μας το ξέρει.
Και χωρίς γυρισμό!!!!!
Όταν η πορτοκαλί φυλή σε καλεί, προχώρα!
Εάν σε παίρνει οικονομικά μετά το 2009 (με τα λαστιχένια όργανα)
 

Stoumas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tiger 800
S1000XR
XR Maniac μην ξύνεις πληγές!!! Είναι ακόμη φρέσκιες

Παίδες ευχαριστώ!!

budget έχω ορίσει τα 8Κ. Πιστεύω πως κάποιο τίμιο θα εμφανιστεί.
μεχρι ποσα χλμ προτείνετε να κοιτάω;
βεβαια γνωρίζω ότι πολλοί παράγοντες παίζουν ρόλο, σέρβις, χέρια προηγούμενου ιδιοκτήτη κτλ.
 

ektor

Μέλος
Όνομα
Έκτωρ
Μοτό
ΧΤ600Ε
Καλησπέρα!!

Μιας κ πλησιάζει η απελευθέρωση από την σιδερένια «φυλακή» (5 μέρες ακόμη :cool::cool:), είμαι έτοιμος να ενδώσω στις εσωτερικές μου φωνές και να προβώ στην αγορά του κρυφού μου πόθου ενός 990 adve! (Δεν ξέρω γιατί τριγυρνάει η εικόνα ενός meme στο μυαλό μου που λέει I don’t want peace I want problems! always! :D:D)

Κάνα τιπ τι και πως να προσέξω θα τα εκτιμούσα δέοντος!!!
Ευχαριστω όλη την παρέα!!
Επίσης αν πωλείται κάποιο από μέλος ας αναφερθεί
MEGA LIKE για το μεμε, καλή αγορά και με έναν πόνο!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι εντελώς διαφορετική η απόλαυση αν και μόνο αυτά με το όργανο του 690 "αξίζουν" λόγω μοτέρ, κατά την ταπεινή μου γνώμη.

Τίποτα δεν είναι XR, τα πάντα χλωμά μετά από αυτό το τέρας.

Αλλά το 950/990 στρίβει μαγικά.
 

Lioulios

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Crf 1000
Απο 09 και μετα οπως σου ειπαν γιατι απο τοτε και μετα μπορεις να τσιπαρεις και με ακραπα παει στα 115 .
Στα 45Κ κανει μεγαλο σερβις .Αν το χει κανει καλυτερα ειναι ενα με 50 παρα με 40 οπως καταλαβαινεις .
Αν αγοραζα σημερα 990 , θα κοιταγα σιγουρα απο κοντα αυτα και ας ειναι το πορτοκαλι το αγαπημενο μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Απο 09 και μετα οπως σου ειπαν γιατι απο τοτε και μετα μπορεις να τσιπαρεις και με ακραπα παει στα 115 .
Στα 45Κ κανει μεγαλο σερβις .Αν το χει κανει καλυτερα ειναι ενα με 50 παρα με 40 οπως καταλαβαινεις .
Αν αγοραζα σημερα 990 , θα κοιταγα σιγουρα απο κοντα αυτα και ας ειναι το πορτοκαλι το αγαπημενο μου.
Τα είχα δει και τα 2 απο κοντά. Το πρώτο ηταν προσεγμένο μηχανολογικά και σερβισαρισμενο από τοπ μάστορα.
Το δεύτερο ηταν ρωσική ρουλέτα. Ήθελε τουλάχιστον ενα χιλιάρικο για να πεις οτι βγαίνεις εκτός Αττικής. Λάστιχα αναρτήσεις μοτερ λουσμένο στο λάδι. Επίσης αν θυμάμαι καλά ήταν μοντέλο 2009 με τα στρογγυλά κουμπιά στο κοντέρ
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Κάνα τιπ τι και πως να προσέξω θα τα εκτιμούσα δέοντος!!!
Έχουν γραφτεί τα πάντα εδώ μέσα.Αρχινα να διαβάζεις προβλήματα -λυσεις κτλ., λογικά μέχρι το Πάσχα θα έχεις τελειώσει με το διάβασμα..
 

Stoumas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tiger 800
S1000XR
Η αλήθεια είναι πως ΚΤΜ = πορτοκαλί. Αλλά έχει κ το λευκό την γοητεία του.

Lioulios αυτά κοιτούσα κ εγώ κ ένα ακόμη στο αιγιο
KTM 990 Adventure '11 - Car.gr

Φίλε dorso άμα (ξανά)διαβάσω τις ιστορίες, τα diy και τα προβλήματα του μοντέλου αυτού, με βλέπω να κλαίω σε εμβρυακή στάση κ να γυρίζω στον έλικα.
Η άγνοια ή μάλλον η ηθελημένη ξεχασιά έχει κ τα καλά της.

amyroukai μην ρίχνεις αλάτι στις πληγές, ο Παναγιωτόπουλος ένα τηλέφωνο δρόμος είναι. Εχω και την γυναίκα να υποστηρίζει XR και μου κάνει πόλεμο για το 990.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εχω και την γυναίκα να υποστηρίζει XR και μου κάνει πόλεμο για το 990.
Στα ίδια βρισκόμαστε, το 950 δεν θέλει να το βλέπει και ανυπομονεί να το δει να φεύγει.

Ζήσε το, είναι ωραίος σταθμός και μετά γυρνάς στην συνολικά καλύτερη μοτοσικλέτα πάλι.
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Τι στο καλό παθαίνουμε εμείς μετά τον έλικα και καταλήγουμε στα πορτοκαλί, ο θεός και η ψυχούλα μας το ξέρει.
Ετσι παν αυτα.... και μετα τα πορτοκαλι παιρνουμε γιαπωνεζικα ;)
 
Top Bottom