Ασφάλτινα Ελληνικά Βουνά 5 , 9-11 Σεπτεμβρίου (on the border)-H προετοιμασία

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Είμαι μέσα υπό προϋποθέσεις, δηλαδή αν και εφόσον δεν υπάρξουν σεισμοί, λοιμοί κανταποντισμοί , είμαι εν ζωή, υπάρχει ακόμα Ελλάδα μέχρι τότε, είμαστε σαν κράτος μέσα στο €, δε θα προκηρυχθούν εκλογές ή δημοψήφισμα, (καιρό έχουμε να κάνουμε και μου έχουν λείψει ) , δεν έχει έρθει ο ΕΝΦΙΑ, μου δώσει και ο Κα........ τα 2,31 € που μου χρωστάει για να βάλω βενζίνη να πιω 2 με 3 καφέδες και πληρώσω το φαγητό,αν και εφόσον μ΄αφήσει ο Δράκος (σύζυγος, έχω αρχίσει και πλένω τα πιάτα σκουπίζω ,σφουγγαρίζω σε καθημερινή βάση) . ΜΕΣΑ.
Το πραξικοματακι,το εχεις εκτος?
 

zulu

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΝΤΕΛΗ
Όνομα
ΜΑΚΗΣ
Μοτό
Vstrom 650
Το πραξικοματακι,το εχεις εκτος?
Στο Πουτανιστάν έχει εδραιωθεί η δημοκρατία οπότε δε φοβάμαι δεν είναι σε νηπιακό επίπεδο όπως στη γείτονα φίλη και σύμμαχο χώρα.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ειναι δυστυχως οπως τα λες....προσπαθω εδω κ μηνες να μαζεψω τα ''σωστα'' οδοστρωματα για ενα διημερο κ ειναι σχεδον αδυνατον.

Τις προαλλες στην Ευρυτανια βορειοτερα υπηρχε υλικο αλλα η μεταβαση κ η επιστροφη ηταν πολλα ανουσια χλμ. συν τα αδιεξοδα σε Κρεντη και Ραπτοπουλο.


Πιθανον να τα καταφερουμε καλυτερα του χρονου ή ακομα κ φετος σε μια αλλη αντιστοιχη ασφαλτινη στην Πελοποννησο :)
adv phone
ξα.....είπαμε
Είμαι μέσα υπό προϋποθέσεις, δηλαδή αν και εφόσον δεν υπάρξουν σεισμοί, λοιμοί κανταποντισμοί , είμαι εν ζωή, υπάρχει ακόμα Ελλάδα μέχρι τότε, είμαστε σαν κράτος μέσα στο €, δε θα προκηρυχθούν εκλογές ή δημοψήφισμα, (καιρό έχουμε να κάνουμε και μου έχουν λείψει ) , δεν έχει έρθει ο ΕΝΦΙΑ, μου δώσει και ο Κα........ τα 2,31 € που μου χρωστάει για να βάλω βενζίνη να πιω 2 με 3 καφέδες και πληρώσω το φαγητό,αν και εφόσον μ΄αφήσει ο Δράκος (σύζυγος, έχω αρχίσει και πλένω τα πιάτα σκουπίζω ,σφουγγαρίζω σε καθημερινή βάση) . ΜΕΣΑ.
....κι εγώ μαζί σου :D:D
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Αν και δεν βλέπω ενδιαφέρον απο την ultra παρεα κανω την αρχή-εκτός απροόπτου- τωρα που έχω παρτίδες με την συμπρωτεύουσα θα το συνδυάσω με κατι αλλο ώστε να ειμαι παρον και στην βόλτα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αν και δεν βλέπω ενδιαφέρον απο την ultra παρεα κανω την αρχή-εκτός απροόπτου- τωρα που έχω παρτίδες με την συμπρωτεύουσα θα το συνδυάσω με κατι αλλο ώστε να ειμαι παρον και στην βόλτα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κωστα ο Στεφ ο Δημητρης κ ο Τασος εζησαν ενα τμημα μεσα απο το Εαρινον Πωγωνιακον Επος,το βροχερον!
Οι αλλοι δυο υποπτοι...ιδωμεν!


p.s.
Ασε που μεσα στο φθινοπωρο παιζει και μια north - ultra north συνδιοργανωση καπου σε μια ατελειωτη κι αθανατη οροσειρα εκει αναμεσα.
Καποιες κακες γλωσσες βγηκαν και μιλανε για off και on καταστασεις καντινες κ λοιπα μακρια απο προβολεις και λοιπα εμμεσα ερωτικα-πλεον- βοηθηματα :cool:
Who knows!


adv phone
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Κωστα ο Στεφ ο Δημητρης κ ο Τασος εζησαν ενα τμημα μεσα απο το Εαρινον Πωγωνιακον Επος,το βροχερον!
Οι αλλοι δυο υποπτοι...ιδωμεν!


p.s.
Ασε που μεσα στο φθινοπωρο παιζει και μια north - ultra north συνδιοργανωση καπου σε μια ατελειωτη κι αθανατη οροσειρα εκει αναμεσα.
Καποιες κακες γλωσσες βγηκαν και μιλανε για off και on καταστασεις καντινες κ λοιπα μακρια απο προβολεις και λοιπα εμμεσα ερωτικα-πλεον- βοηθηματα :cool:
Who knows!


adv phone
Τα χουμε πει με τα παιδιά Πασχαλη...

Για το φθινοπωρινό μονο υπομονή,ας απολαύσουμε τα καλοκαιρινά πρώτα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ippokratis

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Ippokratis
Μοτό
BMW F800GS
Έκλεισα ήδη εισητήρια! Ελπίζω να έχω προλάβει να πάρω τις πινακίδες μου, ασφάλεια κλπ...
Πασχάλη, με λίγα λόγια να με υπολογίζεις κι εμένα!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Έκλεισα ήδη εισητήρια! Ελπίζω να έχω προλάβει να πάρω τις πινακίδες μου, ασφάλεια κλπ...
Πασχάλη, με λίγα λόγια να με υπολογίζεις κι εμένα!
Α ναι! Υπολόγιζε και τον Μίλτο. Αποκλείεται να μην έρθει...!!
Συμμετοχη απο την Ολλανδια ρε μαγκα μου!!Ξεφυγαμε!!
Μιλτος Θανασης και Αχιλλεας ειναι μεσα απο τον Απριλιο αλλα αντε πεισε τους να μπουν να το γραψουν.....:cool:
 

Rizzla+

Μέλος
Όνομα
non
Μοτό
Ducati Monster S4
Δεν θέλω να ακουστώ τελείως φλώρος, κρατιέμαι μέρες τώρα να μην ρωτήσω και γίνω ρεζίλι, αλλά δεν αντέχω άλλο.
Η φάση να λιώσουμε στα στροφιλίκια με ψήνει άπειρα.
Επειδή όμως έχω λιγάκι ευαίσθητο κώλο και προτιμώ το κρεβατάκι, τα μέρη όπου θα επιλεχθούν για διανυκτέρευση έχουν πουθενά εκεί γύρω κάτι τύπου δωμάτιο για ύπνο?
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δεν θέλω να ακουστώ τελείως φλώρος, κρατιέμαι μέρες τώρα να μην ρωτήσω και γίνω ρεζίλι, αλλά δεν αντέχω άλλο.
Η φάση να λιώσουμε στα στροφιλίκια με ψήνει άπειρα.
Επειδή όμως έχω λιγάκι ευαίσθητο κώλο και προτιμώ το κρεβατάκι, τα μέρη όπου θα επιλεχθούν για διανυκτέρευση έχουν πουθενά εκεί γύρω κάτι τύπου δωμάτιο για ύπνο?
Λοιπον...δεν εισαι ο μονος!

Στην Καλαμπακα ειναι πανευκολο να βρεις δωματιο αυτην την εποχη και ειδικα Παρασκευη βραδυ.

Στο Πωγωνι τα κρεβατια στο χωριο ειναι 10 και μπορεις να ελεγξεις διαθεσιμοτητα και ποιοτητα με ενα τηλεφωνο εδω.

2657770538-6948543661

https://www.facebook.com/Παραδοσιακο-Καφενειο-Κατω-Μεροπης-645801772155223/?fref=ts
Απο εκει και περα υπαρχει η επιλογη της Κονιτσας οπου ομως θα εχεις λιγα βραδινα χλμ
απο το σημειο ''τερματισμου'' της βολτας και το γλεντι που θα ακολουθησει στην πλατεια.
Δες και πες:)
 

kathrine_15

Μέλος
Για εμάς τους νέους της παρέας μήπως υπάρχει χάρτης διαδρομής να πάρουμε μία γεύση?Και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία καλοδεχουμενη

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Για εμάς τους νέους της παρέας μήπως υπάρχει χάρτης διαδρομής να πάρουμε μία γεύση?Και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία καλοδεχουμενη

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
O χαρτης του Σαββατου που θα κανουμε και την κυρια διαδρομη ειναι στο μηνυμα ακριβως πριν το δικο σου.Του λειπουν μονο καποιες λιγες λεπτομερειες.
Στις προηγουμενες σελιδες θα βρεις και τα υπολοιπα για το βραδυ του Σαββατου δια χειρος του κοινου μας φιλου @Pan(dvs)

:)



adv phone
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom