Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δηλώνω πανέτοιμος να αναλάβω τα παντα ολα φτάνει να πάρετε μαζι σας διαβατήρια και ταυτότητες
Οςο αφορα τα χλμ και τις στάσεις δε με απασχολούν διότι αυτα ειναι λεπτομέρειες για εναν ατρόμητο μοτοσυκλετιστη !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Να πω και κάτι για το φαγητό...

Αποφασίστηκε να γίνει κατά αυτόν τον τροπο διότι ως γνωστόν, νηστικό αρκούδι δεν χορεύει αλλα και φαγωμένο και με τα μπυρακια του,καταμεσήμερο θέλει ύπνο, όχι αλλα χιλιόμετρα..
Γιαυτο θα τσιμπήσουμε τοστακια ισως η οτι αλλο θελει ο καθενας αλλα ελαφρια το μεσημέρι ώστε να έχουμε όρεξη να φάμε και να πιούμε όλοι μαζί το βράδυ...μια παρέα!!!!
Αυτός ειναι ο σκοπός!!! Η παρέα, οι φωτογραφίες,οι μυρωδιές της άνοιξης και τα συναφή...






Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
... Αυτός ειναι ο σκοπός!!! Η παρέα, οι φωτογραφίες,οι μυρωδιές της άνοιξης και τα συναφή...
Και οι....στροφές στροφές στροφές με κάνα κατούρημα ενδιάμεσα :ha

Προσωπικά δεν έχω θέμα, είμαι προετοιμασμένος όταν ο @Markas κάνει τον σχεδιασμό :pr2: :gym: προβλεπόμενος εννοείται στο πρωινό εγερτήριο :sav: :laugh:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Δηλώνω πανέτοιμος να αναλάβω τα παντα ολα φτάνει να πάρετε μαζι σας διαβατήρια και ταυτότητες
Οςο αφορα τα χλμ και τις στάσεις δε με απασχολούν διότι αυτα ειναι λεπτομέρειες για εναν ατρόμητο μοτοσυκλετιστη !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πράσινη κάρτα και τριπτυχο ΕΛΠΑ ξέχασες, γιατί αν το πάρεις πολύ ανατολικά σε βλέπω σε κάνα ΙΡΑΝ :wacky:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Παιδες, δεν εχουμε πει τιποτα ακομα για την διαμονη στην Κατω Ζακρο γιατι ειναι κλειστα αυτην την περιοδο τα παντα εκει και κανουν και ετοιμασιες για τη νεα σεζον, εχω παρει πανω απο 10 φορες τηλεφωνο τις τελευταιες 3-4 μερες και δεν το σηκωνει ανθρωπος.. επισης οταν πηγαμε πριν 2 βδομαδες δεν βρηκαμε κανεναν, αλλα μην μου αγχωνεστεε!!

Το λεω μην νομιζετε οτι εχουμε ξεχαστει η το αφηνουμε τελευταια στιγμη...

Παντως μεσω Booking προχειρες τιμες για 2κλινο και 3κλινο ετσι να εχετε μια ιδεα παιζουν στα 35 δυκλινο και 45 τρικλινο,(τιμες booking,για να εχετε απλα μια τιμη στο μυαλο σας)
Ευελπιστω πως θα καταφερω καλυτερες τιμες δια τηλεφωνου,μιας και θα ειμαστε μεγαλη παρεα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παιδες, δεν εχουμε πει τιποτα ακομα για την διαμονη στην Κατω Ζακρο γιατι ειναι κλειστα αυτην την περιοδο τα παντα εκει και κανουν και ετοιμασιες για τη νεα σεζον, εχω παρει πανω απο 10 φορες τηλεφωνο τις τελευταιες 3-4 μερες και δεν το σηκωνει ανθρωπος.. επισης οταν πηγαμε πριν 2 βδομαδες δεν βρηκαμε κανεναν, αλλα μην μου αγχωνεστεε!!

Το λεω μην νομιζετε οτι εχουμε ξεχαστει η το αφηνουμε τελευταια στιγμη...

Παντως μεσω Booking προχειρες τιμες για 2κλινο και 3κλινο ετσι να εχετε μια ιδεα παιζουν στα 35 δυκλινο και 45 τρικλινο,(τιμες booking,για να εχετε απλα μια τιμη στο μυαλο σας)
Ευελπιστω πως θα καταφερω καλυτερες τιμες δια τηλεφωνου,μιας και θα ειμαστε μεγαλη παρεα!
Αυτά συνήθως ανοίγουν από το Πάσχα και μετα.....
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Σπασμένο πόδι και σίγουρα δε θα μαι σε θέση να καβαλήσω τότε.

Τις καλύτερες ευχές μου παιδιά..
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN

xaritos

Μέλος
Περιοχή
Κισσαμος Χανια
Όνομα
Χαριτος
Μοτό
Μπομπος ινοβα125 ΖΧ 250 08 ΖΧ 10 08
Παιδες, δεν εχουμε πει τιποτα ακομα για την διαμονη στην Κατω Ζακρο γιατι ειναι κλειστα αυτην την περιοδο τα παντα εκει και κανουν και ετοιμασιες για τη νεα σεζον, εχω παρει πανω απο 10 φορες τηλεφωνο τις τελευταιες 3-4 μερες και δεν το σηκωνει ανθρωπος.. επισης οταν πηγαμε πριν 2 βδομαδες δεν βρηκαμε κανεναν, αλλα μην μου αγχωνεστεε!!

Το λεω μην νομιζετε οτι εχουμε ξεχαστει η το αφηνουμε τελευταια στιγμη...

Παντως μεσω Booking προχειρες τιμες για 2κλινο και 3κλινο ετσι να εχετε μια ιδεα παιζουν στα 35 δυκλινο και 45 τρικλινο,(τιμες booking,για να εχετε απλα μια τιμη στο μυαλο σας)
Ευελπιστω πως θα καταφερω καλυτερες τιμες δια τηλεφωνου,μιας και θα ειμαστε μεγαλη παρεα![/quot






Νικο τον Κουραμπιε (καφεταβερνακη δωματια,κατω Ζακρο) τον εχετε παρει τηλ? ισως μπορει να βοηθηση,αν νομιζεται οτι θα χρειαστεί εχω το τηλέφωνό του
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπροστα στην παραλια το μεσαίο ταβερνακη!!! Τον λενε Γιωργο,κουραμπιες ειναι το παρατσουκλη του :p 6909109795
Τώρα σοβαρά......θα φαμε στου Κουραμπιε???:pointu:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Εγώ θα κατέβω διπλός και όσο αντέξει το έτερον ήμισυ θα ακολουθήσω τις σφιχτές .... Μετα θα αφεθω στα αδιευκρίνιστα χέρια του πουλιού μας ....
Δεν χάνεται αυτή η εκδρομή με τέτοια παρέα στη Κρήτη !!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εγώ θα κατέβω διπλός και όσο αντέξει το έτερον ήμισυ θα ακολουθήσω τις σφιχτές .... Μετα θα αφεθω στα αδιευκρίνιστα χέρια του πουλιού μας ....
Δεν χάνεται αυτή η εκδρομή με τέτοια παρέα στη Κρήτη !!!!
Ένα σας λέω μόνο, μην τυχόν και φτάσουμε νωρίς και ζητήσετε κανένα εξτραδακι σε χλμ... σας έφαγα λάχανο!!!

Παίρνω λοιπόν τηλ το μεσημέρι , το σηκώνει ο άνθρωπος και χωρις να γνωριζόμαστε μου λέει" κουραμπιές εδώ" Χαχαχα, θα τον γνωρίσετε όλοι, έχει παραλιακό ταβερνάκι, Γλάρος και θα καθίσουμε εκεί για το φαγητό μας ;)

Θα τον πάρω μια βδομάδα πριν να του πω άτομα και αναλόγως θα μας φτιάξει ένα μενού σπέσιαλ και σε ποιότητα και σε τιμή ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ένα σας λέω μόνο, μην τυχόν και φτάσουμε νωρίς και ζητήσετε κανένα εξτραδακι σε χλμ... σας έφαγα λάχανο!!!

Παίρνω λοιπόν τηλ το μεσημέρι , το σηκώνει ο άνθρωπος και χωρις να γνωριζόμαστε μου λέει" κουραμπιές εδώ" Χαχαχα, θα τον γνωρίσετε όλοι, έχει παραλιακό ταβερνάκι, Γλάρος και θα καθίσουμε εκεί για το φαγητό μας ;)

Θα τον πάρω μια βδομάδα πριν να του πω άτομα και αναλόγως θα μας φτιάξει ένα μενού σπέσιαλ και σε ποιότητα και σε τιμή ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κουραμπιές αυτος χαλβάς εγω πιστεύω θα δέσει το γλυκό !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom