Αυθημερόν Πελλοπόνησος ασφάλτινη βόλτα Κυριακή 4/9

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Κανονίζουμε με τον φίλο Δημήτρη (DIMITRIS1964) για Κυριακη 4/9/2016 αυθημερόν εκδρομούλα στην Πελλοπόνησο. Η διαδρομή είναι αυτη:https://www.google.gr/maps/dir/Καλά...ο/Βυτίνα/Μαγούλιανα/Ελάτη, Αρκαδία/Χρυσοβίτσι .. Με σημειο συναντησης Πλανητερο για καφε γυρω στις 10:30- 11:00 συνεχιζουμε για Βυτινα -Μαγουλιανα ( σπεσιαλ ...φαγητο στον Ιωσηφ)- Ελατη- Χρυσοβιτσι και απο εκει ο καθενας στην βαση του. Όποιος ενδιαφέρεται καλοδεχούμενος.
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Οι Mototravellers Ilidas (Αμαλιαδα μερια )θα συμμετεχουν στην βολτιτσα...Καλως να βρεθουμε!!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Κανω μια προταση για τους φιλους απο Αθηνα για να αποφυγουν Εθνικη μεχρι Καλαβρυτα να κανουν αυτη την διαδρομη η οποια ειναι πιο ομορφη με λιγοτερα χιλιομετρα απο οτι για Καλαβρυτα και ειναι κοινη μονο στο κομματι απο Πλανητερο εως εξω απο Βλαχερνα https://www.google.gr/maps/dir/Αθήνα/Λεβίδι/Πλανητερο, Κλειτορία/ γυρω στα 50 χλμ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Καλή βόλτα να έχετε και να το χαρείτε! Θα είμαι ορεινή Κορινθία και αν και την έχω ξανακάνει θα ερχόμουν καθώς είναι πολύ ωραία διαδρομή αλλά θα είμαι με 4τροχο οπότε δεν..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλή βόλτα να έχετε και να το χαρείτε! Θα είμαι ορεινή Κορινθία και αν και την έχω ξανακάνει θα ερχόμουν καθώς είναι πολύ ωραία διαδρομή αλλά θα είμαι με 4τροχο οπότε δεν..
Κι εγω Σουλι Κορινθιας με κουτι!! Εσυ?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Ρε φιλαρακια τι θα γινει...Θα ειστε ολοι εκει γυρω-γυρω και δεν θα βρεθουμε?? Για κανονιστε το...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ θα το ήθελα αλλά θα πρέπει να ανέβω με το κουτί λόγο σκύλου!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Απο της ωραίες βόλτες...έχει ψωμί ..:biker:....η Πελοπόννησος.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Κανονίζουμε με τον φίλο Δημήτρη (DIMITRIS1964) για Κυριακη 4/9/2016 αυθημερόν εκδρομούλα στην Πελλοπόνησο. Η διαδρομή είναι αυτη:https://www.google.gr/maps/dir/Καλά...ο/Βυτίνα/Μαγούλιανα/Ελάτη, Αρκαδία/Χρυσοβίτσι .. Με σημειο συναντησης Πλανητερο για καφε γυρω στις 10:30- 11:00 συνεχιζουμε για Βυτινα -Μαγουλιανα ( σπεσιαλ ...φαγητο στον Ιωσηφ)- Ελατη- Χρυσοβιτσι και απο εκει ο καθενας στην βαση του. Όποιος ενδιαφέρεται καλοδεχούμενος.
Like στην πρωτοβουλια και στο Μαιναλο!
Καλη διασκεδαση κι ευχες για απανωτη συνεχεια στις βολτες:)
 

anavarakos

Μέλος
Περιοχή
Κορυδαλός
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
F800GS
Αν ξεκινησει κάποιος απο αθηνα ειμαι κ εγω μεσα για μεσα
Αμα δεν εχει καιρο για μπανιο εγω κ η γυναικα μου ψηνομαστε απο Αθηνα

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Top Bottom