Αυτοκόλλητα και t-shirts

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs



ΠΑΡΕΛΗΦΘΗΣΑΝ -50- ΚΕΝΤΗΤΑ ΣΗΜΑΤΑ “ADVRIDE”!!!!!
Όπως είπαμε από την αρχή κοστίζουν 3,00 € έκαστο.
Κατά περιοχή συνεννοηθείτε μεταξύ σας (μη ντρέπεστε) να σας στείλω τη ποσότητα που θέλετε !!!!


5 Για ορεστιάδα... Σου στέλνω στοιχεία!!!
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000



ΠΑΡΕΛΗΦΘΗΣΑΝ -50- ΚΕΝΤΗΤΑ ΣΗΜΑΤΑ “ADVRIDE”!!!!!
Όπως είπαμε από την αρχή κοστίζουν 3,00 € έκαστο.
Κατά περιοχή συνεννοηθείτε μεταξύ σας (μη ντρέπεστε) να σας στείλω τη ποσότητα που θέλετε !!!!
Nikos zisis n.marmaras halkidiki tk 63081 4 temaxia 6039875970 euxaristw
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4



ΠΑΡΕΛΗΦΘΗΣΑΝ -50- ΚΕΝΤΗΤΑ ΣΗΜΑΤΑ “ADVRIDE”!!!!!
Όπως είπαμε από την αρχή κοστίζουν 3,00 € έκαστο.
Κατά περιοχή συνεννοηθείτε μεταξύ σας (μη ντρέπεστε) να σας στείλω τη ποσότητα που θέλετε !!!!
Το πρωι της Πεμπτης φευγουν με ΚΤΕΛ τα ραφτα προς καθε κατευθυνση.
Συννενοηθειτε με τον ΗΛΙΑΣ για ποσοτητες κλπ..
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ρε παιδιά θέλω και εγώ αυτοκολλητάκια!! Πως μπορείτε να μου τα στείλετε?? 5-6 θέλω
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
ρε παιδιά θέλω και εγώ αυτοκολλητάκια!! Πως μπορείτε να μου τα στείλετε?? 5-6 θέλω
Καλησπέρα.
Στειλε μου με π.μ. τα πληρη στοιχεια σου για να σου στειλω μερικά. Εχω 3-4 στην διαθεση μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλησπέρα.
Στειλε μου με π.μ. τα πληρη στοιχεια σου για να σου στειλω μερικά. Εχω 3-4 στην διαθεση μου.
Μόλις τα παρέλαβα με το ταχυδρομείο τα αυτοκολλητα !! Σε ευχαριστω παρα πολυ!! Το απογευμα θα στειλω φωτο κολλημένα πανω στο μηχανακι!!
Και παλι σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
!!Πλεον και με τη βούλα advride!!!
Ευχαριστω παρα πολυ alx_k για τον κόπο σου να μου στείλεις!! Τα στρογγυλά θα τα κολλήσω σύντομα βαλιτσες κτλ κρατάω και καβάτζα κανενα!! Χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Μόλις τα παρέλαβα με το ταχυδρομείο τα αυτοκολλητα !! Σε ευχαριστω παρα πολυ!! Το απογευμα θα στειλω φωτο κολλημένα πανω στο μηχανακι!!
Και παλι σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!
!!Πλεον και με τη βούλα advride!!!
Ευχαριστω παρα πολυ alx_k για τον κόπο σου να μου στείλεις!! Τα στρογγυλά θα τα κολλήσω σύντομα βαλιτσες κτλ κρατάω και καβάτζα κανενα!! Χαχαχαχα
Ευχαρίστηση μου! :)
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Αν κάποιος από τα παιδιά που έρθουν "Zagori Balcony of Vikos" το ΣΚ έχει διαθέσιμα αυτοκόλλητα advride.gr ας τα βάλει από τώρα στις αποσκευές του.
Ευκαιρία να γνωρίσω και κάποιους από εσάς ιν πέρσον.
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Yπαρχει κανα αυτοκολητακι κ για εμενα? 1, 2, 3 οτι ειναι εφικτο.
Αν κάποιος από τα παιδιά που έρθουν "Zagori Balcony of Vikos" το ΣΚ έχει διαθέσιμα αυτοκόλλητα advride.gr ας τα βάλει από τώρα στις αποσκευές του.
Ευκαιρία να γνωρίσω και κάποιους από εσάς ιν πέρσον.
Βρισκόμαστε σε διαδικασια επανατυπωσης των αυτοκόλλητων, μιας και εχουν τελειώσει ολα.
Πιστεύουμε να εχουμε ξανα τις προσεχεις ημερες.

Μεινετε συντονισμενοι! :)

Σωκράτη, ρωτα οταν με το καλό βρεθεις με συμφουριτες στα μπαλκονια της Πινδου μηπως και κάποιος εχει κανενα στο πορτοφολι του...;)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Βρισκόμαστε σε διαδικασια επανατυπωσης των αυτοκόλλητων, μιας και εχουν τελειώσει ολα.
Πιστεύουμε να εχουμε ξανα τις προσεχεις ημερες.

Μεινετε συντονισμενοι! :)

Σωκράτη, ρωτα οταν με το καλό βρεθεις με συμφουριτες στα μπαλκονια της Πινδου μηπως και κάποιος εχει κανενα στο πορτοφολι του...;)
Περιμενουμε:)
 

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09
Εχω καποια κομματια θα τα στειλω με τον πασχαλη(Για να τον αναγνωρίσετε θα φοράει παντελόνι rally 3).....!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09
Τα αυτοκόλλητα παραδόθηκαν στον Πασχάλη , οποιος καταφερει να τον ξετρυπωσει στην Πινδο,,,,θα παραλάβει.......!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
στειλτε ρε παιδια και κανενα κομματι προς Καλαματα μερια , ή εστω Πειραια που θα βρισκομαι απο Κυριακη μεχρι Τριτη.... Καποιον θα πετυχω δεν γινεται!
 
Top Bottom