Γειά και χαρά σε όλους!!

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Χαιρετώ την παρέα! Είμαι ο Νίκος από Ρόδο παντρεμένος με ένα V Strom 650 του 06' και τρελαμενος χωματας, φυσιολατρης, κατασκηνωτης!
Να με συγχωρησετε αλλά δεν έχω καθόλου ιδέα και εμπειρία με φόρουμ (το πως λειτουργεί) παρά μόνο μου τρώει τις ώρες μου το fb.. Πιστεύω σιγά σιγά να πάρω τον αέρα!
Στο ρεζουμε λοιπόν, πληροφοριακά με το μωρό δεν έχω ταξιδέψει ακόμα εκτός Ρόδου αλλά όσο μπορώ γυρνάω το νησί μου σε ότι απατητο μπορεί να έχει όπου τις περισσότερες φορές φορτωνομαι και κατασκηνωνω! Ελπίζω να μάθω τα εργαλεία του φόρουμ και να μοιραστώ μαζί σας κάποιες φωτογραφίες από την μοναδική και άγρια Ρόδο!
Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς όρισες φιλε
Πραγματικα θα με ευχαριστούσε πολυ και πιστεύω και πολλους αλλους να μας δώσεις μια εικόνα της Ρόδου
( δεν εχω ερθει ποτε !!!)
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Χαιρετώ την παρέα! Είμαι ο Νίκος από Ρόδο παντρεμένος με ένα V Strom 650 του 06' και τρελαμενος χωματας, φυσιολατρης, κατασκηνωτης!
Να με συγχωρησετε αλλά δεν έχω καθόλου ιδέα και εμπειρία με φόρουμ (το πως λειτουργεί) παρά μόνο μου τρώει τις ώρες μου το fb.. Πιστεύω σιγά σιγά να πάρω τον αέρα!
Στο ρεζουμε λοιπόν, πληροφοριακά με το μωρό δεν έχω ταξιδέψει ακόμα εκτός Ρόδου αλλά όσο μπορώ γυρνάω το νησί μου σε ότι απατητο μπορεί να έχει όπου τις περισσότερες φορές φορτωνομαι και κατασκηνωνω! Ελπίζω να μάθω τα εργαλεία του φόρουμ και να μοιραστώ μαζί σας κάποιες φωτογραφίες από την μοναδική και άγρια Ρόδο!
Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παντρεμένος και fb να το προσέχεις :D :welcome:
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Καλημέρα και καλώς ήρθες! Επιτέλους και ένας με σωστό μηχανάκι! Νικ έχεις κάτι βιντεάκια στο youtube μέσα σε νερά και κροκάλες και με ατάκες σε στιλ, δεν σπάει δεν χαλάει;
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Καλως τον!!!! απ το νησι των Ιπποτων!!!!!!
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Καλημέρα και καλώς ήρθες! Επιτέλους και ένας με σωστό μηχανάκι! Νικ έχεις κάτι βιντεάκια στο youtube μέσα σε νερά και κροκάλες και με ατάκες σε στιλ, δεν σπάει δεν χαλάει;
Ναι φιλαράκι μου! Αυτός είμαι εγώ...!

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Γεια χαρα φίλε και απο εδώ..!!
Ο Νικ είναι ολα αυτα που λεει + πολύ καλός φωτογράφος..
Χαχαχα! Ευχαριστώ αδερφέ! Καλώς σας βρήκα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Η Japanese Connection σε καλωσορίζει.
Ωραία η Ρόδος, έχω πολύ ωραίες αναμνήσεις, δούλευα στα βαπόρια της ΔΑΝΕ πριν πολλά πολλά χρόνια...

:jp:welcome:
 
Top Bottom