Για όποιον θέλει να ανέβει χωμάτινα την Παρασκευή στο ADVtrOFFy.

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Δεν βάζεται καλύτερα το στίγμα σας στο googlemaps όπως είχε κάνει παλαιότερα και ο φίλος Aldebaran ώστε να μπορεί κάποιος να σας βρει πιο εύκολα? Κι αν θέλει να ακολουθήσει, αν κάποιος πχ είναι από κάποιο άλλο νομό ενδιάμεσο της βόλτας.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οχι Γιάννο δε χρειάζεται, θα μαζευτούμε σταθμό 14, αναχώρηση αυστηρά 0800 για να έχουμε τη μέρα μπροστά μας, εικάζω κατά τις 10 να είμαστε Παύλιανη, να κάνουμε ένα γάρο να ρίξουμε πιέσεις και βουρ στον πατσα.
10 το πρωι ? :thumbsdown:
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Δεν βάζεται καλύτερα το στίγμα σας στο googlemaps όπως είχε κάνει παλαιότερα και ο φίλος Aldebaran ώστε να μπορεί κάποιος να σας βρει πιο εύκολα? Κι αν θέλει να ακολουθήσει, αν κάποιος πχ είναι από κάποιο άλλο νομό ενδιάμεσο της βόλτας.
Μπορουμε να κατεβασουμε το Enduro Tracker μονο σε Android και να βαλουμε ομαδα Advtroffy -- παιζει πολυ καλα και δειχνει το στιγμα μας
Εχω βαλει να τρεχει οποτε μπορειτε να το δοκιμασετε .. Group: Advtroffy
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Καλημερα απο Μανδρα τι ωρα θα περνατε μην κανουμε κυκλους ??
Από Αττική είσαι 23km (Μεταμόρφωση - Μάνδρα)
Από ποτάμι είσαι 28km (Μεταμόρφωση - Σταθμός 14 - Μάνδρα)

Μπορείς για 5 χιλιόμετρα παραπάνω να πιεις κι ένα γρήγορο καφέ πριν ξεκινήσουμε...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κοιτάτε με τους καφέδες που θα πιείτε να σταματάμε κάθε τρεις και λίγο να φτάσουμε Κυριακή στην Ελάτη.
Ναι αλλά έχει ωραία θέα από εκεί πάνω... :roflmao:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Κοιτάτε με τους καφέδες που θα πιείτε να σταματάμε κάθε τρεις και λίγο να φτάσουμε Κυριακή στην Ελάτη.
Απο οτι ειδα στο gpx η διαδρομή περνάει απο εδώ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Απο οτι ειδα στο gpx η διαδρομή περνάει απο εδώ...
Γιατί έχω την υποψία ότι δεν θα μείνει άντερο φέτος από το γέλιο...:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλημερα απο Μανδρα τι ωρα θα περνατε μην κανουμε κυκλους ??
Κατά τις 0815 Σταμάτη.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δεν βάζεται καλύτερα το στίγμα σας στο googlemaps όπως είχε κάνει παλαιότερα και ο φίλος Aldebaran ώστε να μπορεί κάποιος να σας βρει πιο εύκολα? Κι αν θέλει να ακολουθήσει, αν κάποιος πχ είναι από κάποιο άλλο νομό ενδιάμεσο της βόλτας.
Δυστυχώς δε θα μπορώ να το βάλω γιατί το καινούργιο κινητό που έχω είναι αρκετά ευαίσθητο σε κραδασμούς.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σατανά....
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μπορουμε να κατεβασουμε το Enduro Tracker μονο σε Android και να βαλουμε ομαδα Advtroffy -- παιζει πολυ καλα και δειχνει το στιγμα μας
Εχω βαλει να τρεχει οποτε μπορειτε να το δοκιμασετε .. Group: Advtroffy
Αυτό είναι γενικότερα καλή ιδέα. Είτε σε γενικό για όλο το forum είτε σε ομάδες που τυχόν φτιάξουμε πάνω. Να μπορούμε να ξέρουμε που είναι κάποιος που ψάχνουμε και αν κινείται. Τον έχω πατήσει έτσι στην βόλτα του Λεωνίδα που περίμενα τον Νίκο έρθει είχε στρίψει λάθος και με περίμενε και αυτός σε άλλο σημείο. Επίσης αυτή η εφαρμογή ανοίγει και τα αρχεία του τροφυ μια χαρά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το enduro tracker παίζει πολύ γενικά, θα το κατεβάσω και εγώ κατεβάστε το και εσείς και ψάξτε την ομάδα του Σταμάτη.
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Άκυρος για πρωινό Παρασκευής. Με βλέπω να ξεκινάω μεσημέρι. Ζητείται συντροφιά..
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Επειδή πολλοί αναρωτιούνται τι ωρα θα φτάσουμε στην Ελάτη, προτείνω 2 γκρούπ.

Ραχάταργα και νεφτοκόλ ...

Οι ραχάταργα θα φτάσουν στις 11 το βράδυ, ενώ οι νεφτοκόλ στις 1:40 το μεσημέρι....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδή πολλοί αναρωτιούνται τι ωρα θα φτάσουμε στην Ελάτη, προτείνω 2 γκρούπ.

Ραχάταργα και νεφτοκόλ ...

Οι ραχάταργα θα φτάσουν στις 11 το βράδυ, ενώ οι νεφτοκόλ στις 1:40 το μεσημέρι....
Χωρίς περίεργα απρόοπτα θα είμαστε σε σωστή ώρα για μποτε, μάσα και πιωμα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ναι παίδες 0800 αναχώρηση αυστηρά να είμαστε 6μιση Ελάτη, το κοκορέτσι περιμένει.

Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom