Γιώργο (Intruder) Ευχαριστω!

tthodor

Μέλος
Όνομα
Θοδωρης
Μοτό
F800GS 30 years
Την περασμένη βδομάδα, φεύγοντας από Βλάχα-Ελάτη, έχασα το ένα μασπιε κάπου στο χώρο της κατασκήνωσης. Προφανώς δεν το κούμπωσα καλά και το κατάλαβα όταν σταμάτησα για βενζίνη στα Τρίκαλα.
Το ξέγαραψα, σκέφτηκα δε πειράζει ας είναι πάντα τέτοιες οι απώλειες να ισορροπεί το κάρμα για το πόσο όμορφα περάσαμε :)....

Ο Γιώργος, το βρήκε το πήρε μαζί του μέχρι την Κοζάνη, και αφού πόσταρε ότι το βρήκε, συνεννοηθήκαμε και μου το έστειλε ΆΜΕΣΑ με ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΞΟΔΑ στην Αθήνα.

Γιώργο, θα ήθελα για άλλη μια φορά να σε ευχαριστήσω και δημόσια. Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για τον κόπο σου! Όταν "συναντώ" τέτοιους ανθρώπους, όταν μου φέρονται τόσο όμορφα συγκινούμε πραγματικά. Γίνομαι (ή ελπίζω τουλάχιστον) και εγώ καλύτερος άνθρωπος.

Ελπίζω σε μια επόμενη βόλτα που θα ξαναβρεθούμε να σε γνωρίσω, να οδηγήσουμε, να πιούμε και μια μπύρα παρέα!

Ευχαριστώ πολύ και μπράβο σου!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δεν θα μπορουσε να συμβει τιποτα λιγοτερο,μπραβο Γιωργαρα.

p.s.
Θοδωρη προσεξε αυτο το μια μπυρα διοτι ειναι σχετικη και μεταβαλλομενη γεωμετρικα εννοια!!

:friendship:
 

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
παιδια να στε καλα.....δεν κανει τιποτα λεμε....πιστευω ολοι το ιδιο πραμα θα εκαναν για την συν-αρρωστια που νοσουμε ολοι οσοι ειμασταν μαζεμενοι στο πανεμορφο μερος της βλαχας....θοδωρη μακαρι να μπορεσουμε στροφαρουμε παρεα στα ασφαλτινα βουνα.....αλλα η μπυρα δεν θα ναι ''μια'':cool::):friendship:
 

tthodor

Μέλος
Όνομα
Θοδωρης
Μοτό
F800GS 30 years
παιδια να στε καλα.....δεν κανει τιποτα λεμε....πιστευω ολοι το ιδιο πραμα θα εκαναν για την συν-αρρωστια που νοσουμε ολοι οσοι ειμασταν μαζεμενοι στο πανεμορφο μερος της βλαχας....θοδωρη μακαρι να μπορεσουμε στροφαρουμε παρεα στα ασφαλτινα βουνα.....αλλα η μπυρα δεν θα ναι ''μια'':cool::):friendship:
Εννοείται.... μια μπύρα ποτέ δεν αρκεί ;)
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πολύ ομορφες κινησεις και χειρονομιες!Μπραβο σας παιδες!:ok::ok:
 
Top Bottom