Γύρω-γύρω και στη μέση ο Νονός....!!!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σας ευχαριστουμε για την τιμη που μας κανατε να ειστε μαζι μας στα βαφτησια του μικρου !!!
Χαιρομαι παρα πολυ που αυτη η βολτα συνδυαστηκε με την βαφτιση του μικρου μου. Ειστε απο τα πιο τρελα ζευγαρια και το ξερεις.... να ειναι καλα η Ελενη που σε ακολουθει στην παλαβομαρα σου !!!

ΥΓ Φωτο απο το Παντα Βρεχει θα ανεβουν συντομα και εδω !!!

ΥΓ Φοβερος ο νονος !!!!!


Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...

Απ' όλες τις φώτο το πλι θα έκλεβε την παράσταση στο ταξίδι του Κώστα, αλλά -ευτυχώς- την έκλεψε ο γιος σου!!!
Να σας ζήσει Γιώργη!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Εύγε στο ζεύγος .......Κώστα δεν νομίζω να θέλεις και κάτι άλλο....μοτό και σύζυγος..... έκλεισες.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Νταξει...πολυυυυ ενταξει!:):):)Οδοιπορικο-περασματα-φωτο-αναμνησεις απο τη βολτα σας,ζευγαρακι σουπερ και η χοντρη στη φυση...:yew:Ειστε πολυ ωραιοι ρε Κωστα...η κυρά να'ναι καλα και να ταξιδευετε ομορφα.:friendship:
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
... με αυτά που είδα, άντε τώρα να αλλάζεις αναρτήσεις και χωμάτινα λάστιχα στην πάπια ... Δεν ξαναδιαβάζω το forum γιατί συνήθως μπαίνω σε μπελάδες !

Καταπληκτική βόλτα ... ζήλεψα μέχρι θανάτου!

Οι επόμενες ακόμα καλύτερες και με περισσότερες ημέρες !

Να είστε καλά !
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
... με αυτά που είδα, άντε τώρα να αλλάζεις αναρτήσεις και χωμάτινα λάστιχα στην πάπια ... Δεν ξαναδιαβάζω το forum γιατί συνήθως μπαίνω σε μπελάδες !

Καταπληκτική βόλτα ... ζήλεψα μέχρι θανάτου!

Οι επόμενες ακόμα καλύτερες και πιό με περισσότερες ημέρες !

Να είστε καλά !


Ευκολο......ο μικρος εχει κανει ολα τα trail ride του doc, σε ρυθμους πολυ σβελτους:)
Ετσι οπως γυρνας εσυ, ενα σετ λαστιχακια και μας βλεπω μαζι στο παντα βρεχει του χρονου:friendship:
Να βοηθας στις τουμπες.....:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
χαχχαχαχα ... αυτό ακριβώς εννοούσα !! ... τώρα με αποτελείωσες ... !
Τι? νόμιζες ότι έχεις τα πρωτεία με την πάπια?:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Ποιός τα χρειάζεται τα πρωτεία ? ... σημασία έχει να παίρνεις ιδέες ... :yew:

Εδώ και κανά 2ωρο πάντως ... ο μηχανικός μου έχει αρχίσει και με βρίζει ... Κάτι μου λέει για ψαλίδια και ποδιές αλουμινίου ... και αύξηση διαδρομών ... και κάτι άλλα κουλά που δεν καταλαβαίνω ...
Έριξα και έναν απογευματινό ύπνο .... είδα και όνειρο παράξενο ... Ήμουν σε κλαρίνα ... πανηγύρι ... χαμός ...
Πάνω σε μια ρεμούλκα 3 κλαρινιτζούδες με μίνι και ψιλοτάκουνα, τραγουδούσαν το "παπάκι πάει στην ρεματιά" ...
Ξύπνησα μούσκεμα ... "Βρασίδα κάποιος οιωνός" σκέφτηκα ... :sneaky:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
αμα ξερει ο ανθρωπος που να παει να κανει διακοπες!;) και εχει και μαχιμη γυναικα (ενιοτε και μοντελο στις φωτο)!

μπραβο που μας πηγες ,και εμας εκει , (με τις φωτογραφιες σας)!

επισης μου αρεσει που κανεις και χωμα και λερωνεις και τα λαστιχα :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ποιός τα χρειάζεται τα πρωτεία ? ... σημασία έχει να παίρνεις ιδέες ... :yew:

Εδώ και κανά 2ωρο πάντως ... ο μηχανικός μου έχει αρχίσει και με βρίζει ... Κάτι μου λέει για ψαλίδια και ποδιές αλουμινίου ... και αύξηση διαδρομών ... και κάτι άλλα κουλά που δεν καταλαβαίνω ...
Έριξα και έναν απογευματινό ύπνο .... είδα και όνειρο παράξενο ... Ήμουν σε κλαρίνα ... πανηγύρι ... χαμός ...
Πάνω σε μια ρεμούλκα 3 κλαρινιτζούδες με μίνι και ψιλοτάκουνα, τραγουδούσαν το "παπάκι πάει στην ρεματιά" ...
Ξύπνησα μούσκεμα ... "Βρασίδα κάποιος οιωνός" σκέφτηκα ... :sneaky:
Πάντως στο θέμα "έξτρα καύσιμο" τον έφαγες λάχανο τον τύπο με τα χωμάτινα.
Έχει μείνει ακόμα στο κάνιστρο αυτός ;)
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
Οι πλοηγοι ειναι σπουδαια μηχανηματα...γενικως
Οταν ομως εχεις ξεχασει να βγαλεις τις ρυθμισεις γαι χωμα.....κανουν τα δικα τους:D
Στο χωριο Φουρκα.....μας εστειλε απο μια χωματινη διαδρομη 15 χλμ περιπου και η ομορφια που συναντησαμε ηταν η αιτια που δεν εφτιαξα τις ρυθμισεις γαι την ασφαλτο:rolleyes:




αυτό είναι το κομμάτι Φούρκα-Δροσοπηγή; Σε τι κατάσταση ήταν; Όπως στις φωτό; Θέλω να το περάσω με φιλαράκι που τώρα ξεκινάει τα χώματα και δε θέλω να τον τρομάξω....

Πρέπει να τον πάρουμε με το μέρος μας.....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αυτό είναι το κομμάτι Φούρκα-Δροσοπηγή; Σε τι κατάσταση ήταν; Όπως στις φωτό; Θέλω να το περάσω με φιλαράκι που τώρα ξεκινάει τα χώματα και δε θέλω να τον τρομάξω....

Πρέπει να τον πάρουμε με το μέρος μας.....
Πολυ καλη κατάσταση.
Βέβαια με μια γερή βροχή θα δυσκολεψει, αλλά γενικά είναι πολύ βατος ....χωρίς λουκια.
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Ωραια βολτα και ενα μπραβο στην φιλη μου την Ελενη που οχι μονο ακολουθει αλλα το ευχαριστιεται και φαινεται στο χαμογελο της.
Γιωργο τις ευχες μου για τον Δημητρακη και παντα αξιος ο νονος του.
Στις επομενες.:friendship:
:)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραια βολτα και ενα μπραβο στην φιλη μου την Ελενη που οχι μονο ακολουθει αλλα το ευχαριστιεται και φαινεται στο χαμογελο της.
Γιωργο τις ευχες μου για τον Δημητρακη και παντα αξιος ο νονος του.
Στις επομενες.:friendship:
:)

Μανώλη, άλλος ακολουθεί ;)
Το μπέρδεψες.....:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραια βολτα και ενα μπραβο στην φιλη μου την Ελενη που οχι μονο ακολουθει αλλα το ευχαριστιεται και φαινεται στο χαμογελο της.
Γιωργο τις ευχες μου για τον Δημητρακη και παντα αξιος ο νονος του.
Στις επομενες.:friendship:
:)
Έχεις τα φιλιά και τα χαιρετίσματα .....της φιλης σου:)
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Φιλαρακι θα μου επιτρεψεις να βαλω κ εγω εδω τις φωτο μου κ να μην ανοιξω νεο τοπικ για την μονοημερη που καναμε στο Παντα Βρεχει και στη Παναγια Προυσιωτισσα.





























Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φιλαρακι θα μου επιτρεψεις να βαλω κ εγω εδω τις φωτο μου κ να μην ανοιξω νεο τοπικ για την μονοημερη που καναμε στο Παντα Βρεχει και στη Παναγια Προυσιωτισσα.





























Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
Ομορφυνες .....το εκδρομικο:friendship:
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
Πολυ καλη κατάσταση.
Βέβαια με μια γερή βροχή θα δυσκολεψει, αλλά γενικά είναι πολύ βατος ....χωρίς λουκια.
πήγα σήμερα και νομίζω ότι μιλάμε για διαφορετικό δρόμο....
Είχε μια κατολίσθηση γύρω στα 30 μέτρα, που αυτοκίνητο δεν περνάει με την καμία και εμείς κάναμε 40 λεπτά να το περάσουμε.....
Μια λογική εξήγηση θα ήταν να έγινε η κατολίσθηση αφού περάσατε εσείς...
Αν γίνεται κοίτα το ίχνος από το gps σου, να δούμε ότι και οι 2 μιλάμε για τον ίδιο δρόμο Δροσοπηγή-Φούρκα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πήγα σήμερα και νομίζω ότι μιλάμε για διαφορετικό δρόμο....
Είχε μια κατολίσθηση γύρω στα 30 μέτρα, που αυτοκίνητο δεν περνάει με την καμία και εμείς κάναμε 40 λεπτά να το περάσουμε.....
Μια λογική εξήγηση θα ήταν να έγινε η κατολίσθηση αφού περάσατε εσείς...
Αν γίνεται κοίτα το ίχνος από το gps σου, να δούμε ότι και οι 2 μιλάμε για τον ίδιο δρόμο Δροσοπηγή-Φούρκα
Έχεις δίκιο......εγω έκανα αυτόν παρακάτω!



advφον
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Να σας ζησει ο μικρος dj xatzi κ παντα αξιος ο νονος.....Κωστα κ ελενη ωραια η βολτα αλλα εγω ψηφιζω ότι ειστε ζευγαρι της χρονιας:).....Να ειστε παντα καλα κ καλοτάξιδοι.
 
Top Bottom