Διήμερη εκδρομή "Καλαμπάκα-Μετέωρα-Ελάτη" {ΣΚ 18-19 Μαρτίου}

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Η εκδρομοβόλτα είναι χύμα και φιλική, δεν υπάρχει οργάνωση, δεν υπάρχει άγχος :)

Λογικά αν υπάρχει πρόγνωση για βροχή και κακοκαιρία τότε ο νηματοθέτης (πως τα λέω ο πστς έτσι :D)
θα αποφασίσει τι θα γίνει...πιστεύω πως η κοινά αποδεκτή παραδοχή είναι πως πάμε για να διασκεδάσουμε
και όχι να ταλαιπωρηθούμε :) ...αν θέλαμε ταλαιπωρίες μέναμε και σπίτι με τις γυναίκες μας :laugh:

Την άποψή μου την έχω γράψει 2 σελίδες πίσω :)
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Η εκδρομοβόλτα είναι χύμα και φιλική, δεν υπάρχει οργάνωση, δεν υπάρχει άγχος :)

Λογικά αν υπάρχει πρόγνωση για βροχή και κακοκαιρία τότε ο νηματοθέτης (πως τα λέω ο πστς έτσι :D)
θα αποφασίσει τι θα γίνει...πιστεύω πως η κοινά αποδεκτή παραδοχή είναι πως πάμε για να διασκεδάσουμε
και όχι να ταλαιπωρηθούμε :) ...αν θέλαμε ταλαιπωρίες μέναμε και σπίτι με τις γυναίκες μας :laugh:

Την άποψή μου την έχω γράψει 2 σελίδες πίσω :)

Εφαγες ξυλο ?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Α και εγω αν βρέχει δεν ερχομαι το λεω δημόσια !! Το μωρό μου δε το βγάζω στη βροχή να λερωθεί :D
Φέρτε τα με τρέιλερ.....εσεις οι ready for all:p
Mην λέμε τα ίδια και για την άσφαλτο.. :D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Φέρτε τα με τρέιλερ.....εσεις οι ready for all:p
Mην λέμε τα ίδια και για την άσφαλτο.. :D
Εσυ κοιτα μη σκορπίσεις μεχρι να ερθεις και άσε τι θα κανουμε εμεις ! Να κοιτάς τα χάλια σπυ μεγάλε όπως λεει και ο συνεργάτης σου στη δούλεια χαχαχαααχαχαχαχαχα χα
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ρεεεε με τοσα ποστ βλεπω κανεις να μην βρισκεται με κανενα ουτε αγκαλιτσες κ βολτουλες παρεα
Ο καθενας θα τη βγαλει σολο.... αντε κ με κανενα ζωακι του δασους !!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εσυ.............Να κοιτάς τα χάλια σπυ μεγάλε όπως λεει και ο συνεργάτης σου στη δουλειά.....
Και έλεγα....ποιον μου θυμιζεις:p

Τεσπα.....εγω θα πάρω τους ιμάντες, Αλλά θα σας τραβήξει ο viragoλογος....:friend:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ρεεεε με τοσα ποστ βλεπω κανεις να μην βρισκεται με κανενα ουτε αγκαλιτσες κ βολτουλες παρεα
Ο καθενας θα τη βγαλει σολο.... αντε κ με κανενα ζωακι του δασους !!!!!!

Κανονισε να ερθεις και ασε τα σαπια....

Θα τρυπισει το στομαχι σου απο τους πολλους καφεδες....
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Και έλεγα....ποιον μου θυμιζεις:p

Τεσπα.....εγω θα πάρω τους ιμάντες, Αλλά θα σας τραβήξει ο viragoλογος....:friend:
Βλεπω άρχισες παλι τα ιδια ! Μη φοβάσαι θα σε σεβαστούμε και δε θα σε αφήνουμε πολυ πισω στο δρομο μπάρμπα Ντινο χαχαχαχα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Φέρτε τα με τρέιλερ.....εσεις οι ready for all:p
Mην λέμε τα ίδια και για την άσφαλτο.. :D
Το τρειλερ μπορει νσ "παιξει" και σε ολη την βολτα!!
:cool::D
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Σάββατο κι εγώ τελικά, Παρασκευή δουλειά. Για Μέτσοβο κ.λπ. δεν με βλέπω, θα πάω κατευθείαν για αποκατάσταση.
Για Τρίκαλα by night είμαι μέσα, με τους προαναφερθέντες μορφονιούς για κράχτες. Για Μετέωρα επίσης μέσα με τα μπούνια.
Αναχώρηση για μένα Δευτέρα πρωί με μικρή παράκαμψη για καφέ με θέα στη Λίμνη Πλαστήρα, αν ψήνεται κάποιος για παρέα ευπρόσδεκτος.
Καλά να περάσουμε :friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λοιπόν σήμερα ανέβηκα μετά το χωριό Χαλίκι προς το Ανήλιο (η διαδρομή που προτείνω εγώ) και βρήκα πριν τον αυχένα χθεσινό χιόνι αρκετό θα έλεγα και ξεκίναγε σχετικά χαμηλά.
Αν η εβδομάδα τσουλίσει με ζέστη πιστεύω οτι δεν θα υπάρχει πρόβλημα (θα ρωτήσουμε για να μάθουμε) εαν τελικά θελήσουμε να πάμε απο εκεί.
Βάζω και μερικές φωτό για να δείτε.


Απέναντι το πέρασμα του Μπάρου.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτα τα κομμάτια τα εχω κανει με ήλιο και ζέστη με βροχή και κρύο αλλα με χιόνια ποτε
 
Top Bottom