Διαγωνισμός φωτογραφίας (ΜΑΚΑΝ)

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Διαγωνισμός Φωτο Aventuro Carbon
Στείλτε μας την καλύτερη adventure φωτογραφία σας στο events@makan.gr.
Οι φωτογραφίες θα εκτεθούν σε ανοιχτή ψηφοφορία στην σελίδα μας στο Facebook.
Η φωτογραφία με τις περισσότερες ψήφους θα χαρίσει στον ιδιοκτήτη της ένα Touratech Aventuro Carbon σε μέγεθος και χρώμα της επιλογής του.
O διαγωνισμός ξεκινάει την Δευτέρα 1 Δεκεμβρίου και κλείνει στις 30/1/2015.

 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Καλο!! Το βλεπω να ερχεται στο advride.gr το κρανος με τοσους καλους φωτογραφους εδω:yew:
Αυτού του είδους οι διαγωνισμοί είναι περισσότερο διαγωνισμοί fb δημοφιλίας παρά φωτογραφίας. Δεν θα κριθεί η καλύτερη φωτογραφία αλλά αυτός που είναι καλύτερα δικτυωμένος στο fb.

Ωστόσο ευελπιστώ να συγκεντρωθούν όμορφες φωτογραφίες να τις απολαύσουμε όλοι μας.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
αν και χαμένη υπόθεση, για την χαρά της συμμετοχής (και επειδή είμαι ψωνάρα) θα στείλω φωτογραφία...απλά έχω πρόβλημα να διαλέξω την πιο adventure φωτογραφία μου... ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όταν ακούω διαγωνισμούς στο fb..
Με ερχετε στο μυαλό.
. Η νουτελα... :)
Καλές. Φώτος....
Εισαι ΤΙΤΑΝΑΣ bro:);)
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Και δεν κάνουμε έναν προκριματικό εδώ μέσα και να στείλουμε τον νικητή και μετά να τον στηρίξουμε όλοι με όλες τις δυνάμεις μας να πάρει το κρανακι!!! Λέω εγώ.. :rolleyes:
Καλά τα λες εσύ, αλλά ποιος ακούει :p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Aν και..λατρης της Φωτογραφιας...και το γουσταρω και το κρανακι...δεν θα στειλω καμμία φωτογραφια στο Facebook.Ειμαι αντιθετος με Διαγωνισμους τυπου Eurovision και "βαλε ενα Like να βοηθησεις"...:UH:
Ασε που δεν εχω ουτε Φατσολογαριασμο...:secret:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Βασίλης.

Μέλος
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW r 850 r
Aν και..λατρης της Φωτογραφιας...και το γουσταρω και το κρανακι...δεν θα στειλω καμμία φωτογραφια στο Facebook.Ειμαι αντιθετος με Διαγωνισμους τυπου Eurovision και "βαλε ενα Like να βοηθησεις"...:UH:
Ασε που δεν εχω ουτε Φατσολογαριασμο...:secret:
Ούτε εγώ έχω λογαριασμό στο φβ (για την αλήθεια έχω έναν με ανύπαρκτο όνομα και χωρίς κανέναν φίλο, μόνο για να μπορώ να δω κάτι αν με ενδιαφέρει ), και το προτείνω όχι για τον διαγωνισμό αλλά γιατί πιστεύω πως έτσι οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας..:rolleyes:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βασιλη προτιμω να κανουμε εδω ενα Διαγωνισμο και να δουμε την φωτογραφια καθεαυτου που μας αρεσει και οχι ποιος εχει like ή ειναι γνωστος γνωστου γνωστης της ξαδερφης του ασχετου μπατζανακη της κολλητης της μιλφαρας που εκανε σελφι ο ξαδερφος της αδερφης της νυφης της...
Κι αν κερδισει καποιος,οσοι συμμετεχουν στο Διαγωνισμο και στην ψηφοφορια μαζευουμε το ποσό και παμε και του κανουμε δωρο ενα κρανος τετοιο να γουσταρει...Και να ειναι κι ενας απο εμας κι οχι ο...παραπανω του FB:cool:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν στείλουμε τις ωραίες φώτο που υπάρχουν στο φόρουμ, θα πέσει ο σερβερ του φατσοβιβλιου :p

Πέρα από την πλάκα, αυτές οι κινήσεις είναι κινήσεις μάρκετινγκ και καλά κάνουν οι εταιρείες και κινούνται έτσι.
Καθημερινά υπάρχουν δεκάδες τέτοιοι διαγωνισμοί. ....

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αν στείλουμε τις ωραίες φώτο που υπάρχουν στο φόρουμ, θα πέσει ο σερβερ του φατσοβιβλιου :p

Πέρα από την πλάκα, αυτές οι κινήσεις είναι κινήσεις μάρκετινγκ και καλά κάνουν οι εταιρείες και κινούνται έτσι.
Καθημερινά υπάρχουν δεκάδες τέτοιοι διαγωνισμοί. ....

Σταλθηκε απο advφον!!!
Αυτο ισχυει.
Εμεις ομως, οσοι τουλαχιστον γνωριζουμε και πιστευουμε οσα γραφτηκαν πιο πανω, γιατι να συμμετεχουμε;
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ωραία!!! όσοι από εσάς τους πραγματικά φανταστικούς φωτογράφους δεν θα συμμετέχετε, τόσες περισσότερες πιθανότητες για αυτούς που θα συμμετέχουν :p



αν και με τους 50 κάτι φίλους στο fb δεν υπάρχει καμιά ελπίδα...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυτο ισχυει.
Εμεις ομως, οσοι τουλαχιστον γνωριζουμε και πιστευουμε οσα γραφτηκαν πιο πανω, γιατι να συμμετεχουμε;
Δεν θα συμμετεχουμε...τοσο απλα και...λέλικα(=διαφορετικά :D :p)...αστοκαλομετηνκαθετρελληκιαλλοπαρμενη...:roflmao::laugh::inlove:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ακαιρο και ακυρο...:(:(

Η εφαρμογή Photo Contest θα λαμβάνει τις εξής πληροφορίες:

το δημόσιο προφίλ σας,
τη λίστα φίλων σας,
τη διεύθυνση email σας και τις φωτογραφίες σας.



Για δες λιγο στη γωνια,ερχομαι?
 
Top Bottom