Εβδομάδα 15Αυγούστου...που;;

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Ρίξτε καμία ιδέα γιατί έχω ξενερώσει με αυτές τις μέρες οι οποίες είναι οι μόνες που μπορώ να φύγω.....Και ως γνωστόν παντού γίνεται χαμός ενώ εγώ θέλω θάλασσα και ησυχία. Κάμπινγκ βέβαια ωραία βόλτα κτλ.....Γιατί τα φράγκα είναι λίγα...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΝΔ Πελλοπόνησος ,Παραλία Ελαίας ,ελεύθ.κάμπινγκ στο δάσος ,δίπλα στην υπέροχη παραλία.
Παραθαλάσσια ταβερνεία με χαμηλές τιμές νήαρ μπάϊ.


Αν θες οργανωμένο κάμπινγκ ,Λίγα χλμ πιό πέρα ,στο Γιαννιτσοχώρι , http://www.apollovillagecamping.gr/images.html
Επίσης τα πεύκα φτάνουν μέχρι την παραλία
Και στην παραλία ,2 μπητς-μπαρς που παίζουν από μουσική κ ποτά μεχρι καλαμαράκια κι αθερίνα ,ωλ ντευ & ναϊτ λόνγκ.

Είναι τόσο τεράστια η έκταση της παραλίας ,βασικά ,πολλά χλμτρα ,που ποτέ δεν θα έχεις την αίσθηση του 15Αύγουστου.

Και μιλάμε για τρελλά ηλιοβασιλέματα

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστή @elgatto.....τον Αύγουστο η έλαια δεν είναι Καλά!!
Δεν υπάρχει ούτε θάμνος να βάλεις την σκηνη από κάτω!
 

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
Πηλιο... οργανωμενο καμπινγκ στη παραλια παπα νερο στο χωριο Αη Γιαννης.!!! Παχια σκια κατω απο τα πλατανια. Βεβαια εκεινη την εποχη θα εχει πολυ κοσμο.
Ελευθερο καμπινγκ στην παραλια Παρισαινα διπλα στο χωριο Χορευτο. Η παραλια ειναι ανατολικη οποτε σκια θα εχεις απο τις 15.00 και μετα.
Επισης ελευθερο καμπινγκ σε οποιαδηποτε μικρη παραλια του ανατολικου Πηλιου.( φακιστρα, λημνιωνας,καλαμακι,συκη,ξυνοβρυση,μελανή κτλ)
Και απο βολτες με τη μηχανη...αλλο τιποτα. Σε μιση ωρα το αργοτερο σε οποιοδηποτε ορεινο χωριο του Πηλιου
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κωστή @elgatto.....τον Αύγουστο η έλαια δεν είναι Καλά!!
Δεν υπάρχει ούτε θάμνος να βάλεις την σκηνη από κάτω!
Ναι ,το
Είναι τόσο τεράστια η έκταση της παραλίας ,βασικά ,πολλά χλμτρα ,που ποτέ δεν θα έχεις την αίσθηση του 15Αύγουστου.
πήγαινε για την παραλία


Γι'αυτό έβαλα κ την επιλογή του Γιαννιτσοχωρίου.


Οντως έχει αρκετό κόσμο τον Αύγουστο ,αλλά είναι μεγάλη κ η περιοχή που εκετείνεται ο παραλιακός πευκώνας.
Αν μιλάμε για μικρό σκηνάκι ,όλο κ κάπου θα χωθεί.
Με μια εξερεύνηση απο Ελαία μέχρι Θολό ,δεν παίζει να μην βρείς μέρη να διαλέξεις για να στήσεις.
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Ρίξτε καμία ιδέα γιατί έχω ξενερώσει με αυτές τις μέρες οι οποίες είναι οι μόνες που μπορώ να φύγω.....Και ως γνωστόν παντού γίνεται χαμός ενώ εγώ θέλω θάλασσα και ησυχία. Κάμπινγκ βέβαια ωραία βόλτα κτλ.....Γιατί τα φράγκα είναι λίγα...
Κώστα, οργανωμένο ή ελεύθερο θα προτιμούσες?
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Κώστα, οργανωμένο ή ελεύθερο θα προτιμούσες?
Καλύτερα οργανωμένο θα έλεγα....ελεύθερο κάνω μόνο για 1-2μέρες συνήθως..
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Καλύτερα οργανωμένο θα έλεγα....ελεύθερο κάνω μόνο για 1-2μέρες συνήθως..
All right! Επειδή είπες χωρίς κόσμο, ηρεμία κλπ νόμιζα ότι έλεγες για ελεύθερο και σου είχα μια καβατζούλα ωραία στην Εύβοια. Τώρα για οργανωμένο, κοντινό και χωρίς κόσμο μπορείς και ...Σαμοθράκη :roflmao::roflmao::roflmao:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Έχω πάει κάμπινγκ 15αύγουστο 3 χρονιές σερί στο Μαυροβούνι (δίπλα στο Γύθειο) και συγκεκριμένα στο Mani Beach. Πάντα έβρισκα χώρο με σκιά, δεν είχε πολύ κόσμο και μπροστά έχει μια τεράστια παραλία που μπορείς να βρεις χώρο να κάτσεις ακόμα και μόνος σου. Σαν κάμπινγκ είναι προσεγμένο, δεν μας έλειψε κάτι και οι τιμές του ήταν καλές.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ένα "πάντα βρεχει".....θα ήταν τέλειο..!
Όπως και στη Νεμουτα
Νεμουτα Νεμουτα
Τι είπες τωρα !!!!
Εκει να πας
Και το νερό στο ποτάμι δεν ειναι πάγος ,εχει φανταστική θερμοκρασία !!!!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Βαράτε...θα την βρω την άκρη...:D:mps2:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Αν θες οργανωμένο κάμπινγκ ,Λίγα χλμ πιό πέρα ,στο Γιαννιτσοχώρι , http://www.apollovillagecamping.gr/images.html
Επίσης τα πεύκα φτάνουν μέχρι την παραλία
Και στην παραλία ,2 μπητς-μπαρς που παίζουν από μουσική κ ποτά μεχρι καλαμαράκια κι αθερίνα ,ωλ ντευ & ναϊτ λόνγκ.

Είναι τόσο τεράστια η έκταση της παραλίας ,βασικά ,πολλά χλμτρα ,που ποτέ δεν θα έχεις την αίσθηση του 15Αύγουστου.

Και μιλάμε για τρελλά ηλιοβασιλέματα

Αυτα τα δυο ειναι σουπερ.......σκεφτομαι να παω και στα δυο...πρωτα στο βορειο και μετα στο νοτιο....κι ωραια βολτα
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Και εννοειται οτι εαν θελει καποιος ακολουθει ......
 
Top Bottom