Εκδρομή στο Horizons Unlimited Mini Meeting 8-10/7/16

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αναλυτικότατος και περιεκτικότατος όπως πάντα!!!!

Μοναδική εμπειρία όπως και οι προηγούμενες χρονιές!!!

Το event γινεται κάθε χρόνο 2ρο ΣΚ του Ιουλίου, το motocamp από μόνο του είναι μεγάλη στάση ταξιδευτών και περαστικών από και προς όλες τις κατευθύνσεις και αξίζει μια διαμονή για να σπάσουν τα πολλά χλμ!!!

Κουμπάρε Next παντενμπόυ 30ΚΣ!!!
Α ρε μηπως ηθελες να πεις ΡΑΝΤΕΒΟΥ και σε επιασε η μεγαλο-ξενομανια?Αααα?

:cool: :cool: :cool:

Το επομενο ειναι στις 22 με τα crf και το μεθεπομενο Δευτερα που ο μηνας θα εχει 8 :)

adv phone
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Α ρε μηπως ηθελες να πεις ΡΑΝΤΕΒΟΥ και σε επιασε η μεγαλο-ξενομανια?Αααα?

:cool: :cool: :cool:

Το επομενο ειναι στις 22 με τα crf και το μεθεπομενο Δευτερα που ο μηνας θα εχει 8 :)

adv phone

Σωστός!!!!
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Ο Μάρκος δοκιμή το σκηνάκι του έκανε.....ή τις αντοχές του:thinking:.....μάλλον ήθελε να δει πόσο πέφτει η κατανάλωση του vstrom..:yew::yew:
σιγα μην κουβαλουσα τη μεγαλη ,για 2 βραδυα.μια χαρα ηταν μεσα.εξω ειχε 5 ,π@τσοκρυο οχι αστεια!!!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μπραβο παιδες,πολυ ωραιοι.....!!!!
Πασχαλη ωραια περιγραφη και ομορφες φωτος...!:ok:
Ευχαριστω φιλε,συνεχως σχεδιαζω να προσεξω περισσοτερο τον φωτισμο στις ληψεις αλλα παντα με συνεπαιρνει ο ρυθμος της οδηγησης κ της παρεας γενικοτερα.

Το advride κ ο Mototaxidiotis παρεουλα στο ταμπλο των επισκεπτων του motocamp.






adv phone
 

xeiroteros

Μέλος
παιδια δεν υπαρχει αυτη η βολτα που καναμε, ηταν η απολυτη ευτυχια σε 3 μερες! δεν εχω αλλα λογια, εχω μεινει αφωνος! παντα τετοια ευχομαι σε ολους μας, καλα να ειμαστε
 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
παιδια δεν υπαρχει αυτη η βολτα που καναμε, ηταν η απολυτη ευτυχια σε 3 μερες! δεν εχω αλλα λογια, εχω μεινει αφωνος! παντα τετοια ευχομαι σε ολους μας, καλα να ειμαστε
Ηλία χειρότερε όλων...καλώς ήρθες στην χειρότερη περιπέτειομοτοταξιδιωτική κοινότητα του παγκόσμιου κυβερνοχώρου!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
παιδια δεν υπαρχει αυτη η βολτα που καναμε, ηταν η απολυτη ευτυχια σε 3 μερες! δεν εχω αλλα λογια, εχω μεινει αφωνος! παντα τετοια ευχομαι σε ολους μας, καλα να ειμαστε
Τα ιδια εγραψε και σε φορουμ της Βουλγαριας το παλληκαρι με το cbr κι ας ηταν μονο μιση ωρα αναμεσα μας!!Απλα αυτος εζησε την απολυτη δυστυχια!!

Ευχομαι συντομα να ξανατσουλησουμε ολοι παρεα σε δρομους στριφτερους! :cool:

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αντε και στην επομενη στο Μαυροβουνιο... :cool:
Γιαννη δεν ανοιγεις τη σχετικη προταση μοτοσυναντησης μιας και εισαι ο παλαιοτερος στις H.U.meetings?

adv phone
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Γιαννη δεν ανοιγεις τη σχετικη προταση μοτοσυναντησης μιας και εισαι ο παλαιοτερος στις H.U.meetings?

adv phone

Done!!

zandesiro
 
Τελευταία επεξεργασία:

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Πως να μην γινει πραξικοπημα στην Τουρκια αφου πηγαν οι "γκαντεμηδες" με τα Huqsvarna....

Χαχαχαχαχαχα......

Υ.Γ. Το αστειο ειναι μονο για αυτους που ηταν στο Idilevo...

:) :)

zandesiro
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πως να μην γινει πραξηκοπημα στην Τουρκια αφου πηγαν οι "γκαντεμηδες" με τα Huqsvarna....

Χαχαχαχαχαχα......

Υ.Γ. Το αστειο ειναι μονο για αυτους που ηταν στο Idilevo...

:) :)

zandesiro
:hailbig:Να τους βρεις να σου πουνε παμε παρεα και να ξαπλωσεις ανασκελα να κανεις τον ψοφιο ενα πραγμα!!




p.s.
O Γιαννης αναφερεται στο ζευγος Βελγων που ξαναπροσπαθουν για Ανατολικα και τα διαφορα ...σταν
μετα την πρωτη αποτυχημενη λογω βλαβης και οχι μονον προσπαθειας.
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Και ναι τελικά οι ορίζοντες είναι ατελείωτοι…

Πασχάλη οι φωτογραφίες απίστευτες με καλύτερη εκεί που είστε όλοι παρατεταγμένοι
 
Top Bottom