Ελαστικά αφάλτινα 21-18

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Καλημέρα, μήπως διαθέτει κανένας ασφάλτινα εντελώς 909021 1507018 με 5000χλμ μαξ.

Εννοειται υπάρχει η επιλογή του καινουργίου αλλα θέλω να κανω support σε οποιον το σκέφτεται και ντρέπεται να το πει.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλημέρα, μήπως διαθέτει κανένας ασφάλτινα εντελώς 909021 1507018 με 5000χλμ μαξ.

Εννοειται υπάρχει η επιλογή του καινουργίου αλλα θέλω να κανω support σε οποιον το σκέφτεται και ντρέπεται να το πει.
Γιαννη έχω εγώ ενα ζευγάρι που κάθεται, αν τα θες θα τα πούμε και απο κοντά, τα εχω δουλεψει σε ενα ταξίδι Αθήνα - Αγραφα και ο προηγουμενος δεν είχε κανει πολλά... Θα δω dot και θα σου πω.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θα βάλεις καθαρό ασφάλτινο ελαστικό σε τέτοιο μηχανάκι ρε Γιάννο;;;;

Κριμα και σε έχω συμπαθήσει, μάλλον έπεσα έξω.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ναι Γιάννη βαλε κανένα τύπου pirelli scorpion str η karoo str, εγώ το πηρα με ασφαλτινα και τα εβγαλα μετά την πρώτη βόλτα, μια χαρα στριβουν άσφαλτο και πανε και τα on off που ανέφερα χωρίς να εχω δοκιμάσει τα δεύτερα αλλά φαίνονται παρόμοια, + πας και χώμα στεγνό άνετα....;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Θα βάλεις καθαρό ασφάλτινο ελαστικό σε τέτοιο μηχανάκι ρε Γιάννο;;;;

Κριμα και σε έχω συμπαθήσει, μάλλον έπεσα έξω.
Καθαρά πεντακάθαρά για να δω πώς είναι!
Εχω χαρμάνα και εγω σαν εσένα αλλα για λίγο άσφαλτο. Λιγο
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καθαρά πεντακάθαρά για να δω πώς είναι!
Εχω χαρμάνα και εγω σαν εσένα αλλα για λίγο άσφαλτο. Λιγο
Να βάλεις .....στην χοντρή είχα 2 ζευγάρια, γιατί στην άσφαλτο με τα τακούνια δεν είναι ευχάριστα.
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Έχω και γώ με 5000 χλμ άμα δεν τα βρείτε με τους άλλους φίλους, πες μου να βγάλω φωτό να τα δεις
 
Top Bottom