Εορταστικη πουροντουραδα Κυριακη 18/12

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Θυμασαι περσυ -1 ειχε οταν φευγαμε...αλλα ειναι μεχρι να ξεκινησεις μετα ταμπουρωνεσαι ριχνεις και κανενα υπνο και φτανεις μια χαρα:roflmao::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Καλη ιδεα, καθως μαλλον θα κανει βρωμοκρυο στην επιστροφη το βραδυ..
Ετοιμασου για την πρωτη του χρονου βολτα εσυ...λεμε καμμια ζηρειααααααα δηλαδη ο τρελλοκονκοστ το σκεφτηκε...για να δουμε!!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Θυμασαι περσυ -1 ειχε οταν φευγαμε...αλλα ειναι μεχρι να ξεκινησεις μετα ταμπουρωνεσαι ριχνεις και κανενα υπνο και φτανεις μια χαρα:roflmao::roflmao:
Φετος κατεβα κανα δυο βαθμους κατω...:D
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ενας ισπανος πιτσιρικας που το παιζει χερας στην ασφαλτο και ειναι...:D μου ειπε να ερθει παρεα την κυριακη και του εξηγησα...αλλο χωμα και αλλο η ασφαλτος,θα πρεπει να κανει τουλαχιστον το level 1 της Φ.Α.Ρ.Σ.Α.Σ ωστε να μην χανεται και να μην πεφτει...:p και μετα μπορει να ερθει με τους πουροντουρους...:pointu::pointu::pointu:
Τι μλκς ειμαι:roflmao::roflmao::roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Καλη ιδεα, καθως μαλλον θα κανει βρωμοκρυο στην επιστροφη το βραδυ..


EDIT: παρτε επιπλεον καμια κορντουρα παντελονι, ισοθερμικα, κλπ ;)
Τα κομάντα! δεν μασάνε λέμεε...:biker2:

Αρκεί να φοράνε χοντρό καλσόν...:x3:
 
Τελευταία επεξεργασία:

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Ετοιμασου για την πρωτη του χρονου βολτα εσυ...λεμε καμμια ζηρειααααααα δηλαδη ο τρελλοκονκοστ το σκεφτηκε...για να δουμε!!!

ΓΙα Ζηρεια μεσα(μαλλον), για Αρβανιτσα δεν το βλεπω για φετος... ειμαι σιγουρη ομως πως θα περασετε τελεια!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν βλεπω ζωηρη συμμετοχη...:thinking:

Τι εγινε πουλακια μου; Κρυωνετε;:friend:
Το σκεφτόμουν και εγώ ρε φιλε....
Αυτοί οι μονοκυλινδροι που είναι?:D
Πάνε αυτά χώματαδα πάνω από 100 χλμ;:rolleyes:
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Δεν βλεπω ζωηρη συμμετοχη...:thinking:

Τι εγινε πουλακια μου; Κρυωνετε;:friend:
Αυτή την Κυριακή το καταστήματα είναι ανοικτά και ζορίζει η κατάσταση... Θέλω αλλά...θα έχει και κρύο χαχαχχ

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το σκεφτόμουν και εγώ ρε φιλε....
Αυτοί οι μονοκυλινδροι που είναι?:D
Πάνε αυτά χώματαδα πάνω από 100 χλμ;:rolleyes:
Αν χιονισει, μεσα!! :rolleyes:
Και επειδη ειναι και εορταστικη, θα φερω και γλυκα!! :happy:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αν χιονισει, μεσα!! :rolleyes:
Και επειδη ειναι και εορταστικη, θα φερω και γλυκα!! :happy:
Για εσενα θα εχουμε σπεσιαλ διαδρομη απο μονοπατια παραλληλα με την κυριως...ετσι για να μην πληξεις..:pointu::pointu::pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οι σιγουροι ενημερωστε την λιτσα για να ξερουμε αν θα περιμενουμε κανεναν καθυστερημενο:friendship:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Και μιας και αναφερθηκε η Ζηρεια, σας λεω να την ξεχασετε για βολτα αυτην την εποχη! Ειδικα μετα απο τις πιθανες χιονοπτωσεις των ημερων που ερχονται θα ειναι απροσπελαστη στα ψηλα Το ιδιο ξεχαστε βεβαια και ολα τα ψηλα βουνα τον χειμωνα
Και μιλαω φυσικα για χωματινη γυρα Αλλα και απο την ασφαλτο τα πραγματα θα ειναι ζορικα λογω παγου
Την περασμενη Κυριακη που ηταν και ιδιαιτερα ζεστη για χειμωνα μερα, ημουν στο Μαιναλο Πηγαινοντας λοιπον προς τα κει μεσω Κανδηλας υπηρχαν παρα πολλα σημεια με παγο που καλυπτε ολο το οδοστρωμα και ας ηταν περιπου 10 η ωρα! Στο δε ανεβασμα προς το χιονοδρομικο αναγκαστηκα καπια στιγμη να γυρισω πισω γιατι ο δρομος ηταν κυριολεκτικα παγοδρομιο Και ηταν νταλα μεσημερι μετα τις 12 και με εναν ηλιο νααα!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και μιας και αναφερθηκε η Ζηρεια, σας λεω να την ξεχασετε για βολτα αυτην την εποχη! Ειδικα μετα απο τις πιθανες χιονοπτωσεις των ημερων που ερχονται θα ειναι απροσπελαστη στα ψηλα Το ιδιο ξεχαστε βεβαια και ολα τα ψηλα βουνα τον χειμωνα
Και μιλαω φυσικα για χωματινη γυρα Αλλα και απο την ασφαλτο τα πραγματα θα ειναι ζορικα λογω παγου
Την περασμενη Κυριακη που ηταν και ιδιαιτερα ζεστη για χειμωνα μερα, ημουν στο Μαιναλο Πηγαινοντας λοιπον προς τα κει μεσω Κανδηλας υπηρχαν παρα πολλα σημεια με παγο που καλυπτε ολο το οδοστρωμα και ας ηταν περιπου 10 η ωρα! Στο δε ανεβασμα προς το χιονοδρομικο αναγκαστηκα καπια στιγμη να γυρισω πισω γιατι ο δρομος ηταν κυριολεκτικα παγοδρομιο Και ηταν νταλα μεσημερι μετα τις 12 και με εναν ηλιο νααα!
Ναι μαλλον εχεις δικιο...θα το δουμε μεχρι τοτε...αλλιως .....πρεπει να ΣΚΕΦΤΕΙΣ κατι αλλο φιλε μου καλυτεροτερε πλοηγε μας , καλυτεροτερε χωματινε αναβατη των ΤΑ ...:pointu::pointu:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ναι μαλλον εχεις δικιο...θα το δουμε μεχρι τοτε...αλλιως .....πρεπει να ΣΚΕΦΤΕΙΣ κατι αλλο φιλε μου καλυτεροτερε πλοηγε μας , καλυτεροτερε χωματινε αναβατη των ΤΑ ...:pointu::pointu:
Αν νομιζεις οτι με το γλυψιμο θα με ριξεις γελαστηκες! Ταξε μου ρε κανα τσιπουροκοψιδι και τοτε το συζηταμε!:p
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αν νομιζεις οτι με το γλυψιμο θα με ριξεις γελαστηκες! Ταξε μου ρε κανα τσιπουροκοψιδι και τοτε το συζηταμε!:p
Οτι εισαι τρελλος το ξερουν ολοι....το οτι εισαι παλιανθρωπος εκβιαστης ειναι κατι που το μαθαινουμε τωρα...:friend:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αν μεινετε λιγοι, βαλε και μερικα γκρεμια μεσα Κονκωστη για να ..τους ζεστανεις! ;) :D
Eσυ τωρα για καλο μιλας η θελεις να μας καταστρεψεις? :pointu::pointu::pointu::pointu:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom