Ερώτηση για Ρουμανία

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
@cantona εγώ θα σου πρότεινα, αν σε παίρνει ο χρόνος και έχει καλό καιρό να ανέβεις στο κάστρο του δράκουλα (Poienari Fortress). Δεν έχει κάτι να δεις εκεί πάνω μόνο γκρεμίσματα και τείχη, είναι λίγο μανίκι η ανάβαση, αλλά το μέρος και η θέα είναι επιβλητικά! Αξίζει! Κάνε κλικ στην υπογραφή μου αν θες να δεις φώτο από το 2012
 

cantona

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1250GSA
Το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου......αλλά στο πολύ πίσω και φοβάμαι πως εκεί θα μείνει,γιατί 1500 σκαλιά......
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για να καμω ενα check-in...να το διαβασω γιατι φαινεται να εχει ενδιαφερουσες πλΕροφοριες...:cool:
 

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
το τρασφαγκαρασαν δεν ειναι κατι το ιδιαίτερο , Απλα απο στόμα σε στόμα εχει γινει μαστ, υπάρχουν πολυ ομορφότερα μέρη.
Φυσικα ειναι αποψη σου αυτη και την δεχομαι.Το Transfagarasan θεωρειται το τριτο ωραιοτερο περασμα της Ευρωπης με 1ο το Stelvio,2ο το Grossglockner.Παγκοσμιος αναγνωρισμενο ακομα και απο Αμερικανικα sites!!!Το προτιμουν/ω απο την Transalpina.Φιλικα παντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

xarisiero

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα-Ηρακλειο
Όνομα
Χαρης
Μοτό
XRV 750
Μόλις που γύρισα από τα ρουμανικά πάσα.... Όλα ανοιχτά και όλα καθαρά... Κανένα πρόβλημα με το τρανσφαγκαρασαν το ίδιο και η τρανσαλπινα....

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom