Η σκηνή του ταξιδιάρη...

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Κομμαντο αυτη ειναι μεγαλη..... :confused:
Στησε ξεστησε καθε μερα θα ειναι απιστευτος μπελας!!!
 

Dimitris-kms

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
bmw gs1200 adv
Μουτρο ειναι πολυ ευκολη στο στησε κ μαζεψε....λιγο μεγαλουτσικο το pack size αλλα χωραει μια χαρα στην βαλιτσα....σε φιλοξενω ανετα....
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Παρατηρω πως εχει πανομοιοτυπα αν οχι, ιδια υλικα με τις νεες σειρες της terra (πληροφοριακα: ολες οι terra στην Κινα κατασκευαζονται).
Αρα, θα ελεγα πως η ποιοτητα υλικων-κατασκευης ειναι κοντα με της terra. Το αναφερω για οποιον θελει να την δει ως ενδεχομενο αγορας.
 

xaritos

Μέλος
Περιοχή
Κισσαμος Χανια
Όνομα
Χαριτος
Μοτό
Μπομπος ινοβα125 ΖΧ 250 08 ΖΧ 10 08
Γιαννη ναι εχω πάρει και παίρνω και συνεχια!(σήμερα ηρθε σουπερ λαειτ καμινετακη 4,70ευρα :p)Ειναι οπως το μπεει περιπου:rolleyes: Εχει και οριτζιναλ MSR με 70-80 ευρω!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Γιαννη ναι εχω πάρει και παίρνω και συνεχια!(σήμερα ηρθε σουπερ λαειτ καμινετακη 4,70ευρα :p)Ειναι οπως το μπεει περιπου:rolleyes: Εχει και οριτζιναλ MSR με 70-80 ευρω!!
Original MSR από Κίνα ακούγεται ανέκδοτο! :D :D
Αλλά το σκέφτομαι να χτυπήσω κι εγώ (για να τις κάνω 5 τις σκηνές μου) αυτήν εδώ που έβαλες:
http://www.aliexpress.com/item/Singleplayer-hewolf-ride-pole-tent-cross-rod-twiddlefish-camping-tent-1601/1136363542.html
ή μάλλον αυτή που ο πωλητής έχει μεγαλύτερο grading:
http://www.aliexpress.com/item/Single-person-double-layer-ultra-light-anti-rainstorm-camping-cycling-equipment-windproof-tent/1733156869.html

Δεν έχει Paypal όμως ε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δεν έχει Paypal όμως ε;
Μου απαντάω... Δέχεται Mastercard, η prepaid που έχω (σιγά μην έβαζα κανονική) λειτουργεί και σαν Mastercard.
Την πήρα την παραπάνω και ο Θεός βοηθός...
Updates στο παρόν thread. ;)
 

xaritos

Μέλος
Περιοχή
Κισσαμος Χανια
Όνομα
Χαριτος
Μοτό
Μπομπος ινοβα125 ΖΧ 250 08 ΖΧ 10 08
Και εγω ετα ξαμονα :D αλλα θα παρω μιαν αλλη!θα την δης στους Εξω ποταμους :) η στα Ματαλα :p!
 
Reactions: yns

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Λοιπόν, χθες ήρθε η σκηνή! Πήρα αυτήν. Έκανε 12 μέρες από την στιγμή που πλήρωσα με την prepaid της Πειραιώς που χρησιμοποιείται και σαν Mastercard.
Αρχικές εντυπώσεις:
Αρκετά ελαφριά αλλά η marmot ajax 2 που είναι και 2 ατόμων (και όχι 1,5 που είναι αυτή) είναι λίγο ελαφρύτερη.
Χωράει άνετα σε βαλίτσα μηχανής.
Η ποιότητα είναι αρκετά καλή, δεν μπορώ να βρω ψεγάδι. Ο αερισμός φαίνεται επαρκής.
Για να την στήσω αναγκάστηκα να δω την εικόνα, είναι λίγο μπέρδεμα γιατί δεν είχα ποτέ τέτοιου στυλ σκηνή. Οι (αλουμινένιες) μπανέλες πρέπει να μπουν με συγκεκριμένη φορά (στο μπρος-πίσω) αλλά δεν έχει κάτι να σε βοηθάει, επομένως πρέπει να τις σημειώσω κάπως.
Για την ώρα την έχω στήσει στο σπίτι αν θέλει κάποιος φίλος να την δει. Φωτογραφίες "εν δράσει" ευελπιστώ να βγάλω το Σαββατοκύριακο. ;)

 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ρε παιδιά, εγώ ψήνομαι για αυτήν. Λέτε όμως να είναι μούφα; Ή τιμή παραείναι καλή.

http://www.aliexpress.com/item/Marmot-ajax-2-tent/1843571843.html
Σαν σκηνή είναι φοβερή (την έχω, δες την πρώτη σελίδα του thread) αλλά ο πωλητής έχει μηδενικό feedback και πουλάει πολλά επώνυμα πράγματα σε πολύ χαμηλές τιμές, επομένως εγώ θα σου έλεγα μακρυά!
 

Leong

Μέλος
Όνομα
Leonidas
Μοτό
r1200 rt
Έχει δοκιμάσει κανείς να στείλει με china post air mail ;; έχουν έρθει τα πράγματα από πωλητή με καλό feedback; γιατί εγώ θέλω να πάρω 10 μικρά πράγματα από διαφορετικούς πωλητές και δεν με πειράζει η αναμονή , αν πληρώσω για καθένα έξοδα αποστολής δεν συμφέρει σε καμία περίπτωση
 
Top Bottom