Θέλω Μπότα

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Εγώ πιστεύω ότι αν τον παζαρέψετε, άνετα σας το αφήνει 4.700.
Πουλιόταν πριν μερικές μέρες ένα τέτοιο που φαινόταν σε άριστη κατάσταση 2.300.
Σκεφτόμουν να το πάρω, αλλά κόλλησα στα χρώματα που είναι γυναικεία - παιδικά.:D
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Αυτή την πουλάει 4.800 € :D
Ανήκει στις αγγελίες ανέκδοτα.
Αν τον παζαρέψετε νομίζω μπορεί να το αφήσει και στα 5.000, γιατί η ανακατασκευή του μοτέρ έγινε από τη Yamaha υπό την αυστηρή επίβλεψη του STF
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αν τον παζαρέψετε νομίζω μπορεί να το αφήσει και στα 5.000, γιατί η ανακατασκευή του μοτέρ έγινε από τη Yamaha υπό την αυστηρή επίβλεψη του STF
E, αφού δεν βάζει το STF που είναι μεγάλο asset τι να του κάμω. Άστον να το δώσει στα 4.700, καλά να πάθει.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πουλιόταν πριν μερικές μέρες ένα τέτοιο που φαινόταν σε άριστη κατάσταση 2.300.
Σκεφτόμουν να το πάρω, αλλά κόλλησα στα χρώματα που είναι γυναικεία - παιδικά.:D
Έπρεπε να το πάρεις. Μετά την Ευβοιώvτικη newonof-άδα θα είχε τα σωστά χρώματα.

Χωρίς πλάκα για τέτοιες φάσεις είναι ιδανικό μεχανάκι. Τα χρώματα τα διορθώνουμε.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αυτή την πουλάει 4.800 € :D
Ανήκει στις αγγελίες ανέκδοτα.
Τσάμπα πράμα... Ευκαιρία πρέπει να ναι...
Εγώ πιστεύω ότι αν τον παζαρέψετε, άνετα σας το αφήνει 4.700.
Κρίμα ρε γ@μωτο, να μην την είχε βάλει την αγγελία λίγο καιρό πριν!!!! Πριν αγοράσω!!!!!!! :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Revit expedition goretex [...]Θα θέλουν λίγη συνήθεια με το trident αλλά στατικά καθόλου απαγορευτικό δε μου φάνηκε, σε αντίθεση με άλλες που είχα δοκιμάσει.[...]
Συνηθίζονται τελικά στο streetαδικο μηχανακι? Ρωτάω γιατί ψάχνω για μπότα με το xjr. Οι gaerne πχ δεν με βολεύουνε.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Συνηθίζονται τελικά στο streetαδικο μηχανακι? Ρωτάω γιατί ψάχνω για μπότα με το xjr. Οι gaerne πχ δεν με βολεύουνε.
Οι συγκεκριμένες ΝΑΙ!
( είχα δοκιμάσει και άλλες παλιότερα και δεν - )

Ουσιαστικά δε χρειάστηκε καν να τις συνηθίσω. Κούμπωσα με τη μία. Και δεν μπορώ να φορέσω τίποτα άλλο τώρα.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Θα τις τσεκαρω με τις υπόλοιπες που έχω κατά νου.
και αυτες Σπυρο...:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:
το 2ο ζευγαρι μου....
το προηγουμενο το χαρισα σε εναν ''ταλαιπωρο'' φιλο μεροκαματιαρη ντελιβερα για να μην μουσκευει και για να μην ταλαιπωρει τα ποδια του με τις ΄΄μαλακιες΄΄ που φορουσε τον χειμωνα...

 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Αυτές έχω και εγώ και η συνοδηγός αρκετά χρόνια. Πέρυσι το Πάσχα φάγαμε πολύ νερό στην Ιταλία αλλά δεν έβαλαν ούτε σταγόνα, πράγμα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Βέβαια δεν ξέρω την προστασία έχουν γιατι ειναι πολυ άνετες.
Ηδη κοιταω για αλλη πιο ενισχυμένη σιγα σιγα.
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Χωρις επεμβαση,γυρισε η πατουσα στην θεση της (χωρις νυστερι)και το κοκκαλο που ανοιξε ειναι στην θεση του παλι(ετσι δειχνουν οι ακτινες)κολοφαρδος μεσ την ατυχια μου ,νιντζα κ ο γιατρος ???.Τωρα 2-2.5 μηνες ακινησια μου ειπε,αλλα πιστευω ειναι λιγο υπερβολικος,οπως ολοι οι γιατροι αλωστε.Ξερω απο αλλα χτυπηματα(ειχα αρκετα)οτι η ακινησια δεν πρεπει να υπερβαινει τις 15μερες(το πολυ)αλλιως μπορει να χρειαστεις πολλους μηνες φυσιοθεραπειες.Πστευω (κ ελπιζω )να ειμαι στο 100% πριν τα Χριστουγεννα.
Δημήτρη, ελπίζω να μην ήσουν εσύ ο Πελοπονήσιος που είχε το ατύχημα στα βουνά του Ρεθύμνου. Εάν ήσουν εσύ, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου περαστικά, υπομονή και καλή ανάρρωση και να είναι η τελευταία φορά!! (κάνε καλού κακού και ένα ξεμάτιασμα ή ευχέλαιο ή άλλαξε μηχανή ή μην ξαναέρθεις Κρήτη ή ότι άλλο εσύ νομίζεις).
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δημήτρη, ελπίζω να μην ήσουν εσύ ο Πελοπονήσιος που είχε το ατύχημα στα βουνά του Ρεθύμνου. Εάν ήσουν εσύ, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου περαστικά, υπομονή και καλή ανάρρωση και να είναι η τελευταία φορά!! (κάνε καλού κακού και ένα ξεμάτιασμα ή ευχέλαιο ή άλλαξε μηχανή ή μην ξαναέρθεις Κρήτη ή ότι άλλο εσύ νομίζεις).
Και φέτος δεν του πήγε καλά...
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Και φέτος δεν του πήγε καλά...
Θάνο είναι όντως? Οι πληροφορίες που έχω εγώ από τα παιδιά μιλούν για τον Κόρακα από Πελοπόννησο, είχε ξανασπάσει πόδι πρόσφατα, επιθετικό τιμόνι!
Γι' αυτό πήγε το μυαλό μου στον Korax, ταιριάζει πολύ η περιγραφή.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θάνο είναι όντως? Οι πληροφορίες που έχω εγώ από τα παιδιά μιλούν για τον Κόρακα από Πελοπόννησο, είχε ξανασπάσει πόδι πρόσφατα, επιθετικό τιμόνι!
Γι' αυτό πήγε το μυαλό μου στον Korax, ταιριάζει πολύ η περιγραφή.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ναι ο Δημήτρης είναι.
Το αριστερό πόδι φέτος.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δημήτρη, ελπίζω να μην ήσουν εσύ ο Πελοπονήσιος που είχε το ατύχημα στα βουνά του Ρεθύμνου. Εάν ήσουν εσύ, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου περαστικά, υπομονή και καλή ανάρρωση και να είναι η τελευταία φορά!! (κάνε καλού κακού και ένα ξεμάτιασμα ή ευχέλαιο ή άλλαξε μηχανή ή μην ξαναέρθεις Κρήτη ή ότι άλλο εσύ νομίζεις).
Ναι εγω ειμαι φιλε,μερικες φορες τα κακα ερχονται μαζεμενα το ενα πισω απ το αλλο,ευχαριστω για τις ευχες
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι εγω ειμαι φιλε,μερικες φορες τα κακα ερχονται μαζεμενα το ενα πισω απ το αλλο,ευχαριστω για τις ευχες
Περαστικά Μήτσο...
 
Top Bottom