Θα πάει κανείς πως ΤΟΥΡΚΊΑ?

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Καλησπέρα.. Μήπως φεύγει κάνεις αυτές τις μέρες για Τουρκία? Χρειάζομαι μια εξυπηρέτηση..
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Εμένα κάποτε μου είχαν ζητήσει ένα μουσικό όργανο από την Προύσα!
Ούτι νομίζω το λέγανε ( αλλά ίσως κάνω λάθος γιατί πάνε χρόνια και να ήταν κάτι άλλο)
Ήταν τεράστιο για μηχανή το έδεσα με πλαστική ταινία στη θέση του συνοδηγού και στο τελώνιο στους Κήπους μου τα κάνανε ζέπελιν
-Δικό σου είναι?
-Ναι το είχα μαζί μου
-Για παίξε να δούμε
-Εγώ τζάμπα δεν παίζω για κανέναν ΧΑ
-Μα ποιός είσαι ο Μικ Τζάκερ? (άσχετο αλλά αυτός δεν θυμάμαι να έπαιζε τίποτε????)
-Όχι ο Αθανασίου (που σε γ... στην 3η γυμνασίου, δε ντο πα το σκέφτηκα όμως) και θα παίξω στον Πανταζή
- ΩΩΩ σοβαρά???
-Ναι
-Καλά φύγε
-Φχαριστ'ω
-Καλή επιτυχία
Ένα δίκιο όμως τόχανε
και έφτασα με την ψυχή στο στόμα γιατί η μλκια έκανε κοντά στα 10 χιλιάρικα
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εμένα κάποτε μου είχαν ζητήσει ένα μουσικό όργανο από την Προύσα!
Ούτι νομίζω το λέγανε ( αλλά ίσως κάνω λάθος γιατί πάνε χρόνια και να ήταν κάτι άλλο)
Ήταν τεράστιο για μηχανή το έδεσα με πλαστική ταινία στη θέση του συνοδηγού και στο τελώνιο στους Κήπους μου τα κάνανε ζέπελιν
-Δικό σου είναι?
-Ναι το είχα μαζί μου
-Για παίξε να δούμε
-Εγώ τζάμπα δεν παίζω για κανέναν ΧΑ
-Μα ποιός είσαι ο Μικ Τζάκερ? (άσχετο αλλά αυτός δεν θυμάμαι να έπαιζε τίποτε????)
-Όχι ο Αθανασίου (που σε γ... στην 3η γυμνασίου, δε ντο πα το σκέφτηκα όμως) και θα παίξω στον Πανταζή
- ΩΩΩ σοβαρά???
-Ναι
-Καλά φύγε
-Φχαριστ'ω
-Καλή επιτυχία
Ένα δίκιο όμως τόχανε
και έφτασα με την ψυχή στο στόμα γιατί η μλκια έκανε κοντά στα 10 χιλιάρικα
Εκλαψααααα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
να υποθέσω είτε δεν έχετε δεί είτε έχετε ξεχάσει το εξπρές του μεσονυχτίου
:D:D:D
Aν θες να δεις πραγματικά το έργο αυτό μπες Τουρκία από Μάλκο Τάρνοβο
Μόλις μπεις κλείνουν οι πόρτες πίσω σου και σε ψάχνουν και δεν είναι καθόλου φιλικοί
γιατί οι Βούλγαροι κουβαλάνε πουτάνες :yew:

 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Ένας ένας εκδηλώσετε βλέπω.
Πέστε λοιπόν για το τελωνείο.
Αφού αγοράσω κάτι από κει,πόσο θα είναι το ΦΠΑ τους εκεί; Πως εκτιμάται η τιμή του τελωνείου μετά στην Ελλάδα.Έχει ας πούμε άλλα τέλη το μουσικό όργανο,και άλλο ένα ανταλλακτικό ηλεκτρικής συσκευής;
Εμπρός μιλάτε.
Και όσο για ένα Ούτι που έλεγε ο σύντροχος παραπάνω,έχουμε και εδώ πλέον κατασκευαστές για ούτι...!!!(σας φέρνω και σε επαφή δηλ.)
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Ένας ένας εκδηλώσετε βλέπω.
Πέστε λοιπόν για το τελωνείο.
Αφού αγοράσω κάτι από κει,πόσο θα είναι το ΦΠΑ τους εκεί; Πως εκτιμάται η τιμή του τελωνείου μετά στην Ελλάδα.Έχει ας πούμε άλλα τέλη το μουσικό όργανο,και άλλο ένα ανταλλακτικό ηλεκτρικής συσκευής;
Εμπρός μιλάτε.
Και όσο για ένα Ούτι που έλεγε ο σύντροχος παραπάνω,έχουμε και εδώ πλέον κατασκευαστές για ούτι...!!!(σας φέρνω και σε επαφή δηλ.)
:yew:

Ούτε τελωνειακός είμαι ούτε μουσικός και δεν γουστάρω να δίνω στο Ελληνικό δημόσιο ούτε μια τρίχα απ το δεξιό μου @
Μια εξυπηρέτηση έκανα για ένα παιδί που όπως ακούω σήμερα έγινε εξερετικός μουσικός άσχετα αν εγώ δεν ακούω το είδος της μουσική που παίζει.
(Δεν είμαι σίγουρος πάντως αν το όργανο ήταν ούτι ή κάτι άλλο. Πόσο έκανε ξέρω μόνο)

υγ
Ο Χριστόδουλος έφτιαχνε όργανα πάντως Ελπίζω να μην λες αυτόν.
:roflmao:
 
Top Bottom