Καλησπέρα σας

Antonis Vou

Μέλος
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
Kawasaki Sherpa 250 2000
Να συστηθώ και εγώ με την σειρά μου ... Το χώμα δεν το αγαπούσα καθόλου , από πιτσιρικάς μόνο σουπερσπορτ και σκουτερακια για κάθε μέρα . Μέχρι που παντρεύτηκα και ήρθα να μείνω στην Σταμάτα ( δίπλα στο φράγμα του Μαραθώνα) . Παράλληλα ήρθε στα χέρια μου ενα super sherpa χρεπάκι εμφανισιακα και το είχα για καθημερινό καμιά 120αρα χλμτρ την μέρα σίγουρα. Πήρα ένα σκούτερ να κάνω την δουλειά μου σαν άνθρωπος και το σερπα ξέμεινε να μας πηγαίνει βόλτες στα πέριξ με την γυναίκα φράγμα- Καπανδρίτι ραπεντωσα και τα σχετικά. Κάπως έτσι άρχισε να ψήνετε ο καγκουρας μέσα μου για να βγαίνω και μόνος μου να ξεδινω , και όσο περνάει ο καιρός ψήνομαι και περισσότερο και κάπως έτσι κατέληξα στο φόρουμ να ψαχνω και να κάνω όνειρα για κανένα καλύτερο όχημα για διαδρομές που πραγματικά δεν έχω ιδέα ,εκτός από αυτές που προανέφερα και και και ... κατέληξα ότι πρέπει να πάρω εξοπλισμό εκτός δρόμου γιατί υποχρεωτικά μέχρι τώρα βγαίνω μόνος μου με κράνος τζετ και μπουφάν ασφαλτινο . Ελπίζω να σας γνωρίσω σε καμία βόλτα να τα πούμε και να μου μεταδώσετε τα φώτα σας ... σας παρακολουθώ όσους ανεβάζετε βίντεο και σας χαίρομαι πραγματικά, κάποιους σίγουρα σας έχω πετύχει και ραπεντωσα. Αν κάποιος από εσάς που διαβάσει το ποστ έχει υπόψιν του για μεταχειρισμένο εξοπλισμό , ευχαρίστως να το αναφέρει , γιατί όντως με καίει. Καλές βόλτες σε όλους με ασφάλεια και πολύ χαβαλέ.


Στάλθηκε από το SM-A136B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Αντώνη...! :ok:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλώς ήρθες, καλά χιλιόμετρα.
 

Antonis Vou

Μέλος
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
Kawasaki Sherpa 250 2000
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα να είστε καλά

Στάλθηκε από το SM-A136B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom