Καλως σας βρηκα !!!

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Σας εχω βρει καιρο βεβαια και εχω διαβασει πολλα ταξιδιωτικα κυρίως αλλα τωρα ειπα να γινω μελος .Φετος θα σαλπαρω για πρωτη φορα εξωτερικο ,προς Βαλκανια (και μονος ) και ελπιζω να δω δημοσιευμενο καποια στιγμή και το δικο μου ταξιδιωτικο σε μια γωνιτσα ,αφου εχω ταξιδεψει νοητα τοσες και τοσες φορες με ταξιδια όλων εσας !! Καλα χιλιόμετρα σε ολους !!!
Καλησπερα συνονοματε,καλωσορισες ;)
Εδω μεσα υπαρχει μια γωνια για ολους,ανοιξε απο τωρα να μας πεις τι ετοιμαζεις(αν θελεις),αν χρειαζεσαι πληροφοριες για κατι η οτιδηποτε αλλο ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
:welcome::friendship:
 

NikolasKTM

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα ,Χαλανδρι
Όνομα
Νικος
Μοτό
ΚΤΜ superduke 990 2007
Καλησπερα συνονοματε,καλωσορισες ;)
Εδω μεσα υπαρχει μια γωνια για ολους,ανοιξε απο τωρα να μας πεις τι ετοιμαζεις(αν θελεις),αν χρειαζεσαι πληροφοριες για κατι η οτιδηποτε αλλο ;)
Καλησπερα συνονοματε και πορτοκαλi συνάδελφε .Σκεφτομουν πριν απο λιγες μέρες να ανοιξω ενα θεμα με τα μερη που θελω να επισκεφθώ στα Βαλκανια και να ακούσω γνώμες απο παιδια που εχουν βρεθεί εκεί και να ακουσω και τυχον συμβουλες ,αλλα ξαφνικά διαβαζω τις τελευταίες μέρες την κρίση που πάει να δημιουργηθεί στα Βαλκάνια και είμαι σε στάση αναμονής .Τα Τα Σκοπια πάνε για εμφυλιο ,Η Κροατία ειναι ακυβερνητη εδω και μήνες ,Η Σερβία "καλωβλεπει" το Κοσοβο καλύτερα απο ποτέ κτλ κτλ . Θα ταξιδεψω σίγουρα ..απλα μπορεί να κινηθώ προς Ευρωπη μερια για φέτος .Εκτός και αν βρω τιποτα "μουρλους" και βρεθούμε να ανηφορίζουμε μαζι .


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom