Καφές στην Αθήνα!

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αυτό το παλικάρι με το παλιακο δερμάτινο μπουφάν και το μούσι
ηθοποιός ειναι ;
Μανεκέν ;
Πρεπει να ειναι κάποιος ηθοποιός απο το Χόλιγουντ .. μου διαφεύγει το όνομα του τωρα !! Ειναι απο αυτούς τους πρωτοκλασάτους ρε συ !!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πρεπει να ειναι κάποιος ηθοποιός απο το Χόλιγουντ .. μου διαφεύγει το όνομα του τωρα !! Ειναι απο αυτούς τους πρωτοκλασάτους ρε συ !!!
Σωστός....καποιος gay!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτό το παλικάρι με το παλιακο δερμάτινο μπουφάν και το μούσι
ηθοποιός ειναι ;
Μανεκέν ;
Κοιτα να δεις....στο..μπουφαν κ στο μουσι....συμφωνουμε........
αλλα...παληκαρι δεν τον λες....
εμενα παντως δε μου θυμιζει κατι
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες, πολυ ωραια ητανε χθες βραδυ και το καλυτερο η κουβεντα περι ευρωπαϊκο-ιαπωνικων μεχρι τις 1πμ με τους Γιωργο @geez996 και Γακη @gakis1 για τους λιγους "εργενηδες" που μειναμε μεχρι αργουτσικα - αναμενω συνεχεια στον επομενο καφε/ποτο :cool:

ΥΓ Ελινα @vaelsod , very nice to see you μετα απο καιρο και μετεφερα ηδη τα χαιρετισματα ;) :)

ΥΓ2 Κομμαντο Αστεριε @Phoenix, παρομοιως με πανω - και ξεπερασες και τη φοβια σου με τον Μελουκ :D

ΥΓ3 Μιλαμε οτι οι (ξεταπωτες) Wings των δυο 1190 ξεσηκωσανε το κεντρο του Χαλανδριου στις 1πμ που μπηκανε μπροστα τα δυο θηρια o_O o_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
@XLGeorge ..κατι σε βασανιζει .. απο δω το πας ...απο κει το φερνεις....σε βλεπω συντομα με καποιο ευρωπαικο μοτορι !!!!!

Χτες ημουν στην εκθεση μοτοσυκλετας....

Εχω ντοκουμεντα με τις ανυσυχιες του @XLGeorge...

Δεν θα αποκαλυψω τιποτα. :secret:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χτες ημουν στην εκθεση μοτοσυκλετας....

Εχω ντοκουμεντα με τις ανυσυχιες του @XLGeorge...

Δεν θα αποκαλυψω τιποτα. :secret:
Γνωστο....οτι είναι ερωτευμένος με μια προπελα :D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γιώργο αξίζει επίσκεψη??
Εμεις παντως το φχαριστηθηκαμε παιδες, καναμε τα test ride μας, το φραμπαλα μας και ηπιαμε και τις (δωρεαν) μπυρες μας :cool: - ειμαστε εκει με τους Βαγγελη @tc-drift και Στεφανο @est και πετυχαμε τον Γιωργο @geez996, τον @Jeronimo και αλλους advriders. Για 5€ εισοδο μας φανηκε ..more than ok. Και ολοι οι μεγαλοι κατασκευαστες εχουν κατεβει με σχεδον πληρη γκαμα.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εμεις παντως το φχαριστηθηκαμε παιδες, καναμε τα test ride μας, το φραμπαλα μας και ηπιαμε και τις (δωρεαν) μπυρες μας :cool: - ειμαστε εκει με τους Βαγγελη @tc-drift και Στεφανο @est και πετυχαμε τον Γιωργο @geez996, τον @Jeronimo και αλλους advriders. Για 5€ εισοδο μας φανηκε ..more than ok. Και ολοι οι μεγαλοι κατασκευαστες εχουν κατεβει με σχεδον πληρη γκαμα.
Αυρίο απογευματάκι μάλλον θα κάνουμε την εμφάνιση μας και εμείς να ρίξουμε ένα βλέφαρο! Ενδιαφέρουν τα κτμ πολύ κόσμο τον τελευταίο καιρό :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυρίο απογευματάκι μάλλον θα κάνουμε την εμφάνιση μας και εμείς να ρίξουμε ένα βλέφαρο! Ενδιαφέρουν τα κτμ πολύ κόσμο τον τελευταίο καιρό :D
Το μάλλον.....που κολλάει?
Δεν πήρες άδεια ακόμα από την κυρά???
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το μάλλον.....που κολλάει?
Δεν πήρες άδεια ακόμα από την κυρά???
στο απογευματάκι κολλάει :p μπορεί να πάμε και μεσημεροαπογευματάκι :D αν μείνει η αδερφή μου μαγαζί φύγαμε και πιο νωρίς κύριε Κώστα ! Είδα σε κάτι φωτο παίζουν πολύ καλά ''εργαλεία'' ;)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η εκθεση ειναι πολυ ωραια και με καλη συμμετοχη. Οι ελλειψεις που ειδα ηταν τα r1200r και r1200rs απο bmw και κριμα γιατι πηξαμε οπως στα αμαξια με suv μοτοσυκλετες οπως το gs και εκπληκτικες και πολυ καλυτερες για ασφαλτο μοτοσυκλετες οπως οι παραπανω εχουν χασει κοινο. Επισης δεν ειδα γυμνο kawasaki er6,μονο το πανεμορφο κατα τα αλλα φεριγκατο. Πολυ φτωχο το περιπτερο της aprilia με την απωλεια του caponord λογω euro4 αλλα και του shiver που αναμενεται σε 900αρι και σε καλη τιμη κατω απο 9 χιλιαρικα απο οτι καταλαβα.

Επισης δεν υπηρχε vfr800 στη honda το οποιο θυμα κι αυτο των suv moto που δεν πατανε χωμα ουτε παρα μονο αμα γινουν πουθενα εργα οδοποιιας..

Επισης λυπηθηκα που δεν ειδα beta,gas gas,tm,ajp αλλα ειναι πληρως κατανοητο γιατι αυτες παρουσιαζονται με περιπτερα συνηθως στα enduro meeting εκει που υπαρχουν και οι λιγοι πελατες ετσι κι αλλιως του σπορ.

Ευχαριστηθηκα kawasaki,ktm,kawasaki,suzuki,triumph που εκαναν οτι καλυτερο για χορταστικη παρουσια.

Οπως χαρηκα και με ελπιδοφορες παρουσιες οπως swm και benelli που ελπιζω να κερδισουν μεριδια στην αγορα μας που σπαρταραει σαν ψαρι εξω απο το νερο και ξεσπαει ανα διαστηματα και επιδοτει κατα βαση την αγορα σκουτερ.

Ειδα πολυ αγαπη ας πιυμε για το νεο adv-x της honda.θα δουμε καμποσα απι δαυτα στους δρομους.

Εξαλλου μαζιμε τα suv πουλανε και τα crossover!!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Αύριο Τετάρτη 26 Απριλιου 2017 Μ.Χ. :)

Πίνουμε καφέ-μπύρα ακουμπωντας την θάλασσα εντός της Μαρίνας Αλίμου στο γνωστό "SKIPPERS" από τις 18:30 και μετά :crs: έως ............. :stm:


https://www.facebook.com/pages/Skippers/191813030857186




Χωρίς φόβο και με πολύ πάθος

:w2:
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Αύριο Τετάρτη 26 Απριλιου 2017 Μ.Χ. :)






Χωρίς φόβο και με πολύ πάθος

:w2:
Αϊντε να ρθετε και λιγο στα μερη μου.... :friendship:
Με το πειρατικό εχω κανει πολλα ρισαλτα στα νιατα μου...:nnj:

Λογικά θα κάνω ένα πέρασμα μετα τις 21:00 ,
οταν θα εχει αρχίσει το Σαρβαϊβορ , και δεν θα ασχολειτε το αίτερον με τις παντόφλες της... :hh:
 
Top Bottom