Καφές στην Αθήνα!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μια χαρα και χθες! Είχαμε και "παρελκόμενα" και international παρουσίες και φίλους που τους συναντήσαμε live και κάτι παλιόπαιδα ξεχασμένα που σκάσανε μύτη στο ξαφνικό.... ;)
Αλλά σαν το triple black LC 2016, τίποτα!!!!!
Με γεια Βούλη μας , καλοτάξιδο!!!!








Βέβαια την είπα και στο ντουκατάκια της παρέας @ilai και πολύ το φχαριστήθηκα :D:D:D:D:D
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ηρθε κ εμενα η ωρα μου να βαλω εναν καφε!!αφου τις δυο τελευταιες φορες κατι τυχαινει και δεν μπορω τελικα λεω να το σιγουρεψω και να τον βαλω στο μερος που εργαζομαι.οχι ωρα εργασιας βεβαια για να σας δω.Ρetit Fleur στο παγκρατι το μαγαζι,ωρα 20:00 και ημέρα τεταρτη.Οδος Αμυντα 1, πλατεια προσκοπων..Λογω του υφους του μαγαζιου πιστευω οτι οι λελοι θα γινουν ενα μ αυτο και οι υπολοιποι θα βρουμε τη χαμενη λελοσυνη μας..Για να μην το παρακανουμε βεβαια λεω αυτη τη φορα να συνοδευτουμε απο τις κυριες μας (διτροχες και μη).χωρο για τις μηχανες θα κρατησω μπροστα για να τις βλεπουμε..

Χαρτης αν λειτουργησει ειναι αυτος!!
https://goo.gl/maps/TRBbGAYBQr82
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ηρθε κ εμενα η ωρα μου να βαλω εναν καφε!!αφου τις δυο τελευταιες φορες κατι τυχαινει και δεν μπορω τελικα λεω να το σιγουρεψω και να τον βαλω στο μερος που εργαζομαι.οχι ωρα εργασιας βεβαια για να σας δω.Ρetit Fleur στο παγκρατι το μαγαζι,ωρα 20:00 και ημέρα τεταρτη.Οδος Αμυντα 1, πλατεια προσκοπων..Λογω του υφους του μαγαζιου πιστευω οτι οι λελοι θα γινουν ενα μ αυτο και οι υπολοιποι θα βρουμε τη χαμενη λελοσυνη μας..Για να μην το παρακανουμε βεβαια λεω αυτη τη φορα να συνοδευτουμε απο τις κυριες μας (διτροχες και μη).χωρο για τις μηχανες θα κρατησω μπροστα για να τις βλεπουμε..
Βάλε και ενα χάρτη βρε αγορι μου
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Βάλε και ενα χάρτη βρε αγορι μου
Μολις παω σπιτι γιατι δεν ξερω απο το κινητο πως γινεται..εσενα και τους φιλους σου θα σας οδηγησει το ενστικτο παντως..χαχαχα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πρώτα ολοι οι θεοί !!!!!
Μεσα στον καφε .............
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πρώτα ολοι οι θεοί !!!!!
Μεσα στον καφε .............
Το αυτο.... ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black



Παγκράτι έτσι? Μην πάει κανείς Κορωπί, ή Περιστέρι......:D:D:D:D:D
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Μένω 2 λεπτα από εκεί αλλά δυστυχώς 8.30 η ώρα δουλεύω. Ήταν καλή ευκαιρία να σας γνωρίσω. Τη επόμενη φορά λοιπόν :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Μένω 2 λεπτα από εκεί αλλά δυστυχώς 8.30 η ώρα δουλεύω. Ήταν καλή ευκαιρία να σας γνωρίσω. Τη επόμενη φορά λοιπόν :)
Ελα για καφε εσυ αλλη ωρα οταν θα δουλευω..
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μένω 2 λεπτα από εκεί αλλά δυστυχώς 8.30 η ώρα δουλεύω. Ήταν καλή ευκαιρία να σας γνωρίσω. Τη επόμενη φορά λοιπόν :)

Πετράν, κατά τις 7:30, ίσως και πιο πριν, θα είναι ήδη κόΖμος εκεί ;)
Αν βολέψει πέρνα για "ένα γεια".
 
Top Bottom