Καφές στην Αθήνα!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αυτο ειναι ευκολο !!!! Περιμενα κανα ............ Μεγαλο Πευκο !!!!!!
Μου βάζεις ιδέες....
Να πάρω και τα σχοινιά, να τον πιούμε στην κορυφή του Γ' βράχου στο Κανδήλι???:thinking:

Μόνο fiesta frappe παίζει εκεί βέβαια και τον κουβαλάμε μαζί ;):wacky::wacky::wacky::wacky:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Λοιπον παιδες, την επομενη Πεμπτη θα ειμαι στην Αθηνα για μια μονο μερα και εχω να δω τους περισοτερους απο πριν το καλοκαιρι. Οποτε λεω για ενα καφε/μπυρα στο γνωστο στεκι στο Square Μπουρναζιου. Ας ξεκινησουμε απο τις 7μμ (εγω εχω δουλειες νωριτερα) ωστε να μην το τραβηξουμε αργα καθως μερικοι (και εμου συμπεριλαμβανομενου) εχουμε πρωινο ξυπνημα την Παρασκευη το πρωι.

Αντε καθως εχουμε να πουμε πολλα και διαφορα, not least και για τη σημερινη Dr Evil-ιαδα μετα απο καιρο :)

Hope to see you there guys! :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λοιπον παιδες, την επομενη Πεμπτη θα ειμαι στην Αθηνα για μια μονο μερα και εχω να δω τους περισοτερους απο πριν το καλοκαιρι. Οποτε λεω για ενα καφε/μπυρα στο γνωστο στεκι στο Square Μπουρναζιου. Ας ξεκινησουμε απο τις 7μμ (εγω εχω δουλειες νωριτερα) ωστε να μην το τραβηξουμε αργα καθως μερικοι (και εμου συμπεριλαμβανομενου) εχουμε πρωινο ξυπνημα την Παρασκευη το πρωι.

Αντε καθως εχουμε να πουμε πολλα και διαφορα, not least και για τη σημερινη Dr Evil-ιαδα μετα απο καιρο :)

Hope to see you there guys! :friendship:
Αυτα δε θελουν ρωτημα.... :cool:

Μεσα Γιωργη!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και ο υπερδιεργετης μαλλον θα ειναι μεσα
( θα φέρω κσι το μπλοκάκι μου να τσεκάρω πρόσωπα και πραματα )
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αν έχω μηχανή κι εγώ μέσα!
Αν είναι θέμα μεταφορικού μέσου και μόνο, σφύρα ;)
Αυτά γίνονται εύκολα!!! :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αν μεινετε κ μετα τις 9 μμ τοτε κλεινω το μαγαζι μεσα κ εγω. Βαλτε τη διευθηνση του καφε θενκς.








Μεγ. Αλεξάνδρου 96, Περιστέρι 121 32
 
Top Bottom