Κλοπή PCX 125

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Κλάπηκε στην περιοχή της Πετρούπολης PCX 125 μαύρο με αριθμό κυκλοφορίας ΒΧΟ 0058.


Έχετε το νου σας παιδιά και αν το δείτε ενημερώστε σας παρακαλώ.


Το μοτό ανήκει σε κοπελίτσα φίλης της μικρής μου κόρης που δουλεύει το παιδάκι σερβιτόρα, φτωχόπαιδο είναι και το μηχανάκι τόχε για τις μετακινήσεις της, κρίμα..
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ηλεκτρική καρέκλα πρέπει να εφαρμοστεί στην Ελλάδα για όποιον πιάνεται να κλέβει αλλιώς δεν θα ησυχάσουμε ποτέ...
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
όσο απαξιώνεται ο άνθρωπος τόσο απάνθρωπες πράξεις θα κάνει για να επιβιώσει ,κανένας δεν το κάνει για χόμπι....Ας δίνουμε όλοι αγάπη και ο καθένας θα κριθεί από τις πράξεις του
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ευχαριστώ σύντροχοι.
Σας παρακαλώ έχετε το νου σας μην τυχόν και το πήρε κάποιος έστω για βόλτα και είναι πουθενά παρατημένο, ιδιαίτερα όσοι τυχόν είστε από την περιοχή.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Δυστυχώς...και το παιδάκι σκίστηκε στη δουλειά για να το πάρει...δεν το πήρε εύκολα ..
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Χθες το βράδυ πήγαμε να δούμε το PCX της φίλης της κόρης μου που βρέθηκε στην οδό Φυλής κάπου από την Ελληνική Αστυνομία !



Ευχαριστούμε από καρδιάς τους ευγενέστατους και φιλότιμους Αστυνομικούς για όλη τη βοήθειά τους που δεν αφορούσε μόνο την δουλειά τους, που έκαναν με το παραπάνω αλλά και την ψυχολογική συμπαράσταση στο κοριτσάκι, τις συμβουλές τους την βοήθειά τους εν γένει που τους Τιμά τα μέγιστα και ειλικρινά χαίρομαι και βλέπω ακόμα με τέτοιους ανθρώπους - επαγγελματίες, ελπίδα σε αυτόν τον βασανισμένο τόπο!


ΕΥΓΕ στην Ελληνική Αστυνομία και ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα !
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Ευχάριστο αποτέλεσμα.. Μπράβο σε όσους έκαναν σωστά την δουλειά τους.. Δεν βλέπω τις φωτό αλλά σημασία έχει οτι βρέθηκε!!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Να και ένα καλο νέο !

Αν χρειαστεί καμιά επισκευούλα το μηχανάκι λόγω της κλοπής, για να μη τρέχει το παιδί στα συνεργεία, πες μου Σάββα.
Είμαι πολύ κοντά.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Να και ένα καλο νέο !

Αν χρειαστεί καμιά επισκευούλα το μηχανάκι λόγω της κλοπής, για να μη τρέχει το παιδί στα συνεργεία, πες μου Σάββα.
Είμαι πολύ κοντά.
Αδερφέ μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, νάσαι πάντα καλά και όρθιος και εγώ όπου μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως.

Δυστυχώς θέλει αλλαγή κλειδαριάς.
Η Αστυνομία σύμφωνα με την προβλεπόμενη διαδικασία το πήγε με δικό της γερανό στο Αστυνομικό Τμήμα για να γίνει η απαραίτητη γραφειοκρατική διαδικασία και μετά θα μεταφερθεί με οδική στο συνεργείο για να αλλαχθεί όλη η κλειδαριά. Κάτι άλλο δεν θέλει ευτυχώς και εκτός από την κλειδαριά οι άλλες απώλειες ήταν το top case μαζί με τη βάση του.
Σημασία όμως για να δούμε το δάσος είναι ότι βρέθηκε το μοτό που δεν είναι και φθηνό.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ωραίος! Χαιρετίσματα στην όμορφη γλυκιά Θεσσαλονίκη.. Μου έχει λείψει τόσο πολύ...:thumbsdown:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ωραίος! Χαιρετίσματα στην όμορφη γλυκιά Θεσσαλονίκη.. Μου έχει λείψει τόσο πολύ...:thumbsdown:
Νάσαι καλά συνενόματε.
Αθήνα είμαι αδερφέ μακάρι νάμουνα Σαλόνικα αλλά δυστυχώς δεν....
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Χθες το βράδυ πήγαμε να δούμε το PCX της φίλης της κόρης μου που βρέθηκε στην οδό Φυλής κάπου από την Ελληνική Αστυνομία !



Ευχαριστούμε από καρδιάς τους ευγενέστατους και φιλότιμους Αστυνομικούς για όλη τη βοήθειά τους που δεν αφορούσε μόνο την δουλειά τους, που έκαναν με το παραπάνω αλλά και την ψυχολογική συμπαράσταση στο κοριτσάκι, τις συμβουλές τους την βοήθειά τους εν γένει που τους Τιμά τα μέγιστα και ειλικρινά χαίρομαι και βλέπω ακόμα με τέτοιους ανθρώπους - επαγγελματίες, ελπίδα σε αυτόν τον βασανισμένο τόπο!


ΕΥΓΕ στην Ελληνική Αστυνομία και ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα !
:ll::yup::yup::yup::yup:
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Μπραβο Σαββα πολυ το χαρηκα αυτο το μηνυμα!!!
Οτι θετε εδω ειμαι κ εγω κ οπως βλεπω και το μισο φορουμ.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Μπραβο Σαββα πολυ το χαρηκα αυτο το μηνυμα!!!
Οτι θετε εδω ειμαι κ εγω κ οπως βλεπω και το μισο φορουμ.
Νάσαι καλά Κωστή και πάντα όρθιος φίλε!
Όλα καλά και υπό έλεγχο πλέον !
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Μπραβο ρε παιδια..αφου βρεθηκε παλι καλα.. να ησυχασει το κοριτσακι..
Να το κουκουλωνει απο δω και περα και κλειδαριες ασφαλειας trelοκ.
 
Top Bottom