Κοπελα μονη ψαχνει...

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
...την περιπετεια στην χωρα των καγκουρο και για καλο σκοπο''on her bike''.Αυτό που μου εκανε μεγαλη εντυπωση,ειναι η φρεσκαδα της και το ποσο ευτυχισμενη είναι μ'αυτο που κανει!Πειτε μου οτι δεν την ζηλευετε?Enjoy...
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Έλα ,πες την αλήθεια........ :waiting:!












για μένα τα έβαλες αυτα τα "βίντεα" ,για να σκάσω απο τη ζήλεια μου (για άλλη μια φορά) :hungover: :hungover: :hungover:
...........................................................για να μου θυμίσεις την porca miseria που ζω :rage: :rage: :rage:




Πάντως πέρα απο την πλάκα :p :D :p,η κοπελιά έχει τόση θετική ενέργεια και τέτοια τρέλα που σε κάνει να χαίρεσαι μαζί της ! Μπράβο στο κορίτσι......:ok: :ok:
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Έλα ,πες την αλήθεια........ :waiting:!












για μένα τα έβαλες αυτα τα "βίντεα" ,για να σκάσω απο τη ζήλεια μου (για άλλη μια φορά) :hungover: :hungover: :hungover:
...........................................................για να μου θυμίσεις την porca miseria που ζω :rage: :rage: :rage:




Πάντως πέρα απο την πλάκα :p :D :p,η κοπελιά έχει τόση θετική ενέργεια και τέτοια τρέλα που σε κάνει να χαίρεσαι μαζί της ! Μπράβο στο κορίτσι......:ok: :ok:
Να πω την αμαρτια μου Μαριανα ,όταν το ανεβασα ανεμενα την αντιδραση σου :D :D
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
έκανε ποδήλατο με χάρη κι όλο τρέλα,ώσπου ανακάλυψε ότι έλειπε η σέλα :roflmao: :D Δεν είναι η μάρκα μου πως να το κάνουμε
 

NLS

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW R1200GS '07
έκανε ποδήλατο με χάρη κι όλο τρέλα,ώσπου ανακάλυψε ότι έλειπε η σέλα :roflmao: :D Δεν είναι η μάρκα μου πως να το κάνουμε
Ε ήθελε ένα σοβαρό δίτροχο για να κάνει ότι έκανε. :D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θα μαθουμε κι αλλα , συντομα κι απο κοντα:rolleyes:
Eχει κανει εγγραφη στο advride ζητωντας συνοδεια και πληροφοριες για το επομενο της που θα ειναι Ελλαδα-Βαλκανια.
Stay tuned:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα μαθουμε κι αλλα , συντομα κι απο κοντα:rolleyes:
Eχει κανει εγγραφη στο advride ζητωντας συνοδεια και πληροφοριες για το επομενο της που θα ειναι Ελλαδα-Βαλκανια.
Stay tuned:)
μονο εγω μπορω να της προσφερω οόκληρωμενο πακετο προγραμματος
 

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09
μονο εγω μπορω να της προσφερω οόκληρωμενο πακετο προγραμματος
Η γιαννα το ξερει;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom