Κυριακή 20 Ιουνίου - ON-OFF Χάνι Ρέρεση μέσω Βαρδουσίων

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δεν θέλω να βάλω τα χωμάτινα στη μπουμπού γιατί σε 2 βδομάδες θα φύγω ασφάλτινο ταξίδι.

Και με το CCM παρότι έχω και πολύ μακριά γρανάζια, που να ακολουθήσω το θηρίο...


Οπότε τα λέμε σε καμμιά ασφάλτινη.
Next time Κωστή :friendship:
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Δεν θέλω να βάλω τα χωμάτινα στη μπουμπού γιατί σε 2 βδομάδες θα φύγω ασφάλτινο ταξίδι.

Και με το CCM παρότι έχω και πολύ μακριά γρανάζια, που να ακολουθήσω το θηρίο...


Οπότε τα λέμε σε καμμιά ασφάλτινη.
ελα ,εδω θα ειμαι εγω αν παμε με το 390!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
ελα ,εδω θα ειμαι εγω αν παμε με το 390!
Καλημέρα Αλέξανδρε, έκανα μια βόλτα το 390 ενός φίλου και εντυπωσιάστηκα μπορώ να πω, είναι μια πολύ ωραία all around μικρή μοτοσυκλέτα και ταξιδεύει πολύ άνετα. Μου φάνηκε επισης πολύ ήσυχο και άνετο για ΚΤΜ. Το μοτεράκι του είναι πολύ καλό.
Το CCM από την άλλη πέρα από τη σέλα που την έχω φτιάξει και είναι οκ, ταξιδεύει ως τα 120 max αλλα έχει μπολικους κραδασμούς και είναι πιο old school on OFF. Αλλά στο χώμα δεν παίζεται.

Για τη βόλτα τώρα, θα ενημερώσω ως το βραδάκι τι θα κάνω γιατί έχω κάτι υποχρεώσεις και επίσης έκανε η γυναίκα την 2η δόση και έχω μια ανησυχία αν θα είναι οκ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλημέρα Αλέξανδρε, έκανα μια βόλτα το 390 ενός φίλου και εντυπωσιάστηκα μπορώ να πω, είναι μια πολύ ωραία all around μικρή μοτοσυκλέτα και ταξιδεύει πολύ άνετα. Μου φάνηκε επισης πολύ ήσυχο και άνετο για ΚΤΜ. Το μοτεράκι του είναι πολύ καλό.
Το CCM από την άλλη πέρα από τη σέλα που την έχω φτιάξει και είναι οκ, ταξιδεύει ως τα 120 max αλλα έχει μπολικους κραδασμούς και είναι πιο old school on OFF. Αλλά στο χώμα δεν παίζεται.

Για τη βόλτα τώρα, θα ενημερώσω ως το βραδάκι τι θα κάνω γιατί έχω κάτι υποχρεώσεις και επίσης έκανε η γυναίκα την 2η δόση και έχω μια ανησυχία αν θα είναι οκ.
Κωστή Καλημέρα, περαστικά στη γυναίκα!

Αν το ψήνεις πάντως ο ρυθμός θα είναι χαλαρός. Νομίζω και με το 1150 θα μπορούσες να έρθεις, το χώμα νομίζω δεν είναι πάνω από 15-20 χλμ και αν θυμάμαι καλά δεν έχει ιδιαίτερες δυσκολίες εκτός αν βρούμε τίποτα λασπουριες.

Στην τελική αν δούμε ότι είναι μανούρα, γυρνάμε στον Διακο και τρώμε εξαιρετικό παϊδάκι :D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αν και απ'ότι βλέπω ο καιρός μας κάνει τζιριτζάτζουλες.
Ω θεοί του Ολύμπου...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν και απ'ότι βλέπω ο καιρός μας κάνει τζιριτζάτζουλες.
Ω θεοί του Ολύμπου...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μετά τις 3 ψιλό ρίχνει.. Τίποτα δηλαδή
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κωστή Καλημέρα, περαστικά στη γυναίκα!

Αν το ψήνεις πάντως ο ρυθμός θα είναι χαλαρός. Νομίζω και με το 1150 θα μπορούσες να έρθεις, το χώμα νομίζω δεν είναι πάνω από 15-20 χλμ και αν θυμάμαι καλά δεν έχει ιδιαίτερες δυσκολίες εκτός αν βρούμε τίποτα λασπουριες.

Στην τελική αν δούμε ότι είναι μανούρα, γυρνάμε στον Διακο και τρώμε εξαιρετικό παϊδάκι :D
Με κολαζεις καπτεν.
 

Christos:)

Μέλος
Περιοχή
Κηφισιά - Λούτσα τα Σ/Κ
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere
Λέω να έρθω!
Tenere 660, ελαστικά conti tkc70, είμαι συμβατός με την υπόλοιπη σύνθεση ή θα αγκομαχω να σας φθάσω;
Για το χώμα φαντάζομαι νορμάλ διέλευση, έτσι; Γιατί εντουροεξοπλισμο δεν έχω...
Να ετοιμαστώ (συζυγική άδεια κλπ);;;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Παίδες νομίζω ότι θα πρέπει να αναβάλλω τη βόλτα για κάποια άλλη φορά γιατί δίνει βροχή σε εκείνα τα μέρη μετά το μεσημέρι.

Κοιτάζω προς Πελοπόννησο μεριά, λέω για Φολοη να χαθώ λίγο μέσα στους χωματοδρομους.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κάτι τέτοιο δηλαδη: Στυμφαλία, Δόξα (χώμα) Ζαρουχλα, Τσιβλού, πάσο περιστέρας, Μαζέικα, Φολοη



Από Λιμνη Δόξα για Ζαρουχλα.


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κατά τις 8μιση;
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Λέω να έρθω!
Tenere 660, ελαστικά conti tkc70, είμαι συμβατός με την υπόλοιπη σύνθεση ή θα αγκομαχω να σας φθάσω;
Για το χώμα φαντάζομαι νορμάλ διέλευση, έτσι; Γιατί εντουροεξοπλισμο δεν έχω...
Να ετοιμαστώ (συζυγική άδεια κλπ);;;
ελα καπου θα παμε!
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Κάτι τέτοιο δηλαδη: Στυμφαλία, Δόξα (χώμα) Ζαρουχλα, Τσιβλού, πάσο περιστέρας, Μαζέικα, Φολοη



Από Λιμνη Δόξα για Ζαρουχλα.
Γιάννη ο δρόμος για να περάσεις Ζαρούχλα δεν είναι αυτός που έχεις βάλει από την λίμνη (εκτός και αν έχω χάσει επεισόδιο.... :D)

Είναι λίγο πιο βορειοανατολικά και ενώνει με αυτόν που έχεις, ο οποίος πρέπει να έχει δασώσει πολλά χρόνια τώρα.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Αυτός ανάμεσα σε λίμνη και Φενεό.

Ψαχτο λίγο γιατί έχω χρόνια να περάσω


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom