Μεταχειρισμένα Ανταλλακτικά από Baboon.eu. Έχει εμπειρία κανείς;

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Όπως λέει και ο τίτλος, σκεφτόμαστε με ένα φίλο να ρισκάρει ένα σχετικά μικρό ποσό για μεταχειρισμένη μονάδα ABS για το 390 duke του. Βρίσκω αρκετές και σε πολύ καλή τιμή στο baboon.eu.

Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί στο παρελθόν για να μας πει κατά πόσο είναι συνεπείς και αξιόπιστοι σε αυτά που λένε ότι πουλάνε?
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Έχω πάρει εγώ δύο φορές αν δεν κάνω λάθος διάφορα ψιλό λόγια.
Πάρε με κλειστά τα μάτια ότι βλέπεις αυτό θα παραλάβεις σε συσκευασία καθαρό το ανταλλακτικό και με καρτελάκι.
Ότι μου έχει έρθει εμένα ήταν ακριβώς όπως το περιέγραφαν τώρα για την μονάδα AB S δεν ξέρω τι να σου πω μπορεί να δουλέψει για λίγο και μετά να σταματήσει αλλά αυτό ούτε αυτοί μπορούν να το ξέρουν με ακρίβεια.
Εγώ πάντως θα ξανά ψωνίζα.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Έχω πάρει εγώ δύο φορές αν δεν κάνω λάθος διάφορα ψιλό λόγια.
Πάρε με κλειστά τα μάτια ότι βλέπεις αυτό θα παραλάβεις σε συσκευασία καθαρό το ανταλλακτικό και με καρτελάκι.
Ότι μου έχει έρθει εμένα ήταν ακριβώς όπως το περιέγραφαν τώρα για την μονάδα AB S δεν ξέρω τι να σου πω μπορεί να δουλέψει για λίγο και μετά να σταματήσει αλλά αυτό ούτε αυτοί μπορούν να το ξέρουν με ακρίβεια.
Εγώ πάντως θα ξανά ψωνίζα.
Σε ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία Νίκο. Εγώ είχα πάρει μεταχείρο μονάδα ABS για το Xmoto από άλλο αντίστοιχο ολλανδικό site και μέχρι να το δώσω είχα κάνει 20,000χιλ και δούλευε κανονικότατα.

Για το 390 duke μιλάμε για 125€ με τα μεταφορικά. Είπα στο φίλο ότι αξίζει το ρίσκο ακόμα και 1 μήνα να βγάλει, σε σχέση με το να πας κατευθείαν σε καινούργια ή να καταργήσεις μόνιμα το ABS.

Σταυρώσαμε δάχτυλα και την παραγγείλαμε
 
Top Bottom