Μποτάκια γυναικεία!

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Από τη γνωστή παραγγελία από το παλιό φόρουμ; Ακόμα τα φοράω καμιά φορά τα δικά μου. Μπράβο Κώστα!

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από τη γνωστή παραγγελία από το παλιό φόρουμ; Ακόμα τα φοράω καμιά φορά τα δικά μου. Μπράβο Κώστα!

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Αυτά είναι. ....δεν τα φόρεσε η κυρά λενη και σκαλισα λίγο την ντουλάπα , μετά την προτροπή του Παναγιωτη;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άλλος Σάντα Κλάους !!!!!! Πλακιτσα φυσικά!!!Μπράβο Κώστα!!! Πολύ καλό το δώρο σου και Καινούρια τα μποτάκια!!!!!
Σάντα . .....είναι ο Νικόλας ο παπιας!
Αυτός πήγε το "χαριζεται"σε άλλο επίπεδο!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπραβο ρε Κωστα :friendship:...και άπειρα ΜΠΡΑΒΟ στο Νικόλα που εχει γινει η αφορμή για ολους μας αλλά και για μενα αποτελει Ορισμό αυτου που ελεγε ο μεγαλος Θανασης Βεγγος..."ο Καλος μας ανθρωπος"!!!:hailbig:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Μποτακια γυναικεια χρειαζομαι εγω αλλα οι γκαμηλες μου (μανα κ κορη) φορανε 41+
Μπραβο κ σε εσενα κ στα αλλα παιδια,δημιουργειται πραγματικα χριστουγεννιατικο κλιμα εδω μεσα
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Μπραβο Κωστη!!Αν τελικα το μετανιωσει ο φιλος ειμαι δευτερος στη λιστα γιατι αυτο εψαχνα πριν λιγο μηπως και ακολουθησει καμια βολτα!!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Να ευχαριστησω και παλι τον Κωστα για τα μποτακια, τα παρελαβα σημερα(καθως μεσολαβησαν γιορτες).....
Θα ηθελα και γω με την σειρα μου να τα προωθησω σε καποια αλλη κυρια γιατι στην δικια μου κυρα δεν κανουν δυστυχως....:cry::cry::cry:
Να ενημερωσω οτι καλα ειναι η κυρια που θα τα παρει να φορα 38, μιας και η δικια μου τα φορεσε με καλσον και δεν της κανανε(φοραει ακριβως 39 σε γοβα)
Οποτε 38 σε κανονικο παπουτσι μιας και εχουν στενη φορμα....
Ας τα χαρει αλλο ποδαρακι:happy::happy::happy::happy:
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Να ευχαριστησω και παλι τον Κωστα για τα μποτακια, τα παρελαβα σημερα(καθως μεσολαβησαν γιορτες).....
Θα ηθελα και γω με την σειρα μου να τα προωθησω σε καποια αλλη κυρια γιατι στην δικια μου κυρα δεν κανουν δυστυχως....:cry::cry::cry:
Να ενημερωσω οτι καλα ειναι η κυρια που θα τα παρει να φορα 38, μιας και η δικια μου τα φορεσε με καλσον και δεν της κανανε(φοραει ακριβως 39 σε γοβα)
Οποτε 38 σε κανονικο παπουτσι μιας και εχουν στενη φορμα....
Ας τα χαρει αλλο ποδαρακι:happy::happy::happy::happy:

Στην γυναίκα μου θα κάνουν. Φοράει 38 :)
Αν μπορείς να μου τα στείλεις σε ευχαριστώ!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ευχαριστησω και παλι τον Κωστα για τα μποτακια, τα παρελαβα σημερα(καθως μεσολαβησαν γιορτες).....
Θα ηθελα και γω με την σειρα μου να τα προωθησω σε καποια αλλη κυρια γιατι στην δικια μου κυρα δεν κανουν δυστυχως....:cry::cry::cry:
Να ενημερωσω οτι καλα ειναι η κυρια που θα τα παρει να φορα 38, μιας και η δικια μου τα φορεσε με καλσον και δεν της κανανε(φοραει ακριβως 39 σε γοβα)
Οποτε 38 σε κανονικο παπουτσι μιας και εχουν στενη φορμα....
Ας τα χαρει αλλο ποδαρακι:happy::happy::happy::happy:
Στην γυναίκα μου θα κάνουν. Φοράει 38 :)
Αν μπορείς να μου τα στείλεις σε ευχαριστώ!!
Είστε και σχετικά κοντά.....οπότε θα είναι εύκολη η σκυταλοδρομια:D
 
Top Bottom