Να πω ενα ευχαριστω... Λιγο θα ειναι...

chaosm

Μέλος
Παιδιά το συνεργείο είναι Πάτρα. Όποιος θέλει μπορώ να του πω που είναι να περάσει μια βόλτα να τα πούνε από κοντά. Από κει και πέρα ο καθένας κρίνει μόνος του και βλέπει. Εγώ για να είμαι ξεκάθαρος είμαι φίλος με το παιδί και επειδή ξέρω τη δουλειά του θέλω να τη μοιραστώ κ έτσι είναι το σωστό. Σε κάποιον μπορεί να μη του αρέσει η φάτσα του που λέμε. Δεν έχω κάποιο άλλο όφελος κ αυτό να είναι ξεκάθαρο. Και ούτε λέω πρόσεχε αυτόν. Αγαπάει αυτο που κάνει κ αυτό φαίνεται από το το αποτέλεσμα. Είτε είναι xt του 99 είτε είναι gs lc
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μπράβο ρε μάγκες και στους δυό σας και ΜΕΓΑΛΟ μπράβο και στο μάστορα,μέχρι και εδώ στην Κρήτη έφτασε το καλό όνομα του.
Μήπως να περάσω κιεγώ το δικό μου απο κεί μια βόλτα πρίν το trophy:thinking:μπάς και χρειάζεται κάτι.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπράβο ρε μάγκες και στους δυό σας και ΜΕΓΑΛΟ μπράβο και στο μάστορα,μέχρι και εδώ στην Κρήτη έφτασε το καλό όνομα του.
Μήπως να περάσω κιεγώ το δικό μου απο κεί μια βόλτα πρίν το trophy:thinking:μπάς και χρειάζεται κάτι.
Ανετα...ελα και 2 μερες νωριτερα...σπιτι εχεις...μαστορα...βρηκες...καλα θα περασουμε :cool::friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Νάσαι καλά ρε Κώστα,το ξέρω και ευχαριστώ,ευελπιστώ να τα καταφέρω να ανέβω,όσο για το μάστορα έχω εδώ τον Σπύρο(@enkefalos)και έχω το κεφάλι μου ήσυχο,όπως έχω ξαναναφέρει αυτό μου έλειπε απτα προηγούμενα ktmια,ο ΣΩΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ και γιαυτό πήραν πόδι,άσε που θα μας συνοδεύει και στο trophy μάλλον για πάν ενδεχόμενο:roflmao::cry:;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Μπραβο σας που βοηθατε ο ενας τον αλλο!

Καποια μερα θα παρετε honda και δεν θα περνατε ουτε απ εξω απο συνεργειο χαχαχα :ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο στον ΜΑΣΤΟΡΑ...!!!:ok:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπραβο σας που βοηθατε ο ενας τον αλλο!

Καποια μερα θα παρετε honda και δεν θα περνατε ουτε απ εξω απο συνεργειο χαχαχα :ha
Μπογια μπλε...και απευθειας λιμανι..ουτε συνεργειο ουτε τιποτα...αυτα ειναι τα πλεονεκτηματα...των Honda :D:p
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Καποια μερα θα παρετε honda και δεν θα περνατε ουτε απ εξω απο συνεργειο χαχαχα :ha
εχεις απολυτο δικιο
εμενα 3 φορες που το σπρωχνα εξω απο το σπιτι σχεδον με αφησε....πολιτισμος λεμε:):)
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Παιδια, δεν εχω κάποιο όφελος παρα μονο την ευχαρίστηση που ένιωσα όταν είδα το μηχανακι μου να παίρνει την περιποίηση που του αρμόζει...
Και όχι μονο το δικό μου, αλλα οποιοδήποτε άλλο...

Οι καιροί που ζούμε ειναι δύσκολοι και οι μοναδικοί ιδιοκτήτες συνεργείων, μηχανικοί, έμποροι κλπ κλπ που μας κρατούν κοντά τους, ειναι αυτοί που σκέφτονται σαν και εμάς...
Να εχουμε το μηχανακι μας πένα και να το χαιρόμαστε στο έπακρο με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος....

Εμενα αυτός ο άνθρωπος μου είπε 5 πράγματα, έκανε τις δουλειές επάνω στο μηχανακι πολυ καλύτερα αποτι τις ειχα στο μυαλό μου και μάλιστα έκανε δουλειές που δεν του Ζήτησα και φυσικά χωρίς κόστος... Μπορεί αυτα που αντικατέστησε να μην είχαν κάποιο η μηδενικο κόστος αλλα για εμενα μέτρησε...

Με λίγα λόγια με κέρδισε...

Καταλαβαίνει και εκείνος ότι οι καιροί ειναι δύσκολοι και τα 100ευρα δεν αιωρούνται στον αέρα... Ότι δεν κόστισε, δεν με ρώτησε για να το κανει. Οποιαδήποτε δουλεια είχε κόστος με πήρε πριν την προχωρήσει για να του δώσω το οκ.

Επειδη λοιπόν για μένα αυτοί οι μερακλήδες άνθρωποι αξίζει να ακούγονται, το συνεργείο ειναι αυτο

http://www.moto-drive.gr/

Ο ιδιοκτήτης του συνεργείου ειναι ο Φώτης και ο μηχανικός που ανέλαβε το μηχανακι ειναι ο Τάκης...

Ευγενέστατοι και εξυπηρετικοτατοι, ΚαΤεΜε φυσικά....



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
@Chester24 .
Δεν χρειάζεται να ευχαριστείς φίλε μου. Απλά το σωστό και το καλό πρέπει να λέγεται. Είναι γνώστης και πάνω από όλα άνθρωπος. Είναι πολλα παιδιά από εδώ μέσα που πάνε τις μηχανές τους εκεί. Και πολλά gs. Καλημέρα
Φυσικα και πρεπει να πω ευχαριστω, διοτι οι καλες πραξεις προς τους συνανθρωπους μας / φιλους /συντροχους κλπ κλπ, ειναι που μας κανουν και εμας καλους.. Εκτιμησα ιδιαιτερα την κινηση σου , του να μου πεις ανοιχτα τις πληροφοριες για το συνεργειο.
Και ξερεις κατι? Απο την πρωτη στιγμη που μου το ειπες, ειχα μια σιγουρια για το συνεργειο... και τελικα δεν επεσα εξω... Δε, οταν μιλησαμε και με τον Τακη, λεω νταξει, εδω ειμαστε...

Και οχι τιποτα αλλο ειναι και εκεινοι πολυ καλα παιδια και μου ξηγηθηκαν... Κατα την δικη μου αποψη παντα...

Ευχαριστω και παλι!!
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Σαν να μου φαινεται πολυυυ γνωστος ο καλος ο Μαστορας...!:D:cool:Και οντως εισαι σε πολυ καλα χερια.Ετοιμασε το...το ADVtrOFFy ειναι κοντα Κωστα :friendship:
χαχαχαχαχα το ξερω... Οταν με το καλο βρεθουμε απο κοντα, θα σου πω και τι αλλο με εκανε να παω στο συνεργειο.... ;-)

Ετοιμαζεται και το ADVtrOFFy... :yew:
 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Στην αθηνα εχουμε κάποιον που να κανει καποια αντίστοιχη δουλεια ??τοσο προσεκτικό σερβις και να σου την κανει σαν καινουργια?
 
Top Bottom