Ο καφές στη Θεσσαλονίκη !!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Κυριακή σήμερα 8:40 πάω για καφέ στον αφρό (ΝΟΤΕ)....θα υπάρχει έτοιμη, στρωμένη, σοβαρή συζήτηση!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Όχι ρε Χάρη .....Κυριακή πρωί έχουμε μαζέματα (σκούπες, κουρτίνες, πιάτα...) στο σπίτι !!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Κυριακή σήμερα 8:40 πάω για καφέ στον αφρό (ΝΟΤΕ)....θα υπάρχει έτοιμη, στρωμένη, σοβαρή συζήτηση!!!
Ετσι σε θελω ...σοβαρο.
Ποσο θα το δωσεις τελικα? :)

adv phone
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Πιστεύω Ατσαλακωτε, μέχρι την Τετάρτη να έχεις αποφασίσει και την τελική τιμή γιατί κάτι τύποι θα σε περιμένουν στο ""Δεντροσπιτο" για σοβαρές συζητήσεις...

Κατα τις 20:00 και μετα! :friendship:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Πιστεύω Ατσαλακωτε, μέχρι την Τετάρτη να έχεις αποφασίσει και την τελική τιμή γιατί κάτι τύποι θα σε περιμένουν στο ""Δεντροσπιτο" για σοβαρές συζητήσεις...

Κατα τις 20:00 και μετα! :friendship:
Φίλε μου Αλεχ με εκπλήσσει το χιούμορ σου!!! Και για να ενημερώσω αυτούς που προφανώς δεν θα καταλαβαίνουν (την προηγούμενη Τετάρτη πριν έρθω στον καφέ ΜΑΣ , πέρασα από το Δεντροσπιτο να δώ παλιούς (που έχω σε εκτίμηση) φίλους του advride. Το ότι δεν είμαστε πάλι (αγαπημένοι)όλοι μαζί στον καφέ ΜΑΣ, είναι ντροπή για όλους ΜΑΣ.!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πιστεύω Ατσαλακωτε, μέχρι την Τετάρτη να έχεις αποφασίσει και την τελική τιμή γιατί κάτι τύποι θα σε περιμένουν στο ""Δεντροσπιτο" για σοβαρές συζητήσεις...

Κατα τις 20:00 και μετα! :friendship:
Μεσα στον καφε του Αλεξ,

ειναι αληθεια οτι το εχουμε πεθυμησει το δεντροσπιτοτζερτζελο :cool:




Φίλε μου Αλεχ με εκπλήσσει το χιούμορ σου!!! Και για να ενημερώσω αυτούς που προφανώς δεν θα καταλαβαίνουν (την προηγούμενη Τετάρτη πριν έρθω στον καφέ ΜΑΣ , πέρασα από το Δεντροσπιτο να δώ παλιούς (που έχω σε εκτίμηση) φίλους του advride. Το ότι δεν είμαστε πάλι (αγαπημένοι)όλοι μαζί στον καφέ ΜΑΣ, είναι ντροπή για όλους ΜΑΣ.!!!
Εγω Χαρη παλι δεν σε πιανω.
Δεν θυμαμαι να εχουμε αφησει Τεταρτη για Τεταρτη χωρις καφε.
Τωρα αν εχεις κι εσυ οπως κι εγω φιλους που ο ρυθμος και οι συνηθειες του advride τους κουρασαν κι αποτραβηχτηκαν δεν ειναι κ ντροπη τους να το παραδεχτουν.
Δεν ειναι ολα για ολους στη ρημαδα τη ζωη.

p.s
Αν πρεπει να ντρεπομαστε γιατι συμμετεχουμε στην μακραν δυναμικοτερη κ ενεργη μοτοσυκλετιστικη adv κοινοτητα της Ελλαδας ή γιατι οργωνουμε τον κοσμο με τα μηχανακια κατα δεκαδες αποτυπωνοντας κ ζωντας μοναδικες παρειστικες στιγμες ....τοτε ντροπη μας.

adv phone
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Φίλε μου Αλεχ με εκπλήσσει το χιούμορ σου!!! Και για να ενημερώσω αυτούς που προφανώς δεν θα καταλαβαίνουν (την προηγούμενη Τετάρτη πριν έρθω στον καφέ ΜΑΣ , πέρασα από το Δεντροσπιτο να δώ παλιούς (που έχω σε εκτίμηση) φίλους του advride. Το ότι δεν είμαστε πάλι (αγαπημένοι)όλοι μαζί στον καφέ ΜΑΣ, είναι ντροπή για όλους ΜΑΣ.!!!
Ουπππςςς! Μαλλον κάτι έχασα...και δεν έπρεπε να μιλήσω...:muted:

Όταν αναφέρθηκα σε "κάτι τύπους" δεν εννοούσα κάποιον συγκεκριμένο ή κάποιους συγκεκριμένους (το λέω γιατι βλέπω με παρεξήγησες) αλλά όσους κατάφερνουν και έρχονται στις συναντήσεις της Τετάρτης. Πρόλογος με χιούμορ ήταν για το σύνθημα που θα παίξει συνάντηση αυτή την εβδομάδα.

Σορυ αν έθιξα εσενα ή κάποιον. Δεν έγινε εσκεμμένα.:friendship:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ουπππςςς! Μαλλον κάτι έχασα...και δεν έπρεπε να μιλήσω...:muted:

Όταν αναφέρθηκα σε "κάτι τύπους" δεν εννοούσα κάποιον συγκεκριμένο ή κάποιους συγκεκριμένους (το λέω γιατι βλέπω με παρεξήγησες) αλλά όσους κατάφερνουν και έρχονται στις συναντήσεις της Τετάρτης. Πρόλογος με χιούμορ ήταν για το σύνθημα που θα παίξει συνάντηση αυτή την εβδομάδα.

Σορυ αν έθιξα εσενα ή κάποιον. Δεν έγινε εσκεμμένα.:friendship:
'Αλεξ συγνώμη κι από μένα... Όντως σε παρεξήγησα,νομίζοντας κάτι άλλο !!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μάλλον θ' αργήσω, λόγω λοιπών υποχρεώσεων...:cool:
Μεχρι τις 12 το βραδυ θα ισχυσουν οι τιμες.
Μετα θα βγει ανακοινωση βασει του ενδιαφεροντος των αγοραστων:cool:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εγώ εκείνη την ώρα θα προσγειωνομαι.....:p:cool:
Το ιδιο κι ο πωλητης μας..χε χε.
Τραβα σπιτι αμεσα γιατι τα κοριτσα ανυπομονουν :cool:

adv phone
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom