"Πολύ μηχανή για τα λεφτά της"

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω αν τα πορτοκάλια είναι όντως 9αρια η 8αρια. Τα 2008 είχαν θέματα με ηλεκτρικά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εντάξει αλλά γιατί;
Έχουν ακουστεί διάφορα προβλήματα αλλά νομίζω ότι αφορούν τα 1200, στα 1300 τα περισσότερα, λένε, λύθηκαν. Αν και η κατηγορία δεν μου αρέσει πλέον, όταν τα Hayabusa gen2 παίζουν στο 10αρικο ( χαχαχαχα), είναι πολύ πιο έξυπνη επιλογή το BMW.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχουν ακουστεί διάφορα προβλήματα αλλά νομίζω ότι αφορούν τα 1200, στα 1300 τα περισσότερα, λένε, λύθηκαν. Αν και η κατηγορία δεν μου αρέσει πλέον, όταν τα Hayabusa gen2 παίζουν στο 10αρικο ( χαχαχαχα), είναι πολύ πιο έξυπνη επιλογή το BMW.
καλα ναι τα hayabusa εκεί που παρακάλαγαν για 6-7 χιλιαρικα τα καλα κομματια ξαφνικα μόλις βγήκε η Gen3 εγιναν κι αυτά συλλεκτικά. Βλέπεις ειδικά κάτι κομμάτια που έχουν περάσει χρόνια βιασμού ξαφνικά να γίνοται παρθένες που περίμεναν εσένα να παντρευτούν.
 

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
Καμιά πληροφορία, τι προβλήματα βγάζει και κόστος συντήρησης;
Ο original τεντωτήρας και οι δίσκοι φρένων είχαν θέμα και υπάρχουν κάποια recalls απ'όσο γνωρίζω.
Επίσης κάποια παράπονα για το κιβώτιο ταχυτήτων αλλά κατά τα άλλα είναι αξιόπιστο μηχανάκι με τις λίγες γνώσεις μου. Έχουμε κάτι θερμούς BMWέδες εδώ, σίγουρα θα ξέρουν παραπάνω.
 

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord
σαν μοντελο ειναι τελειο ΑΛΛΑ το συγκεκριμενο απο τον συγκεκριμενο ακομα τρεχω χαχαχαχα!
αν ειναι οπως πριν 3 χρονια θελεις αλλα 2500 χιλιαρικα για να πας βολτα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ενώ είναι ενδιαφέρον στα χαρτιά, δεν μου άρεσε ούτε ο ήχος ούτε η απόδοση προ vtec ούτε το σκαλοπάτι.

Διατηρώ επιφυλάξεις για τα V4 αλλά θα κοιταξω για... "Δοκιμή" σε Απρίλια η Ντουκάτι
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ενώ είναι ενδιαφέρον στα χαρτιά, δεν μου άρεσε ούτε ο ήχος ούτε η απόδοση προ vtec ούτε το σκαλοπάτι.

Διατηρώ επιφυλάξεις για τα V4 αλλά θα κοιταξω για... "Δοκιμή" σε Απρίλια η Ντουκάτι
Μεχρι να μπει το VTEC όντως τίποτα ιδιαίτερο.μετα ειναι ωραιο.εμενα μου αρεσε και η εμφάνιση ειδικά στο κόκκινο.θα το δοκίμαζα αν δεν είχα ψωνίσει

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αν δεν είχα πάρει μηχανάκι αυτο θα αγόραζα..

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ιδια,μα ιδια θεση οδηγησης με cbr 600f4i,πιο αργο απ αυτο,πιο βενζινοβορο,πιο βαρυ,πιο κοστοβορο,για πιο λογο λοιπον...
 
Top Bottom